Автор Тема: Януарски съвпади  (Прочетена 3981 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Януарски съвпади
« -: Декември 16, 2017, 02:25:50 am »
Здравейте група,
мъча се да разгадая какви са тези няколко съвпада (Слънце -луна, Юпитер - Уран, Меркурии - Марс) и какви хубави неща ще ми се случат и ме очакват,но не ми се отдава.( някой от вас преди време ми обясни ,че има аспект в хороскопа ми който ми пречи да я разбирам,но пусто му толкова ме влече и все се мъча да я схвана, вече над 10г за съжаление напразно) Затова се обръщам към вас  ако някой има желание да удари едно рамо, предколедно ще ме направи много щастлива :) Чувствам се много заредена когато знам ,че ме чакат хубави събития :) но какви може да са, е това вече ми е проблема да ги разбера.
Хубави и топли празници :)
Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Януарски съвпади
« Отговор #1 -: Декември 16, 2017, 08:48:12 am »
Днес какво ти донесе юпитер съвпад с Венерата ти и венера съвпад с Нептуна ти?Транзитен марс секстил с натален?
Преди 12/24години юпитер е минавал през венерата-ти ,урана-ти. :)
Транзитен уран е на ДС.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Януарски съвпади
« Отговор #2 -: Декември 16, 2017, 12:32:37 pm »
Еми нищо кой знае какво, незнам защо, но много разчитам че Юпитер уран ще ми донесат желаните хбави промени, явно напразно. А преди 12 г ,сиреч 2005-2006 ми бяха едни от най тежките  :'( и сега ли ще е така?

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Януарски съвпади
« Отговор #3 -: Декември 16, 2017, 05:14:28 pm »
Поразгледах снимки и проверих за съвпада преди 12 г, някъде окт 2006 е бил та тогава започнах да уча в един колеж, който ме промени из основи и израстнах много, всичко което съм сега е благодарение на него, той обаче беше продиктуван от злощастни събития през 2005. Този уран на дс значи ли че сега ще е свързано с работа, питам защото преди два месеца започнах работа която никога до сега не съм работила и вероятно може би там ще са промените.Започнах тази работа не защото съм щастлива с нея а защото мечтаем да си купим къща и тази работа е по добре платена от всички други които опитвах до сега ( в чужбина съм и работата тук не е квото ти се иска) Мъжа ми е скорпи, сега юпитера като е там ,няма ли да ни помогне да си сбъднем мечтата с къщата? Моля някой да каже нещо :( не искам да досаждам, просто съм невежа и не мога сама. Благодаря

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Януарски съвпади
« Отговор #4 -: Декември 16, 2017, 05:51:00 pm »
eses, да не мислиш, че в България работим работата, която ни се иска? Тук е същото като в чужбина, кой каквото намери, тук човек също се чувства дискриминиран в много отношения, при това от сънародниците си, също така, рядко се получава признание и благодарност.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Януарски съвпади
« Отговор #5 -: Декември 16, 2017, 06:08:45 pm »
Не не мисля, все пак доскоро живях там и знам какво е, все пак не искам темата да отива в тази посока

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7384
Re: Януарски съвпади
« Отговор #6 -: Декември 17, 2017, 10:37:59 am »
Не не мисля, все пак доскоро живях там и знам какво е, все пак не искам темата да отива в тази посока
Има ли нещо в произхода на мъжа ти свързано с друга религия,етност?Майката,бащата?Или при теб?
По картата ти смятам,че имаш прекалено високи очаквания,изисквания и си съсредоточена най-вече в себе си.Възможно е да придобиеш,наследиш имот.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Януарски съвпади
« Отговор #7 -: Декември 17, 2017, 01:27:49 pm »
Поразгледах снимки и проверих за съвпада преди 12 г, някъде окт 2006 е бил та тогава започнах да уча в един колеж, който ме промени из основи и израстнах много, всичко което съм сега е благодарение на него, той обаче беше продиктуван от злощастни събития през 2005. Този уран на дс значи ли че сега ще е свързано с работа, питам защото преди два месеца започнах работа която никога до сега не съм работила и вероятно може би там ще са промените.Започнах тази работа не защото съм щастлива с нея а защото мечтаем да си купим къща и тази работа е по добре платена от всички други които опитвах до сега ( в чужбина съм и работата тук не е квото ти се иска) Мъжа ми е скорпи, сега юпитера като е там ,няма ли да ни помогне да си сбъднем мечтата с къщата? Моля някой да каже нещо :( не искам да досаждам, просто съм невежа и не мога сама. Благодаря

