Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100314 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #1020 -: Декември 01, 2023, 03:14:13 pm »
Рени,да,така е.
Но исках да го напиша. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1021 -: Декември 01, 2023, 05:08:33 pm »
Рени,да,така е.
Но исках да го напиша. :)

Добре.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Общи хорари
« Отговор #1022 -: Декември 02, 2023, 04:57:10 pm »
Здравейте. Много спешен въпрос  ??? Къде са ключовете от колата ми? Тръгнахме с детето да пътуваме и ги няма. Според мен са паднали някъде навън, но дали ще ги намеря? Някакви надежди?  :(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #1023 -: Декември 02, 2023, 05:42:14 pm »
Weswes, съпругът ползва ли колата, може да са били в него последно.Възможно е да са паднали като сте изхвърляли боклука, до алуминиев ,метален кош.Или у вас да имате алуминиева кофа, тайна каса ,метална за документи и важни неща?Посока югозапад.Може да се забави откриването,защото ключовете са в 8ми дом.
« Последна редакция: Декември 02, 2023, 05:46:26 pm от Ребека »

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Общи хорари
« Отговор #1024 -: Декември 02, 2023, 06:29:39 pm »
Не,беше у мен последно. Лошото е, че цял ден обикаляме с градския транспорт точно със същото яке и чанта и мерих и дрехи по магазините, може да е паднал на километри от вкъщи....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #1025 -: Декември 02, 2023, 08:26:35 pm »
Здравейте. Много спешен въпрос  ??? Къде са ключовете от колата ми? Тръгнахме с детето да пътуваме и ги няма. Според мен са паднали някъде навън, но дали ще ги намеря? Някакви надежди?  :(
Все едно са в някой чужд джоб.....8ми дом е 2ри от седми,някой ги е намерил/видял.Меркурий скоро е сменил знак,от стрелец-в козирог и е в точен аспект секстил със Сатурн.Луната няма сходящи аспекти ,освен с Венера,но секстил.Ще трябва да извадиш нов ключ според мен.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Общи хорари
« Отговор #1026 -: Декември 02, 2023, 08:29:34 pm »
Хора, току що мъжа ми дойде от работа и гузен ми ги подава  ::) били са му в джоба, сутринта му се е спяло и ги е взел с неговите ,цял ден са му били в джоба на якето... Благодаря ви!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #1027 -: Декември 02, 2023, 08:32:30 pm »
Хора, току що мъжа ми дойде от работа и гузен ми ги подава  ::) били са му в джоба, сутринта му се е спяло и ги е взел с неговите ,цял ден са му били в джоба на якето... Благодаря ви!
Я,супер!

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #1028 -: Декември 04, 2023, 07:51:23 am »
Въпросът е дали дадено обучение ще бъде полезно за професионалната ми реализация?
Записах се на едно обучение с цел да сменя професионалната сфера. Обаче не знам по 3ти или по 9ти дом да го гледам? Не е университетско обучение, но не е и нещо краткосрочно. Продължителността му е около година, изцяло онлайн и накрая след изпит получаваш сертификат, подобен на нашите дипломи за професионална квалификация.
Ако е по 3ти Юпитер прави някакъв сходящ секстил с моя сигнификатор. Следващ аспект на Луната секстил с Венера У10.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #1029 -: Декември 04, 2023, 10:06:22 am »
Въпросът е дали дадено обучение ще бъде полезно за професионалната ми реализация?
Записах се на едно обучение с цел да сменя професионалната сфера. Обаче не знам по 3ти или по 9ти дом да го гледам? Не е университетско обучение, но не е и нещо краткосрочно. Продължителността му е около година, изцяло онлайн и накрая след изпит получаваш сертификат, подобен на нашите дипломи за професионална квалификация.
Ако е по 3ти Юпитер прави някакъв сходящ секстил с моя сигнификатор. Следващ аспект на Луната секстил с Венера У10.
Оста 3/9 е активна,Меркурий е по обученията ,а той е ъглов,почти на асц.Ще направи аспект с Юпитер,но скоро предстои ретроградие.Може би указва дългото обучение,някаква промяна.Но ,и аз съм За.Венера е на трон и Луната е сх.аспект с нея.
Вероятно те интересува повече финансовата част на въпроса,и Сатурн и Луна са във финансови домове.Да.Винаги има ползи.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #1030 -: Декември 06, 2023, 06:17:20 am »
Благодаря, Сафо  :-*

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #1031 -: Декември 06, 2023, 10:05:12 am »
Здравейте, включвам се, защото ми в много любопитен този хорар и интуитивно не усещам как ще се случат нещата, та въпросът ми е “Ще се срещнем ли с Х другата седмица?” Позачудих се дали да го отнеса към любовните хорари, но се чудя в това дали въобще ще има среща, тъй като ще пътувам и има вариант за такава.

Правилно усещаш. Не.

Благодаря Лисана! Давам обратна връзка - срещнахме се и не само това ☺️, прекарахме целия  уикенд заедно.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Общи хорари
« Отговор #1032 -: Декември 06, 2023, 01:49:04 pm »
Uranus, радвам се за теб :) усещам,че си щастлива само от коментара.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7397
Re: Общи хорари
« Отговор #1033 -: Декември 06, 2023, 06:00:24 pm »
По въпросът на уранус,аз също щях да напиша Не.
Обаче Сатурн ,нейният управител е взаимна рецепция с Венера,упр.на 3ти дом в 8ми.Юпитер е диспозитор и на Сатурн и на Слънцето,което въпреки квадрата към Сатурн,се е възползвало.
И Луната сх.аспекти с Нептун в 1ви и Плутон в 12,екзалтирана,в знак на Венера-направо си го е търсила.Кой мъж отказва?

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #1034 -: Декември 06, 2023, 09:32:06 pm »
По въпросът на уранус,аз също щях да напиша Не.
Обаче Сатурн ,нейният управител е взаимна рецепция с Венера,упр.на 3ти дом в 8ми.Юпитер е диспозитор и на Сатурн и на Слънцето,което въпреки квадрата към Сатурн,се е възползвало.
И Луната сх.аспекти с Нептун в 1ви и Плутон в 12,екзалтирана,в знак на Венера-направо си го е търсила.Кой мъж отказва?
Сафо, много се забавлявах с твоя коментар. Сигурно си права за отказването, но не съм убедена, че всеки се наема да пътува 16 часа за това. Та в този ред на мисли разбира се, че сега ми е в главата Дали отношенията ни ще станат сериозни като двойка? Момичета, бихте ли погледнали и този въпрос. Аз се отказах да си тълкувам сама хорари. Още по време ма курсовете бях с идеята, че нещата вече са ми обясними и видими по картата пост фактум, но не и предварително.