Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100331 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #900 -: Август 25, 2023, 02:35:24 pm »
Здравейте въпросът ми е :
"Защо нямам приятели?"
Накратко почти на 40 съм но не мога да кажа , че имам много приятели , повечето са по - скоро познати . Контактна личност съм , мога лесно да започна разговор с непознат . Но някак ако човекът ми допадне , започвам да изпитвам страх ако станем близки приятели . Най - дългите ми приятелства са от ученически години.Само да уточня говоря единствено за приятелство , не за любовни отношения.
картата е грешна, построена за 25 юли сутринта, а днес сме 25 август; може да я смениш

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #901 -: Август 25, 2023, 02:36:10 pm »
qwe,Меркурий в твоя хорар харесва Слънце,тоест теб,но ти-Слънце,не харесваш Меркурий.
Слънцето е в собствен знак и терма на Юпитер.Меркурий е в терма на Марс.Тоест,ти харесваш това,което сигнифицира Юпитер в картата,а твоите приятели те харесват,приемат,също така харесват това,което сигнифицира Марс в картата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #902 -: Август 25, 2023, 03:15:57 pm »
Ще успее ли шефката да наложи замисленото?
За да спести пари и да компенсира голямата заплата на колега пенсионер и да съкрати щат, на мен и колегата “ дарява” по пет часа , които уж но вмъква в норматива вместо други, но ще си ги караме всичките без да ги плати.
Оказа се, че е взела идеята от нейна позната и не е законово нарушение по принцип.
И втори подвъпрос - Ще започна ли работа другаде?- пак по тази карта.
Корея,шефката разглеждам по 10ти дом,знак лъв,но Слънцето вече е направило ингрес в дева ,ъглово е.Да.Луната е в тригон с Венера ,която е упр.на 3ти и 10 ти домове за шефката.Отново Да.Но,мисля ,че ще е временно.Слънцето е сх.опозиция със Сатурн.Шефката ще се конфрунтира с колеги,тоест някой може да попречи.
Ти си представена от знак скорпион,Марс е на к11,което е 6ти от 6ти.Марс е упр.и на 6ти дом -работата.В дева е много дребнав,мърморко и скандалджия.След около 2ед.време ,Марс ще направи ингрес във Везни и няма да се чувства добре .Новата работа е по 11 дом.С ретро Меркурий и ретро Венера,нова работа ако започнеш,ще е за кратко.Няма да ти хареса.
Мисля,че ще се "прежалиш"за известно време.Луната в 1ви е много емоционално въвлечена,в огнен знак,стреля без да мисли.
Ще ти вдигнат възнаграждението според мен.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #903 -: Август 25, 2023, 03:25:56 pm »
Сафо, благодаря!
Възнаграждението няма как да се вдигне, всичко се прави с цел всеки да работи възможно най- много и да взема най- малко. Шефката е подкрепена и от още една устатница, която преди години ме беше наредила по подобен начин. Освен това същата тази е заинтересована да стане така, защото обира часовете на съкратен щат.
Потърпевшите сме двама, та няма кой да се застъпи за нас, тъй като не е засегнат.
Аз проверих, но нищо не мога да направя- законно е да прави каквото си иска.
Наистина съм много ядосана, защото тя харчи и прави ненужни разходи и като опре ножа в кокала, се чуди как да излезе от ситуация.
Ще дам обратна връзка.
Имам два варианта за нова работа, обаче наистина не ми се иска да се местя в нова среда.
« Последна редакция: Август 25, 2023, 04:04:31 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #904 -: Август 25, 2023, 03:43:09 pm »
Корея ,Луната е мн.близо до твое к2 и е в плавен аспект с Венера упр.на 7ми дом,или 2ри от 6ти-пари от работа.Юпитер на к7 ,ъглов.Ако споменеш на Шеф.,че ще търсиш нова работа,може да се възползваш и преговаряш.
Меркурий е силен,вярно,но е ретрограден,за нова работа не е ок.
Или временен договор/изпитателен срок -става.Луната е с последен аспект квадрат с Марс.Отговорът на въпросът ти би трябвало да е отрицателен.За това написах,че временно ще бъде каквото и да е.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #905 -: Август 25, 2023, 04:06:53 pm »
Моята идея беше да изляза в неплатен за година - две и да се хвана временно другаде.
Но това са само планове, тя още не е говорила с мен очи в очи, оставила е на друг да ме подготви и най- вече- да ме постави пред свършен факт .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #906 -: Август 25, 2023, 04:32:22 pm »
Здравейте въпросът ми е :
"Защо нямам приятели?"
Накратко почти на 40 съм но не мога да кажа , че имам много приятели , повечето са по - скоро познати . Контактна личност съм , мога лесно да започна разговор с непознат . Но някак ако човекът ми допадне , започвам да изпитвам страх ако станем близки приятели . Най - дългите ми приятелства са от ученически години.Само да уточня говоря единствено за приятелство , не за любовни отношения.
картата е грешна, построена за 25 юли сутринта, а днес сме 25 август; може да я смениш
[/quote Надявам се сега да е правилна . Много се извинявам моя грешка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #907 -: Август 25, 2023, 09:52:49 pm »
Надявам се сега да е правилна . Много се извинявам моя грешка.
