Автор Тема: Любовен хорар  (Прочетена 10317 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовен хорар
« Отговор #60 -: Април 09, 2017, 02:19:23 pm »
Мнението на майка ми е без значение, тя е мъже мразец...
А дали майка ти не е всъщност реалист? Задавала ли си си този въпрос? Може би тя много добре вижда какви са всъщност нещата между вас. Вероятно е запозната много по-добре от нас с тях.
Мнението на майката е много важно, не го игнорирай с такава лекота и високомерие! 
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #61 -: Април 09, 2017, 02:29:36 pm »
Това ми стига, че ще бъдем заедно, дано не ми казваш, каквото искам да чуя, той го получава това разбиране, но предвид, че Сатурн е бавен а и Венера и  луната са в квадрат с него явно, ще трябва бая да изчакам да сме заедно и на него да му запука

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовен хорар
« Отговор #62 -: Април 09, 2017, 02:44:37 pm »
Момичета този път стигнахме до физическа саморазправа, дали ще се съберем или всичко вече е свършило.
В тази карта излиза, че ти действаш агресивно и силово, може да е само словестно, но ти го предизвикваш с думи или действия- съдя по твоя У3- Марс и Плутон
Дали случайно не си приложила тази сила към детето, а той в старанието си да го защити е посегнал на теб? Защото той е представен от Нептун, а действията му от Венера в риби, нежен и грижовен е, макар на моменти да е хлъзгав и да не знаеш какво мисли. Ще се съберете, но първо ще трябва да овладееш агресията в самата себе си когато Меркурий У1 за теб стане ретро в овен. Едва когато стане директен и се върне в телец, ще извърши секстил с негов У1-Нептун. На този етап не очаквай между вас да има споделени романтични чувства, на него не му е до това, макар че му пука за теб и нищо не е свършено. Напреди също ти писах да си налягаш парцалите, ти подмина коментара ми и се захласна по захаросани приказки. Можеш да подредиш хаоса, който сама създаваш.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #63 -: Април 10, 2017, 12:35:57 pm »
Чудя се ако този път не звъня аз, като луда, той дали ще ни потърси сам, дали семейството ми не са прави, че трябва малко от малко да държа на себе си и че той сам ще цъфне, но аз съм толкова отчаяна, че не ми се вярва сам да дойде, за това пускам хорара, но така като гледам май трябва аз, да звъня

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовен хорар
« Отговор #64 -: Април 10, 2017, 02:28:49 pm »
И двамата засега сте в изчаквателна позиция - управителите на 3-тите ви домове са ретроградни. Подходящо време да помислите как да продължите нататък.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #65 -: Април 11, 2017, 08:57:30 am »
Честно казано майка ми добре се постарая да не можем да се съберем, така съм остана по лицето, че нямам думи главата ми е пусната и ако се съберем кварталът ще гръмне, че едва ли не той ме е наредил така

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #66 -: Април 13, 2017, 04:57:04 pm »
Събрах ме се и се изпокарахме пак това ли е краят на всичко, между нас, явно сте прави, че съм му без различна.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Любовен хорар
« Отговор #67 -: Април 13, 2017, 06:04:28 pm »
Караницата за пари ли беше или ревност?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #68 -: Април 13, 2017, 06:12:09 pm »
Чувство на неудовлетровеност от взаимоотношенията, нито за пари, нито от ревност. Но аз го обичам и ми е важно да знам това ли е окончателният край.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Любовен хорар
« Отговор #69 -: Април 13, 2017, 06:17:22 pm »
В две от картите сигнификаторите ви излизат в осми дом, затова попитах.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #70 -: Април 13, 2017, 06:39:08 pm »
Аркус дано си права макар, че ако в момента му е друга жена на сърцето просто няма смисъл, така че ако някой вижда, в хорара че му е все тази за мен, нека каже.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #71 -: Април 13, 2017, 07:57:53 pm »
Мой управител 1 в негов първи, и секстил със съуправителя на негов първи да разбирам ли, че не му е все едно.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #72 -: Април 14, 2017, 10:48:36 am »
Как мислите дали ще ни потърси сам или пак аз ще бъда инициатор на събирането ни

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Любовен хорар
« Отговор #73 -: Април 14, 2017, 01:15:02 pm »
Ко стана пак бе Ади, викам за Великден все ще си чукнете пак яйцата, а то още преди Великден си изчукахте кошничките !Не случайно значи и викат Страстната седмица.. тцтцттц  :012: Щи набий двойка биячи за празниците ни са тревожи  :engel016:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #74 -: Април 14, 2017, 01:28:57 pm »
Виж извинявай питам защото мисля за осиновяване имам познати, който много дълго време искат детенце и ако няма шансове да се съберем, това е моето най-добро решение за нея това е най-доброто, просто нямам друг избор, за това питам, дали ще се съберем.