Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100314 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #960 -: Септември 16, 2023, 12:13:55 am »
днес по новолуние в мой 6 дом ми попадна обява за работа в чужбина, срочен договор.
 питам и вас: Аз да кандидатствам ли?
Вижда се ретро Сатурна, не знам защо във втори дом, може би заради съвестта, но последен аспект на Луната в тригон с у11, ако така го броим.
Виждате ли ме в чужбина по обявата, за която питам?
АС е ранен, не са известни всички обстоятелства около въпроса, впоследствие условията на работата може да се променят, а ретро У1 във 2д показва затруднения във финансовата област, нуждаеш се от стабилен доход, и ако тази работа би могла да ти го подсигури - кандидатствай, че да не съжаляваш след време, че не си опитала

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #961 -: Септември 16, 2023, 09:11:47 pm »
Благодаря ти за коментара и времето за тълкуване, акрукс!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Общи хорари
« Отговор #962 -: Септември 18, 2023, 10:30:55 pm »
Искам да ви помоля за коментар по този хорар.

Днес намерих забита карфица с пластмасова кафява главичка в един от ъглите на коридора, който е с дървена облицовка, на който има закачалки за дрехи. Беше забита точно в ъгъла на 13 ред, тъй като има има декоративни елементи и реших да изброя. Много ми е странно, толкова пъти минаваме оттам и сме чистили многократко, и едва днес забелязах, докато се бях спряла и говорих по телефона :o

Въпросът - "Магия ли е била направена с тази карфица?"

Благодаря!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #963 -: Септември 18, 2023, 11:37:00 pm »
Искам да ви помоля за коментар по този хорар.

Днес намерих забита карфица с пластмасова кафява главичка в един от ъглите на коридора, който е с дървена облицовка, на който има закачалки за дрехи. Беше забита точно в ъгъла на 13 ред, тъй като има има декоративни елементи и реших да изброя. Много ми е странно, толкова пъти минаваме оттам и сме чистили многократко, и едва днес забелязах, докато се бях спряла и говорих по телефона :o

Въпросът - "Магия ли е била направена с тази карфица?"

Благодаря!

Не.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #964 -: Септември 19, 2023, 08:07:03 am »
Романтика,Луната има посл.разх.аспект със Сатурн в 10.Според мен има нещо.Сатурн е упр.на 9ти и 10 домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #965 -: Септември 19, 2023, 06:19:41 pm »
Искам да ви помоля за коментар по този хорар.

Днес намерих забита карфица с пластмасова кафява главичка в един от ъглите на коридора, който е с дървена облицовка, на който има закачалки за дрехи. Беше забита точно в ъгъла на 13 ред, тъй като има има декоративни елементи и реших да изброя. Много ми е странно, толкова пъти минаваме оттам и сме чистили многократко, и едва днес забелязах, докато се бях спряла и говорих по телефона :o

Въпросът - "Магия ли е била направена с тази карфица?"

Благодаря!
;D няма магия в дома ви, но имаш разклатени нерви, не си внушавай глупости, кой знае от коя дреха е паднала, от мартеница или друго

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Общи хорари
« Отговор #966 -: Септември 22, 2023, 01:36:52 pm »
Сафо, благодаря ти!

