Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100327 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #915 -: Август 30, 2023, 11:47:15 pm »
Прочетох за изчезнала майка с двете и деца в Истанбул. Зачовърка ме,разбира се ме съмнява бащата, защото ,кой нормален баща ще остави съпругата си да излезе сама с децата , вечерта на разходка в мегаполис,като Истанбул? Звучи абсурдно,нещо в думите му също ме осъмни.Та зададох въпрос,всъщност два:живи ли са и бащата ли ги е убил? Но не знам как да ги определя точно,като сигнификатор.Не са загубена вещ,че да ги гледам по втори дом?Пише им имената ,но някак и по седми не ми се вързва.По първи също.Идеи? Така остава само Луната,която винаги е косигнификатор.А тя виждате в съвпад със Сатурн и последно опозе Слънце.. Може и Меркурий за децата. Така само по Луната е зле работата. Ако ги гледаме по първи,втори или седми, все са в терми на Юпитер и хармонични аспекти с него,все едно са добре скрити,но как да пренебрегна Луната?
« Последна редакция: Август 31, 2023, 12:06:01 am от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #916 -: Август 31, 2023, 02:43:25 am »
Аз питам: Убиха ли е Пригожин или сам се скри?
Противно на всяка логика, първата ми мисъл и усещане и досега беше за "самозаличаване".
По хорара какво мислите?
Разбира се, няма да разберем истината, но какво считате, че е нарисувано тук?
Бях построила карта с въпрос дали е жив или е инсценирал смъртта си, по моята карта излизаше, че не се е укрил,  негов сигнификатор Слънцето беше в негов 1д. По твоята карта също е видим и тук Слънцето го представя, а то е в разходящ нехармоничен аспект с ретро Сатурн в негов 8д - негови стари партньори и открити врагове са го затрили. 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #917 -: Август 31, 2023, 02:03:10 pm »
Ребека, сигнификатор е у1, Меркурий. "Живи ли са ?" разходящи аспекти на Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #918 -: Август 31, 2023, 03:48:09 pm »
Прочетох за изчезнала майка с двете и деца в Истанбул. Зачовърка ме,разбира се ме съмнява бащата, защото ,кой нормален баща ще остави съпругата си да излезе сама с децата , вечерта на разходка в мегаполис,като Истанбул? Звучи абсурдно,нещо в думите му също ме осъмни.Та зададох въпрос,всъщност два:живи ли са и бащата ли ги е убил? Но не знам как да ги определя точно,като сигнификатор.Не са загубена вещ,че да ги гледам по втори дом?Пише им имената ,но някак и по седми не ми се вързва.По първи също.Идеи? Така остава само Луната,която винаги е косигнификатор.А тя виждате в съвпад със Сатурн и последно опозе Слънце.. Може и Меркурий за децата. Така само по Луната е зле работата. Ако ги гледаме по първи,втори или седми, все са в терми на Юпитер и хармонични аспекти с него,все едно са добре скрити,но как да пренебрегна Луната?
Ребека, във Варна туристка, майка с деца, не излиза ли  вечер близо до хотела на разходка, почерпка и т.н.?  Лято е, става тъмно по-късно, а това че е мегаполис не означава, че няма ред в града и лесно може да се загубиш. Таткото, ако е шофирал, е логично да е останал да си почива, за какво му е да ходи чак в Истанбул да ги убива, това е смахнато предположение. Като назована по име, изчезналата я гледам по 7д., представена от Юпитер в неин 6д. Луната У9 е извършила съвпад с ретро Сатурн У3 в 4д. за нея - дали пък не се е върнала в своята родина, ако е взела с нея документите на децата, значи е забегнала.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #919 -: Август 31, 2023, 06:03:50 pm »
Акрукс,били са от 3 дни там и излизат сами ,когато е време евентуално да вечерят заедно, но как да е. Варна е малка, Истанбул е огромен ,фуул с хора. Фактта,че Луната е в Риби ,а АЦ на картата е с ретрограден управител ме кара да мисля,че бащата не казва цялата истина,има нещо скрито ,което ще се разбере, макар и не веднага.По естествени сигнификатори Слънце/Луна, опозицията може да показва конфликт помежду съпрузите,като Луната в Риби съвпад Сатурн може и да е знак за неуравесена съпруга ,майка,която е сторила нещо сама.Не знам проблемът е,че не мога да избера категоричен сигнификатор. По първи дом,както Рени казва ретро Меркурия е ретро и е бил в съвпад с Марс.Последно тригон с Юпитер ,който управлявя термата му.Юпитер е у7 ,който дом отговаря за убийците и откритите врагове и е в 12 дом.Като добавя аспектите на Луната ми изглеждат отплавали в оня смисъл..Ами много съм объркана! Ще видим какво ще излезе.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #920 -: Август 31, 2023, 06:35:35 pm »
Ребека, живея в мегаполис, знам какво е – в централната част и парковете, които между другото се заключват нощем, гъмжи от няколко вида полиция, камери и видео наблюдение навсякъде, изключено е да се загуби човек, навсякъде има маркировка, табели, указания, като за малки деца направени, та който не знае езика да се оправи.
В карти за изгубени вещи се гледа последния съвпад на Луната, показва кой е държал предмета за последно. Тук Луната е извършила съвпад със Сатурн – У3, У4 за жената, представена от 7д. , а Луната е неин У9 – неин брат. баща, някой от фамилията, тя сама няма да тръгне да бяга, а за отвличане - не са милиардери, че да ги отвлича някой, за органи има толкова бежанци, които никой няма да потърси, ако изчезнат. А последен аспект на Луната е хармоничен – секстил с Плутон, който управлява заключен знак в неин 12д. – все ще се разбере накрая тайната къде се е покрила