Да, картата сега е добре. АС е в последен градус, предстои скоро промяна на твоята личност, както и в областта на приятелства/партньори. Луната представлява заключен знак в този сектор, хората, които срещаш/привличаш и те привличат не могат да се изявят пълноценно в емоционален план, самата ти търсиш дълбочина в приятелствата, а може и хората в приятелското окражение, в колектива, да са дълбоки води, с тежък характер, които налагат волята си и са активни критикари. Не знам как те описва рождения хороскоп, но тук си представена от Юпитер в 4 дом, Телец, може би трябва да промениш нещо в себе си, в собствената си нагласа, така заземена вкъщи, с подсъзнателни страхове да не се минеш, няма как да се получат приятелствата, които желаеш.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #908 -: Август 26, 2023, 03:29:05 pm »
Надявам се сега да е правилна . Много се извинявам моя грешка.
Да, картата сега е добре. АС е в последен градус, предстои скоро промяна на твоята личност, както и в областта на приятелства/партньори. Луната представлява заключен знак в този сектор, хората, които срещаш/привличаш и те привличат не могат да се изявят пълноценно в емоционален план, самата ти търсиш дълбочина в приятелствата, а може и хората в приятелското окражение, в колектива, да са дълбоки води, с тежък характер, които налагат волята си и са активни критикари. Не знам как те описва рождения хороскоп, но тук си представена от Юпитер в 4 дом, Телец, може би трябва да промениш нещо в себе си, в собствената си нагласа, така заземена вкъщи, с подсъзнателни страхове да не се минеш, няма как да се получат приятелствата, които желаеш.
Благодаря на akruks за коментара, дано наистина ми предстои промяна надявам се хубава.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #909 -: Август 27, 2023, 05:38:32 pm »
Аз питам: Убиха ли е Пригожин или сам се скри?
Противно на всяка логика, първата ми мисъл и усещане и досега беше за "самозаличаване".
По хорара какво мислите?
Разбира се, няма да разберем истината, но какво считате, че е нарисувано тук?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #910 -: Август 27, 2023, 09:29:55 pm »
Люба аз съм За. Той, назован по име, рак на к4, Луна в заточение в точен аспект тригон с упр. на 8ми дом за него. Юпитер, уп. на 8ми, на к10 негово-високо горе, ъглов, всички разбраха. Откритите му врагове по 7ми-Сатурн в негов 8ми опозиция Слънце. Упр.на негов 4ти,домът на края, скорпион на к4. Марс заточен в 0* на везни, нов знак. Сменил е местонахождение, не е сред живите. Плутон също е ъглов. Венера упр. на 10дом-статус е при него, но ретро, зле поставена. В дневна карта, нощни планети над хоризонта. За мен е ликвидиран, не се е укрил.
В дневна карта, Венера е Триплицитетен упр. на рак, а тя е видима, ъглова.
Ако се беше скрил някъде, ако беше исценировка, неговите управители щяха да са в скрити, тайни домове, или невидими.
Всъщност, въпросът ти е не коректен. Защото "убиха ли го" Или "Сам се скри" - отговорът е Да. И на двата въпроса.
Но все пак на вторият ти въпрос Той е Слънце в опозе Сатурн - не.
« Последна редакция: Август 27, 2023, 09:37:29 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #911 -: Август 28, 2023, 07:36:50 am »
Люба, прегледах наталната му карта и ми направи впечатление, че Слънчевото затъмнение в последни градуси на Овен, прави квадрат към наталния му Сатурн в козирог. Лунното затъмнение от скорпион прави квадрат към наталния му Марс в лъв. Тоест и двете минали затъмнения, удрят малефиците в картата му. Той има Венера в последни градуси на овен, квадрат нат. Сатурн. Затъмнението е в съвпад с нея.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #912 -: Август 28, 2023, 09:50:00 am »
Браво, Сафо, изключителен прочит!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #913 -: Август 28, 2023, 11:39:44 am »
qwe, късен градус на АСЦ, знаеш отговорът. Ти, Юпитер, ъглов, в собствена терма, не предполага приятелства, които да почиват на емпатия; Юпитер няма нужда от такива, по-скоро  приятели с влияние, чужденци, с които няма близки отношения; в Телец е ограничен, философията, разбирането за приятелство е подчинено на желанията за притежание. Луната в Стрелец също е под влияние на Юпитер, емоционалните нужди за приятелство са на база любознателност, проучване на различни личности, различни култури, споделени общи интереси за абстрактни, мистични теории, за философстване. В 12 дом Луната в Стрелец е някак възмутена от морала на другите или е подложена на вид унизение, налага й са да бъде в някакви отношения/ разходящ триго с Венера/ , за да не я приемат за асоциална; да вижда в отношенията предателства. На Луната й предстоят само твърди аспекти, като последен е квадрат с Марс- разочарование. Може би  Луна в 12 дом е показалец за разпад на съществуващи такива или за разпад на разбирането/ философията ти за приятелство., но Юпитер ще направи тригон с Меркурий, който е ретро и е у7, ти или друг да си спомните един за друг от ученически, студентстки години, да заявят уважение към теб.
В наталната карта би трябвало да има силно присъствие на Юпитер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #914 -: Август 28, 2023, 05:31:54 pm »
Люба, по твоя въпрос, когато се пита за някой, с когото не ни свързва нищо, АСЦ, у 1 и Луна са негови сигнификатори. В случая това е Сатурн ретро в Риби, 2ри дом, Луна в Козирог в 12 дом. Сатурн тъкмо е сменил фаза, значи и той е сменил своя статут, местоположение. На кой въпрос от двата въпроса търсиш отговор - дали е убит Х., или сам се е скрил Х. защото тълкуването е различно?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“