Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Цикъл Слънце/Уран
« Последна публикация от crazylady - Май 07, 2024, 10:47:25 pm »
Нагазили са ме толкова съвпади, че се чудя кой е по-по-най. Урановите цикли стартират върху Слънцето ми У10 на К8, а Марс и възела върху Юпитер У3, У5 в 6-и.
2
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Papy - Май 07, 2024, 09:58:07 pm »
Сънувах баси тъпия сън:
На улицата, бяло виолетова змия, люспеста и кървяща.Въпреки, че само стоеше…

Аз по-простичко го разбирам
Ще научиш неприятна истина за/от жена, която няма да те засегне
3
Астрология / Re: Цикъл Слънце/Уран
« Последна публикация от romantica - Май 07, 2024, 09:17:45 pm »
При мен новият цикъл е в съвпад с нат. Марс/У2 във 2 дом, на градус от К3. И другият цикъл няколко дни по-късно Венера/Уран.
Активират нат. квадрат Венера(У3,8)/Марс(У2).
4
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Evonimus - Май 07, 2024, 09:14:40 pm »
Ще предприеме ли действие към мен Х.?
Имам в предвид за да бъдем заедно

По картата на мен ми се струва че и двамата сме теглили една майна на другия, всеки си е добре там където е вече и не гледа добре на другия, всеки си е в достойнство и заточва другия в знака, обиден на другия, смята че той прав, другия крив. Не се виждаме. Втория ми упр Луна също е екзалтирана в знака където е той, в 12тия му дом, мисля че показва как въпроса зависи от него. За действие от негова страна упр на 3тия му дом да гледам май..също е Луна, предстоят някакви съвпади, които не знам дали имат значение. Най-много нещо осмодомно заради съвпад на Луна с негов упр. На 8ми дом Юпитер. Последния аспект на Луна е секстил с Нептун, упр на мой 4ти - края, тоест вероятно той няма да предприеме действие или промяна и аз ще го приема за края на тези отношения.
5
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от romantica - Май 07, 2024, 08:45:20 pm »
Тери,
Като четох твоя сън първата асоциация ми беше като нова възможност и изцеление (буквално и преносно) от нещо или някого. Това, че тя е на улицата според мен има отношение към сегашния момент. А и самите цветове "бяло", "виолетово" и кръвта - като получаване на нова духовна възможност, научаване на истина, нов път и обновяване. Змията може да се разглежда и като двойнствен символ - мъжки и женски. Ако приемем, че тук олицетворява анимуса (мъжкото), а торбата е анимата (женското) и това, че ти я взимаш и я пъхаш в торба, според мен означава, че имаш силата, и контрола да се справиш, въпреки страха да не те ухапе. Ще постигнеш баланс.
6
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Evonimus - Май 07, 2024, 08:23:24 pm »
Змиите казват че символизират лекуване в сънищата, колкото и странно да звучи. Иначе изглежда че ще се справиш с неприятна ситуация
7
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Evonimus - Май 07, 2024, 07:54:50 pm »
Струва ми се че по-скоро ти ще й пишеш, тъй като Слънце е твой 3ти управител и е планетата която се движи към съвпад с нейния 3ти управител и нейния сигнификатор
8
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Evonimus - Май 07, 2024, 07:50:51 pm »
Мерси
9
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Weswes - Май 07, 2024, 02:42:16 pm »
Този хорар изглежда лесен ,но все пак някой ще каже ли права ли съм? Дали назованата ще ми пише? Слънцето У3 ще прави съвпад с Юпитер /нея/,значи да очаквам включване?
10
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Лисана - Май 07, 2024, 02:12:31 pm »
Този ретро Меркурий в комбинация с коридора на затъмнения донесе отчетливи събития. Здравословни - за домашния любимец и други здравословни за мен. Разправии и разходи, неща, които бяха отлагани и замитани напомниха за себе си, че вече не могат да чакат. Засегнати бяха оста IC-MC, както и 10 дом, където премина ретроградието. Не бих очаквала да има такова проявление. Марс е У10, в 12 дом. У6 (животни, здраве), е Юпитер, който от доста време си е вече в 11-ти.
Страници: [1] 2 3 ... 10