Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100312 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Общи хорари
« Отговор #885 -: Август 10, 2023, 06:43:57 pm »
Грозно е да, прочети си всичките приказки за квартирантката колко са "хубави", а това, че я познаваш, не е оправдание!
 Ти на мен някога пари да си ми давала за нещо, че имаш наглостта да ми държиш сметка?? И консултации не правя, никога не съм правила! Преди да пишеш наизуст, провери колко е сумата за година, която трябва да е изкарал човек на свободна практика, за да ги декларира и го обложат с данък. Излагаш се, пак казах – мутренски похвати! А и се осигурявам в Мадрид, "умнице", да ти снимам ли здравната си карта и номера на осигуровките в зелената карта? И не ти искам уважението, авантаджийке! Не си заслужаваш никнейма – нищо романтично няма в теб.

Хаха ;D

Знам, че за нарцисистите е трудно, но светът не се върти около теб и изобщо не ме интересува къде живееш. Ако искаш ходи и на друга планета. Доказателство е поведението ти, вероятно климатът не ти се отразява добре на хормоналния статус.
Ако препрочетеш отново ще видиш, че написах въпрос към теб, както ти веднага се опита да ме обвиниш в измама - "легално", "мутренски изцепки" и т.н. А относно мутренските похвати, които толкова те вълнуват ги приложи към твоя си живот.

Известна си във форума, че не можеш да общуваш спокойно без да се заядеш с някого и да си наложиш мнението. Факт е и че постоянно правиш пренос, като пренасяш своя травматизъм и опит от минали ситуации, и преживявания, които стоят в основата на твои проблеми, които не си преработила към отсрещния и грешно претълкуваш. Ето ти един жокер да се замислиш. Духовната наука, в частност астрологгията предполага човек да има по-широко съзнание.

А що се отнася до това, че ме наричаш авантаджийка - не се чувствам такава, защото нито те моля, нито съм те задължила да ми отговоряш. И за всеки твой коментар най-учтиво съм ти благодарила. Ако имаш тарифи за отговор - напиши я, да се знае! Имам право да пиша, както всички останали.
Романтиката си я има и е там, но човек вижда и знае толкова, колкото иска да види и докъдето му се простира кръгозора.
« Последна редакция: Август 10, 2023, 06:46:56 pm от romantica »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Общи хорари
« Отговор #886 -: Август 10, 2023, 09:45:39 pm »
Ей, едно и също бе!  :D

И тоя форум никакъв ред няма. За ретро внерата никой не писал в съответната тема, долен съвпад, горен съвпад, тема за лунации за 2023 няма, може ли такова нещо?!?  ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #887 -: Август 10, 2023, 09:58:47 pm »

И тоя форум никакъв ред няма. За ретро внерата никой не писал в съответната тема, долен съвпад, горен съвпад, тема за лунации за 2023 няма, може ли такова нещо?!?  ;D
и за Венера е писано, и за лунации 2023 има тема https://astra.la/forum/index.php?topic=1437.0




 

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #888 -: Август 10, 2023, 10:18:39 pm »
Ей, едно и също бе!  :D

И тоя форум никакъв ред няма. За ретро внерата никой не писал в съответната тема, долен съвпад, горен съвпад, тема за лунации за 2023 няма, може ли такова нещо?!?  ;D
Дежавю ,а ? :D Сега ще напиша нещо за ретро Венерата.  ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #889 -: Август 18, 2023, 09:23:57 am »
Вижте сега каква житейска драма ме мъчи мен - безпаричие! Даже не се шегувам. Сериозно съм потърпевша от инфлационните процеси и от други процеси, с хроничен недостиг. Аз това по правило си го нося изнатално, не умея да привличам значителни състояния, но когато е до мен и личните ми заработки или малки нишани, нещата могат да бъдат и много прилични. Обаче сега вече старите модели тенденциозно не работят. Та, въпросът ми е съвсем сериозен:
Кога обстоятелствата с парите ми ще се променят/оправят/положително ще прииждат и ще ги има, ще ми достигат, каквото и да значи това? Нямам против да си ги заработвам, много съм работлива за чорбаджии.

Така като гледам картата... Подвижни оси и бърза луна в съвпад с мен, но парите ми никакви ги няма, че и назад във фиксиран знак. Аз съм представена на място и скромна, но макар у8 баш да е при мен, аз давам назад и от него - ясно, и имотният въпрос ще се забави, пари от наследства йок, хирон на к8.

