Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 54237 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #105 -: Ноември 24, 2015, 02:36:28 pm »
Чувствам се малко, като плячка, която предстои да бъде оглозгана, затова ще отида с броня - образно казано :) Надявам се - да се отпусна и да се забавлявам :) Малко хем сърби, хем боли. Искам да бъда в целия си блясък, обаче без да има последствия  ::)
« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 02:38:14 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Карта на първата среща
« Отговор #106 -: Ноември 24, 2015, 03:03:50 pm »
Защо се чувстваш като плячка :) Не виждам да имаш основания за това.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #107 -: Ноември 24, 2015, 06:39:57 pm »
Разбира се, ето транзити и домофикация към натала ми :)

Вътрешният кръг е моят натал. Червената стрелка - моя АС :)

Външният кръг са транзитите - синята стрелка, която минава през наталната ми Луна е АС на събитието. МС на събитието в е Телец :)

Заради АС на събитието в съвпад с Луната ми - очаквам да ми е много емоционално и да бъда в целия си блясък - АЦ в Лъв :)

Разбира се - това е квадрат с Венера и СЛВ - явно ще имам дискомфорт по венерините теми - не финансови и ще се налага да направя компромис с ценностите си.

Тр. Слънцето в тригон с моята Лилит - избрала съм си вамп визия. Тр. Слънце е в 4 дом на събитието - очаквам да се чувствам, като у дома си и спокойна :) И Сатурн е в съвпад със Слънцето - та очаквам всичко да е под  контрол  :)

Моето Слънце е в 5 дом на събитието - очаквам да се забавялвам :)

Транзитната Луна е на натален К5 в Рак - тронова по знак в ест. дом на слънцето  - очаквам да се забавлявам и да се чувствам обгрижена.
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #108 -: Ноември 24, 2015, 09:03:40 pm »
Алена, няма ли да ти е по-лесно, ако махнеш отметката от Zodiac sectors? :08:

Транзитна Луна е на к5, но в опозиция с натален Меркурий, който управлява 3 и 7 дом. Дали партньорът ти не е много ок с това събиране? Може да има малко разминавания относно това, което искаш да чувстваш и се налага да говориш. Но то е почти естествено за подобен род събития. Транзитен Юпитер е в каре с натален Марс, съуправител на 1 дом. Не пресолявай манджата 'със себе си'. Не се люшкай от прекалено силно самодоказване, до липса на самочувствие. Търси средината в начина на представянето си, за да не си в позиция - излишества от Алена/пълна невидимост на Алена.
Транзитен Меркурий е в съвпад с нат. Нептун у1. Ще ти се иска да говориш поетично, хубаво, увлекателно, може и малко енигматично - може и за себе си.
Тр. Марс в сходящ съвпад с Плутон у8 при теб. Желанието ти за вампирските изпълнения може да се дължи и на това. Ще показваш прекалено агресивно своята сексуалност. А може и нещо по-засукано да се случи на събитието, кой знае.
Следи нодалната ос. В квадрат с наталното ти Слънце са възлите.
Транзитна Венера е в тригон с нат. Марс. Все пак ще се стремиш по красив начин да се представиш, да не си прекалено агресивна, ще търсиш одобрението на околните.
Тр. Меркурий е в секстил с нат. Плутон. Отново сексуалните теми - ще ти се говори, може и пиперливи вицове да разказваш или двусмислени думички да изричаш, нагнетени със секс.
Така или иначе тр. Плутон ти е на нат. Меркурий, едва ли ще е само тогава тенденцията.
Тр. Юпитер, Марс и Венера са ти в 7 натален дом. Добър период за нови запознанства, които да изиграят роля за бъдещи партньорства.

Заради мунданен голям квадрат с тежкарите и Луната - пази емоциите, може да има повече изтрещяли, необмислени, емоционални изблици - от другите/теб.

В момента имаш тригон на тр. Уран към Луна у5. И това нашествие в 7 дом. Не са изключени ненадейни любовни/сексуални трепети.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #109 -: Ноември 24, 2015, 09:17:26 pm »
Там е работата, че събитието е фетишистко, но аз няма да бъда разголена, напротив. Ще бъда прекалено облечена и това ще е дразнещо. И ще има сексуални апетити, но аз отивам без такива намерения, наистина. Което ще породи напрежение. Аз не пия изобщо, но другите ... едва ли ще минат без това. Бих се радвала да има хубави разговори, запознанства, разбира се и да изглеждам добре, но аз искам да изглеждам добре и на работа и на кино ... не е нещо необичайно за мен :) И е второто ми излизане вечер за 6 години брак, което наистина е малко озадачаващо :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #110 -: Ноември 24, 2015, 09:35:28 pm »
Фетишистко събитие. Да не е суинг парти?
Прости, асоциации. Идват ми и други идеи за фетишистки партита.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карта на първата среща
« Отговор #111 -: Ноември 24, 2015, 09:40:50 pm »
Вероятно ще се окаже някое по-тривиално и семпло събитие - фирмено коледно парти  :012:

Не че и по такива партита не стават изцепки, особено когато колегите се изпонапият  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #112 -: Ноември 24, 2015, 09:56:18 pm »
А не, не суинг - за хора с фетиши - едни към чорапи, други към униформи, трети към маски .... всеки луд с номера си - както се казва :) Повечето хора са по двойки и се познават отдавна - моята приятелка ще е с мъжа си. Има общи теми на разговор. Аз ходя на такива грим срещи, например и даже съм сред организаторите :) Та такъв род събития не са ми чужди, но точно на такова съм ходила малко пъти и често има някакъв сексуален подтекст :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карта на първата среща
« Отговор #113 -: Ноември 24, 2015, 09:59:22 pm »
Мечтая си и аз за такова парти, ама у нащо село нема  ???