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #921 -: Август 31, 2023, 07:38:01 pm »
Ребека, в рамките на задаване на въпроса, Да. Меркурий е на трон, не е слаб, но е ретро, крие се някаква информация за тях или самите те са скрити, може и да има заболяване, да има пред история около тях, но се връщат в начално положение. В 5-ти дом, места свързани с приятни развлечения,/ паркове, градинки, детски площадки/, училище, заведения предлагащи харни от зърнени продукти и от мандра, аптека, лечебни заведения посока запад, ниско долу, наблизо да има места. Ако са скрити- шкаф, килер, сграда, помещение в ремонт. Между Меркурий и Юпитер отново ще има аспект, заради неговата ретро фаза, а Юпитер е у7 , и у8, тук, може да има знак за кризисни ситуации, но Юпитер  е почти спрял, значи нещо ще се отложи около връзката Меркуий/децата/и евнтуални похитители или ситуация по 8 ми дом. К4 е Лъв , Слънце в Дева, на Меркурий му предстои да направи съвпад, който в хорара се брои като случване на въпроса. Луната идва от Сатурн, който е у9 и у 10 дом. Тук 10-ти дом, ако го броим за майкатам значи са били последно при нея, ако вземем 9-ти дом, чужди за тях хора, от рзлична култура.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #922 -: Август 31, 2023, 11:06:42 pm »
Ще настъпи ли мир в Украйна до края на годината?
<Или с други думи ще свърши ли войната или ще приключат ли военните действия?>.

-
В случая Марс ли се гледа като сигнификатор или може би У1? 
« Последна редакция: Август 31, 2023, 11:08:45 pm от terrarossa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #923 -: Септември 01, 2023, 03:35:00 pm »
Ще настъпи ли мир в Украйна до края на годината?
<Или с други думи ще свърши ли войната или ще приключат ли военните действия?>.

В случая Марс ли се гледа като сигнификатор или може би У1?
До края на коя година, че не е уточнено във въпроса? Ако е до края на тази година, това на практика, а и на теория, няма как да се случи.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #924 -: Септември 01, 2023, 08:33:21 pm »
По темата на хорара, който пуснах има пълно информационно затъмнение. Четох разни онлайн философи,че е фейк нюз,постановка и тнт. глупости.Беше отразено от нац. медия, но е факт,че цари пълна дезинформация и няма нито дума.Като че цялата тази ситуация на покриване,измама,мъгла е отразена и в хорара.Та кво беше това нещо, може и да се изясни по-късно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #925 -: Септември 01, 2023, 09:27:43 pm »
Прочетох за изчезнала майка с двете и деца в Истанбул. Зачовърка ме,разбира се ме съмнява бащата, защото ,кой нормален баща ще остави съпругата си да излезе сама с децата , вечерта на разходка в мегаполис,като Истанбул? Звучи абсурдно,нещо в думите му също ме осъмни.Та зададох въпрос,всъщност два:живи ли са и бащата ли ги е убил? Но не знам как да ги определя точно,като сигнификатор.Не са загубена вещ,че да ги гледам по втори дом?Пише им имената ,но някак и по седми не ми се вързва.По първи също.Идеи? Така остава само Луната,която винаги е косигнификатор.А тя виждате в съвпад със Сатурн и последно опозе Слънце.. Може и Меркурий за децата. Така само по Луната е зле работата. Ако ги гледаме по първи,втори или седми, все са в терми на Юпитер и хармонични аспекти с него,все едно са добре скрити,но как да пренебрегна Луната?
Ребека, във въпроса споменаваш "майка". Гледам само Луната. Последният аспект е опозиция Меркурий. Не. И на двата въпроса.
Луна във воден знак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #926 -: Септември 01, 2023, 09:30:25 pm »
Ще настъпи ли мир в Украйна до края на годината?
<Или с други думи ще свърши ли войната или ще приключат ли военните действия?>.