Какво мислите?
« Последна редакция: Август 18, 2023, 09:27:50 am от Люба »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #890 -: Август 18, 2023, 11:21:50 am »
Люба, дай по-добре да гледаме наталната карта. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #891 -: Август 18, 2023, 11:59:20 am »
Люба, съгласна с Рени, иначе тук по хорара У2 ретро Венера изгоряла от Слънцето , ясно че е кофти и те гложди до..кокал. ;D Венера вече ,май от днес се отласква от изгарянето и  тия дни ще изгрее около 20 август.Като сутрешна звезда.Та ще почнеш отново да регенерираш портфейла, бавно,бавно.Вероятно щом тръгне директно, излезе от сянката, премине Дева, та влезе във Везни.Ще усетиш някаква промяна тези дни и може би след няколко месеца ще имаш резултат.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #892 -: Август 18, 2023, 09:35:38 pm »
Люба, Венера в лъв, ретро, но вижда к2. Ще се върне до 12*на лъв, а след това ще мине през 19* в директен ход и ще направи секстил с к2. Марс е в 1ви,чуждите пари. Луната ще се съедини с Меркурий, с Марс, и в плавни аспекти с Уран и Плутон.
Аз съм За. Ще стане. Мисля, харчиш повече от нужното, но ще имаш. Луна с Юпитер в тригон. Юпитер е в 8ми.
Парс Фортуна е по-важна в случая.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #893 -: Август 19, 2023, 02:27:51 am »
Та, въпросът ми е съвсем сериозен:
Кога обстоятелствата с парите ми ще се променят/оправят/положително ще прииждат и ще ги има, ще ми достигат, каквото и да значи това? Нямам против да си ги заработвам, много съм работлива за чорбаджии.

Така като гледам картата... Подвижни оси и бърза луна в съвпад с мен, но парите ми никакви ги няма, че и назад във фиксиран знак. Аз съм представена на място и скромна, но макар у8 баш да е при мен, аз давам назад и от него - ясно, и имотният въпрос ще се забави, пари от наследства йок, хирон на к8.

Марс освен 8д управлява 3д., Луната и Мерка У1 са в сходящ съвпад с него, като преди това ще извършат тригон с Уран У6 на ДС/ Марс дава активност, особено на АС, Уран дава импулсивност, може би неочаквано ще се открие нова перспектива за теб, подписване на договор, нова (допълнителна) работа, Луната е У11... Последен аспект на Луната е хармоничен – тригон с Плутон У3 в 5д., а 5д описва крайното развитие на въпроси по 2д., финансовото състояние ще се подобри, макар не веднага, Плутон е ретрограден. По 8д са също парите на партньор/ите, кредити, не са само наследства. Хирон е наричан още лечителят, само че лекува чрез болка понякога, но "който се мъчи, се пъчи". По груба сметка до 10м ще дойдат големите пари.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #894 -: Август 19, 2023, 09:12:19 pm »
Астро-феи, вие сте моите добри орисници!  :-*

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #895 -: Август 25, 2023, 08:15:14 am »
Здравейте въпросът ми е :
"Защо нямам приятели?"
Накратко почти на 40 съм но не мога да кажа , че имам много приятели , повечето са по - скоро познати . Контактна личност съм , мога лесно да започна разговор с непознат . Но някак ако човекът ми допадне , започвам да изпитвам страх ако станем близки приятели . Най - дългите ми приятелства са от ученически години.Само да уточня говоря единствено за приятелство , не за любовни отношения.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #896 -: Август 25, 2023, 11:43:27 am »
qwe У11 Меркурий ти е 12 дом. Да, почти на к1 в съвпад с Вевера, което показва че си общителен и приятен събеседник,влизащ бързо в контакт с околните.Но, все пак Меркурий си е в 12 дом на тайните страхове,фобии,фрустрации,тъга,загуба и прочие рев. Отделно имаш Марс в 1 ви опозе Сатурн.Емоционално казано: газ-спирачка.Тръгваш към другите и се спичаш в контра фрустрация от седмодомния Сатурн отсреща.++ Особената аномалия на 21 век,епидемия на отчуждаване и самота в полза на онлайн експириънса.Ама какъв е този хорар,това е за натални карти,подведе ме.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #897 -: Август 25, 2023, 11:53:49 am »
gwe,месецът е друг,въпросът ти е зададен преди време,или обърка месеца?
Натална карта трябва.Хорар със защо е малко "висока топка"за непрофесионални астролози. ;D
Но,ако картата е вярна:Ти ,Слънце в лъв-но 12 дом.Приятелите по 11дом-близнаци на к11,многоцветни хора,лесно приспособими,съседи и съученици,но Меркурий няма аспект с теб,Слънце,въпреки,че са в един знак.Предполагам ,различни интереси.Ти си фиксирана,държиш се по-неориентирано,потайно,несподелящо,за някои дори надменно.
Но,нали си чула оная приказка:"Приятельо мой,на света няма приятели" и "Който е приятел с всички,не е приятел с никой."
Светът е такъв.Меркантилност,завист и т.н.
Истинското приятелство се крепи на взаимно доверие.

И да,Ребека е права,малефици по оста 1/7 ,причината е в теб.
« Последна редакция: Август 25, 2023, 11:56:51 am от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #898 -: Август 25, 2023, 01:24:05 pm »
Ще успее ли шефката да наложи замисленото?
За да спести пари и да компенсира голямата заплата на колега пенсионер и да съкрати щат, на мен и колегата “ дарява” по пет часа , които уж но вмъква в норматива вместо други, но ще си ги караме всичките без да ги плати.
Оказа се, че е взела идеята от нейна позната и не е законово нарушение по принцип.
И втори подвъпрос - Ще започна ли работа другаде?- пак по тази карта.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #899 -: Август 25, 2023, 02:14:41 pm »
Благодаря на Ребека и Сафо , да наистина ще поставя въпроса при Натални карти .