Бих отишла там с костюма на прасето Пиги и с червено наметало като при Супермен  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #114 -: Ноември 24, 2015, 10:07:31 pm »
И у Ваше село има :)  :) :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #115 -: Ноември 28, 2015, 07:00:41 pm »
...
Транзитна Луна е на к5, но в опозиция с натален Меркурий, който управлява 3 и 7 дом. Дали партньорът ти не е много ок с това събиране? ...

Започна се, както всичко беше тихо и мирно - изведнъж влетя в къщи - сърдит на целия свят, щял да излиза с приятели??!?! Чакай малко, драги - днес аз излизам....Не било вярно, сега съм си измисляла - да го спра ...нарочно го правя - аз не излизам и т.н. Ами да, не излизам, но днес излизам, бях му казала - не съм му казала.

Не мога да преценя дали не помни, ама и днес пак му казах, дали не слуша, като му говоря и просто кима или го прави нарочно .... Започна със заплахи, как цяла седмица съм щяла аз да водя децата на градина - знае, че ми е сложно воденето ....и всякакви заплахи и наказания - за които се сеща.

Мисля си за всичко, което психологът ми каза, според нея се унищожавам в тази връзка. Няма начин да оставя нещата така.
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #116 -: Ноември 28, 2015, 08:28:20 pm »
Алена, съжалявам за случилото се.  :( Уф. Ще ми се някак да те накарам да се усмихнеш. Стана ми малко мъчно, защото усетих разочарованието ти в написаното, колкото и да си сдържана. Да не си се разплакала?
Не винаги те усещам добре, защото имаме малко напрегната синастрия с теб. Което не отчитам за нещо фрапиращо неприятно, но усещам 'натиск' от личността ти, може и ти от мен. Мерковете ни са в квадрат, Марсовете в опозиция, Луните в един знак(а аз съм чувствителна на други Луни в Лъв - или ги харесвам от раз, или усещам напрежение). Но сега някак ме разчувства. Нали...аз съм малко темерут и трудно се впечатлявам.

Някъде съм засичала, че твоята половинка е Овен(дали не беше новолунен?). Сега Марс ги опозира и е възможно да са малко 'сърдити'. Нека си говори, явно е от безсилие. Или ревност.  :38:

Хайде, направи се на жална, съжаляваща и си изпроси излизането с милувка.

Ще чакаме обратна връзка за излизането ти! Орисвам.  :08:


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #117 -: Ноември 28, 2015, 10:26:05 pm »
Не понасям агресията в каквато и да е форма, при него е толкова взривна и деструктивна .... При силните хора - самоконтролът е най-важното качество ...

Криво ми е - не искам да живея в такава война - постоянно, всеки ден, за безсмислици. Властови борби за спорта .... Безсмислени, уморителни, разхищаващи енергията, която може да е градивна ...

За 6г. - нито веднъж не сме отишли на почивка или на кино - когато аз искам, където аз искам, на който филм на мен ми се гледа ... Има нужда да господарства, да посочи какво и аз да го организирам, а накрая да намери кусури ... Ако можеше само да види през моите очи с какво снизхождение го гледам, от позицията на по-силния, по-осъзнатия ... И не ми харесва да живея така. Точно съм в позицията да зная, че ен ми е тук мястото, но да не знам кой път да хвана и се лутам на място ...

Той е Овен, да, но не новолунен, ето една наша синастрия :) Неговият Марс на моя АС ....рита, блъска ... раздава юмруци ...

Благодаря за отношението :) Почувствах усмихната прегръдка ;)
« Последна редакция: Ноември 28, 2015, 10:32:25 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Карта на първата среща
« Отговор #118 -: Ноември 28, 2015, 10:35:11 pm »
Алена, дано не ти прозвуча грубо, но търси онова място в себе си, с което си привлякла точно този тип мъж. Това не е изтъркана фраза, а действаща закономерност. Търси къде в теб има и в какво се изразява агресията. Дори да не си агресивна в директното си поведение към него, носиш агресия, на която той отговаря. Сама казваш, че гледаш на него снизходително, от по-висока позиция. Това вбесява всеки овен, особено, (а май и всеки човек), било той мъж или жена, а снизхождението се усеща във въздуха, в погледа.
Може и да се разделиш с мъжа си. Не е задължително да оставаш в ситуацията. Но все пак си струва да поработиш върху това, което носиш в себе си.
Говоря ти от личен опит.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Карта на първата среща
« Отговор #119 -: Ноември 28, 2015, 10:45:41 pm »
Синастрията не е лоша, но аз самата , принципно съм сдържан човек, побеснявам от чужди Марсове по осите, винаги ме провокират и изкарват извън кожа- и с близки, и с не толкова близки хора става.
Чак ме учудва, че Рибешки Марс е толкова активен във вземането на решения.Това най- вероятно идва от Слънцето му, познатите ми мъжки Овни са все настъпателни и груби.
Историята ти ми напомня на моя близка с вироглав мъж Овен, той непрекъснато я психотероризира, или и крещи, или и мълчи, няма да изпадам в подробности за унижения, които ми е споделяла, все едно са нормални, но за мен една уважаваща себе си жена трябва да знае кога да спре и постави границите, защото продължаването на такъв живот уж в името на децата е точно против тях .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...