Все едно че чета за себе си и моя живот. Октомври 2006 ме приеха да уча в чужбина. Точно следствие на 2005 лоша работа в БГ. Преди 2 месеца си смених работа за добре платена но неприятна за да си доизплатя ипотеката и платя медицински фактури.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Януарски съвпади
« Отговор #8 -: Декември 17, 2017, 02:07:42 pm »
Здравейте група,
мъча се да разгадая какви са тези няколко съвпада (Слънце -луна, Юпитер - Уран, Меркурии - Марс) и какви хубави неща ще ми се случат и ме очакват,но не ми се отдава.( някой от вас преди време ми обясни ,че има аспект в хороскопа ми който ми пречи да я разбирам,но пусто му толкова ме влече и все се мъча да я схвана, вече над 10г за съжаление напразно) Затова се обръщам към вас  ако някой има желание да удари едно рамо, предколедно ще ме направи много щастлива :) Чувствам се много заредена когато знам ,че ме чакат хубави събития :) но какви може да са, е това вече ми е проблема да ги разбера.
Хубави и топли празници :)
Благодаря
луна и юпитер съвпад в 10 ти дават добра кариера. Според мен имаш шанс да изградиш кариера ...

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Януарски съвпади
« Отговор #9 -: Декември 17, 2017, 08:34:44 pm »
Сафо, не няма нищо свързано с етнос при мъжа ми. За мен не мога да кажа със сигурност, осиновена съм и не познавам родителте си и гена си. Относно очакванията ,мда винаги очаквам повече от това което получавам или се случва. С изискванията не знам, не съм крайна уж. Преди няколко години една жена ми направи хороскоп, каза ми три дати на които щяха да се случат определени събития, тя разбира се не знаеше какви точно, но все пак позна всичко и на датите наистина се случиха нещата които каза.Тогава знаейки ,че ще се случи нещо хубаво направо не ходех а летях(юпитер беше в лъв, значи лятото на 2014) Страшно много се нуждая пак от тази вяра и надежда от тогава.
Другата година е единствената до сега важна година за мен номерологично .Има два метода за изчисляване на важни години, единия обаче не го знам и точно на него ми дава че ще имам много важна година за първи път по този метод. Предишните важни години (по другия метод)които номерологията ми дава до една са ми били повече от ужасни, затова ми се иска да вярвам ,че понеже е различен метода ми предвещава много хубава година.Плановете ни са да работим,събираме пари и лятото да се преместим в по малък град, където евентуално ще имаме възможност да си купим дългомечтания дом. Дали ще стане не знам,така или иначе не мога да си разчета хороскопа, чета само интерпретации, уж добри, затова и попитах тук,защото интерпретациите никога не са на цяата карта а само на конкретни аспекти. Благодаря ти, надявам се обаче никой да не умира за да му наследя имота,а да си изкараме парички и да си купим сами.
« Последна редакция: Декември 17, 2017, 08:45:47 pm от eses »

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Януарски съвпади
« Отговор #10 -: Декември 17, 2017, 08:41:26 pm »
Грег 07, имат ли нещо общо картите ни ,че имаме такива съвпадения? 2005 обаче при мен умря близък ,което ме разтърси и накара да потърся спасение в колежа. А къде видя че има съвпад на Луна Юпитер? Иначе да, трябва да ми се получат нещата с работата защото иначе ще стане много лошо, няма какво друго да работа и да взимам прилични пари, затова ,че каквото зависи от мен ще го направя за да се получи. Залагам почти всичко на това

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Януарски съвпади
« Отговор #11 -: Декември 18, 2017, 12:34:22 am »
Грег 07, имат ли нещо общо картите ни ,че имаме такива съвпадения? 2005 обаче при мен умря близък ,което ме разтърси и накара да потърся спасение в колежа. А къде видя че има съвпад на Луна Юпитер? Иначе да, трябва да ми се получат нещата с работата защото иначе ще стане много лошо, няма какво друго да работа и да взимам прилични пари, затова ,че каквото зависи от мен ще го направя за да се получи. Залагам почти всичко на това
да и при мен януари 2006 и декември 2006 имаше смърт в семейството ... много съвпадения имаме. Слънцето ти е на десцедента ми