Акрукс, не си внушавам нищо. Написах какво видях и намерих. Няма как да е от мартеница или от предмет, дори и да е паднала никой нормален човек не би забил игла в ъгъла на дървена закачака.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #967 -: Септември 28, 2023, 08:41:40 pm »
Ще си намери ли скоро работа Х?
Вчера моят човек ме сюрпризира, че без обяснения и предупреждение позицията му във фирмата е съкратена и вече е в двумесечно предизвестие. Все още е шокиран, тъкмо приключи моята драма и хоп- нова.
Работата му е специфична, на висока позиция, в чужбина би намерил веднага, но заради детето си не иска. Усещам, че е много притеснен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Общи хорари
« Отговор #968 -: Октомври 01, 2023, 03:52:23 pm »
Здравейте. Имам един малко особен въпрос. Ще обясня ситуацията що годе.. в семейната къща,в която живеем искат да дойдат да живеят на долния етаж братовчедка ми и мъжа й. Предстои им голям ремонт и въобще имат претенции и за двора и ние сме притеснени как ще се разберем за всичко, включително и да не ни искат пари за стягане... В общи линии просто си зададох въпрос Дали Х и У ( назовани по име) ще дойдат да живеят в къщата?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #969 -: Октомври 02, 2023, 07:43:33 pm »
Корея, Х. не търси усилено работа. Юпитер е в собствена терма, в 6-ти дом, рецепция с Луна Риби- възможности/ предложения  има, Х. не ги материализира, но въпреки това вратите си остават отворени. Между Слънце и Юпитер няма прием, но ги свързва Венера, която е в рецепция със Слънце у10 и се връща в градуса, в който е спряла. На 6.10. т.е утре, е подходящ ден да обмисли предложение, което е върнал.  Не знак " под скоро" какво си заложила, аз залагам на ъгловата Луна в рецепция с Юпитер- да.
 Броя Луната първо ще стигне до АСЦ, след 10 дни, дала съм 6.10 или Мц 14 дни-10.10. Не смея да броя до Слънце у 10, защото аспекта е опозиция, към 22.10. Тук не съм категорична, дали правилно броя единиците време.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #970 -: Октомври 03, 2023, 10:43:41 am »
Ще си намери ли скоро работа Х?
Вчера моят човек ме сюрпризира, че без обяснения и предупреждение позицията му във фирмата е съкратена и вече е в двумесечно предизвестие. Все още е шокиран, тъкмо приключи моята драма и хоп- нова.
Работата му е специфична, на висока позиция, в чужбина би намерил веднага, но заради детето си не иска. Усещам, че е много притеснен.
Корея,той е представен от Юпитер във фиксирания телец,мисля,че не си помръдва г да търси,бавно.Следваща работа по Меркурий ,а Луната ще направи опозиция.Не.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #971 -: Октомври 03, 2023, 10:47:36 am »
Здравейте. Имам един малко особен въпрос. Ще обясня ситуацията що годе.. в семейната къща,в която живеем искат да дойдат да живеят на долния етаж братовчедка ми и мъжа й. Предстои им голям ремонт и въобще имат претенции и за двора и ние сме притеснени как ще се разберем за всичко, включително и да не ни искат пари за стягане... В общи линии просто си зададох въпрос Дали Х и У ( назовани по име) ще дойдат да живеят в къщата?
Представени са от ретрограден Юпитер в техен 3ти дом.Опозицията по оста асц/дсц на Маркурий и Нептун е в сила.Засега Не.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Общи хорари
« Отговор #972 -: Октомври 03, 2023, 08:49:48 pm »
Въпросът ми е - "Тъпата селска буца (Х.) ще си плати ли задълженията и сметката за наема до края на месеца?"

Обратна връзка:
Нищо не плати, подала съм я към НАП. На всичкото отгоре продължава да е свръх долна и нагла, и ме заплаши по телефона, подадох сигнал и в полицията за нея. Успях да направих запис на разговора как ме заплашва. Ще изпратя сигнал и до Прокуратурата.
В крайна сметка, за да не се притесняват родителите ми аз платих всички сметки и ги излъгах, че тя го е направила. Но тази няма да я оставя.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #973 -: Октомври 07, 2023, 07:48:22 pm »
Ще си намери ли скоро работа Х?
Вчера моят човек ме сюрпризира, че без обяснения и предупреждение позицията му във фирмата е съкратена и вече е в двумесечно предизвестие. Все още е шокиран, тъкмо приключи моята драма и хоп- нова.
Работата му е специфична, на висока позиция, в чужбина би намерил веднага, но заради детето си не иска. Усещам, че е много притеснен.
Най - вероятно ще предпочете да излезе на борсата, за да обърне внимание повече на семейни грижи. В хорара се показва, че има възможност да започне нова работа, но се "движи" в обратна посока и може би има по - важни приоритети. Все пак мисля, че е в "силна" позиция и няма поводи за притеснение.

Неговия управител Юпитер е ретрограден, така че ще има някакво изчакване, забавяне, ще има и фактор свободна воля, трябва да вземе някакво решение.

При всички положения ще има източници на доходи и ще е стабилно положението във финансов план.
« Последна редакция: Октомври 07, 2023, 07:53:18 pm от Теодор »

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Общи хорари
« Отговор #974 -: Октомври 13, 2023, 10:21:44 am »
Здравейте, въпросът ми е дали ще успея да си възстановя студентските права, минали са години от прекъсването ми, но по преценка на Декана е възможно да ми позволят.
Представена съм от Марс на трон в Скорпион, но в моя 12ти дом. Дали защото на никого не съм споделила и засега е само в моята глава. Луната У9 няма аспект с моя Управител, но предстои да съвпаднат в даден момент. Дотолкова са моите познания, моля споделете и вие какво виждате.