-
В случая Марс ли се гледа като сигнификатор или може би У1?
Терароса, Венера-мир. Ретроградна, няма положителни сходящи аспекти с нито една планета. До края на годината - Не

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #927 -: Септември 02, 2023, 05:23:07 pm »
Ще успее ли шефката да наложи замисленото?
За да спести пари и да компенсира голямата заплата на колега пенсионер и да съкрати щат, на мен и колегата “ дарява” по пет часа , които уж но вмъква в норматива вместо други, но ще си ги караме всичките без да ги плати.
Оказа се, че е взела идеята от нейна позната и не е законово нарушение по принцип.
И втори подвъпрос - Ще започна ли работа другаде?- пак по тази карта.
Корея,шефката разглеждам по 10ти дом,знак лъв,но Слънцето вече е направило ингрес в дева ,ъглово е.Да.Луната е в тригон с Венера ,която е упр.на 3ти и 10 ти домове за шефката.Отново Да.Но,мисля ,че ще е временно.Слънцето е сх.опозиция със Сатурн.Шефката ще се конфрунтира с колеги,тоест някой може да попречи.
Ти си представена от знак скорпион,Марс е на к11,което е 6ти от 6ти.Марс е упр.и на 6ти дом -работата.В дева е много дребнав,мърморко и скандалджия.След около 2ед.време ,Марс ще направи ингрес във Везни и няма да се чувства добре .Новата работа е по 11 дом.С ретро Меркурий и ретро Венера,нова работа ако започнеш,ще е за кратко.Няма да ти хареса.
Мисля,че ще се "прежалиш"за известно време.Луната в 1ви е много емоционално въвлечена,в огнен знак,стреля без да мисли.
Ще ти вдигнат възнаграждението според мен.
Този въпрос няма окончателен отговор все още.
Категорично отказах и отворих голяма уста, като не спестих нищо, от това, което мисля по въпроса.
Определено оттук нататък няма да ми е лесно, но разбирам, че съм на прав път и това , което правят , не е съвсем законно. В понеделник ще търся съдействие на по- високо ниво.
Освен шефката, за враг си спечелих и пенсионерката, чиято заплат трябва да се избива чрез допълнителен мой труд. Колегата се оказа чехльо, съгласи се без бой.
Та така, ще дам обратна връзка отново скоро.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #928 -: Септември 03, 2023, 09:54:43 pm »
От известно време бойлерът ми започна да шуми по странен начин докато работи. Преди година му беше изгорял нагревателя и се оказа, че освен това се е задръстил с много котлен камък, който един техник успя да изчисти, и смени нагревателя с нов. Сега обаче се съмнявам този шум да не е индикация за предстоящ проблем. И затова реших да задам въпроса дали бойлерът ми има някакъв проблем и ще се наложи ли да викам техник за ремонт?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #929 -: Септември 04, 2023, 09:48:35 am »
От известно време бойлерът ми започна да шуми по странен начин докато работи. Преди година му беше изгорял нагревателя и се оказа, че освен това се е задръстил с много котлен камък, който един техник успя да изчисти, и смени нагревателя с нов. Сега обаче се съмнявам този шум да не е индикация за предстоящ проблем. И затова реших да задам въпроса дали бойлерът ми има някакъв проблем и ще се наложи ли да викам техник за ремонт?
Да,има проблем.Луната е с положителни сходящи аспекти с почти всичко в картата.