Автор Тема: Проблемни карти  (Прочетена 9184 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Проблемни карти
« Отговор #45 -: Февруари 17, 2016, 10:24:39 pm »
В кой знак и дом са Меркурий и Нептун? Явно проблемът не е физиологичен...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблемни карти
« Отговор #46 -: Февруари 17, 2016, 10:25:21 pm »
Нигме, пробвай да запаметиш картата на десктопа и да я качиш тук като картинка. Иначе с линк към астро.ком всеки отваря картите, които има в потребителския си профил.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Проблемни карти
« Отговор #47 -: Февруари 17, 2016, 10:26:13 pm »
Ами-какво да кажа-извинявайте, че се видяхме! :57:
Не знам как да сложа картата адекватно.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Проблемни карти
« Отговор #48 -: Февруари 17, 2016, 10:34:14 pm »
Нигме, като за индианец :012: : запазваш си картинката от астрото. Качваш я в tinypic.com. Копираш адреса, който ти се дава там. Слагаш го тук. Селектираш го и цъкаш бутончето Мона Лиза.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Проблемни карти
« Отговор #49 -: Февруари 17, 2016, 10:35:03 pm »
ето

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблемни карти
« Отговор #50 -: Февруари 17, 2016, 10:39:23 pm »
Уф, Луна-Раху-ретро Сатурн  ???

Тази комбинация често дава заболявания, които трудно се диагностицират. Могат да бъдат и автоимунни, и от друго естество. При това дете има ли някакъв ментален дефицит или хиперчувствителна и нестабилна психика?
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 10:41:50 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Проблемни карти
« Отговор #51 -: Февруари 17, 2016, 10:41:57 pm »
Енигма, водили ли са детето на психолог?
Не се развива ментално или и физически? С тези блокажи в картата имам съмнения за аутизъм. Тоест, детето е развито, но не дава външна изява. Най-тревожни са Меркурий и Нептун...
Не ми се влиза в анализ на картата, защото нищо хубаво не мога да кажа. Ако имаш възможност - говори с родителите да отидат на психолог и може би да направят скенер на главата.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Проблемни карти
« Отговор #52 -: Февруари 17, 2016, 10:42:52 pm »
Уф, Луна-Раху-ретро Сатурн  ???
Тоест-съдба, карма?
Детето знае и управлява, то е демон и светия, изборът е негов. Може би урокът е за родителите, но е и негов-много силна слаба карта.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблемни карти
« Отговор #53 -: Февруари 17, 2016, 10:53:03 pm »
Принципно това е най-негативната комбинация за Луната, но зависи как и къде е поставена. При детето е в 5 дом - менталността. При това Луната е в накшатра, управлявана от Раху - това дава тенденция към безпокойство, тревожност, нестабилност. При други обстоятелства може да даде и много търсещ, проницателен ум или дори паранормални способности. Такъв съвпад в 5 дом, ако не ме лъже паметта, е имала и Мата Хари. Пети дом във ведическата астрология има пряка връзка с миналото на душата. Ретро Сатурн също предполага някакви минали тенденции, които са останали незавършени. А той е силен във ведическата карта - екзалтирал, обаче ретроградността създава проблем.

Мисля, че и Меркурий е в накшатра на Раху - Сатабхиша. Много силно влияние на Лунни възли има върху двете планети, символизиращи менталността. Няма подкрепа от Юпитер, той е слабо поставен в картата.

Според мен може да има някакво нарушение на висшата нервна дейност. Но не съм лекар, за да определям диагнози.

« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 10:57:09 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Проблемни карти
« Отговор #54 -: Февруари 17, 2016, 11:00:03 pm »
Енигма, водили ли са детето на психолог?
Не се развива ментално или и физически? С тези блокажи в картата имам съмнения за аутизъм. Тоест, детето е развито, но не дава външна изява. Най-тревожни са Меркурий и Нептун...
Не ми се влиза в анализ на картата, защото нищо хубаво не мога да кажа. Ако имаш възможност - говори с родителите да отидат на психолог и може би да направят скенер на главата.
Енигма, водили ли са детето на психолог?
Не се развива ментално или и физически? С тези блокажи в картата имам съмнения за аутизъм. Тоест, детето е развито, но не дава външна изява. Най-тревожни са Меркурий и Нептун...
Не ми се влиза в анализ на картата, защото нищо хубаво не мога да кажа. Ако имаш възможност - говори с родителите да отидат на психолог и може би да направят скенер на главата.
Всички възможни изследвания са правени,
Защо не влизате в съждения?
То е силна единдица в нещо  това дете-чудо някакво нейде Аз затова питам, нямам много в овен и скорпион, не ми резонира това човече.
Ментално напред, физически -не може да пази равновесие, не е оттук
Обаче защо?
Цялото семейство са с асц. рак

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Проблемни карти
« Отговор #55 -: Февруари 17, 2016, 11:06:13 pm »
Вестибуларен апарат е наред? Ушите?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Проблемни карти
« Отговор #56 -: Февруари 17, 2016, 11:13:04 pm »
Аз не разбрах или съм пропуснала някъде, какво му е на детето?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Проблемни карти
« Отговор #57 -: Февруари 17, 2016, 11:15:55 pm »
Хора, вижте картата
То това ще оцелее и при ядрен взрив.
То е телепат, то е чудо
Реп, не е физиологичен проблемът.
Сигурно ще дае кармичен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблемни карти
« Отговор #58 -: Февруари 17, 2016, 11:19:14 pm »
Според мен детето може да бъде и без ментални отклонения, но вероятно е нарушена връзката между моториката и разума/нервната дейност, там има някакъв бъг и това води до проблеми с координацията. Не е изключено и да е нещо на генетично ниво, това да е причината, но да се е предало през няколко поколения.

А непосредствено след раждането на детето са действали планетни периоди, свързани с такъв тип проблематика - Раху/Сатурн/Меркурий.

Проблемът със сигурност е кармичен, но не ми се навлиза в подробности, а и това са само хипотези.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Проблемни карти
« Отговор #59 -: Февруари 17, 2016, 11:26:34 pm »
Айдее, някой се засегна.
Корея, астрологично емоциите и храната са по Луна. Вкусовете по Венера. Ти сама си прави изводите за "дъвкането". Плам и страст към живота у човек с нулев интерес към атмосфера, добри питиета, храна - аз не съм срещала. Ако друг е виждал - да каже. На свиня колкото и да й хвърляш бисери...все тая, тя си иска помия  ;D


За детето - с това силно Слънце и силен диспозитор на Луната - мисля, че може да преодолее проблемите. Има издръжливост и импулс за борба. Само осмия дом много мъти нещата. Сега тр. Сатурн от 6 дом прави квадрати към Меркурий и опозиция към диспозитора Юпитер и може би обостря симптомите. Мисля, че е възможно да утихнат, когато излезе от 6 дом. При навлизането в седми ще трябва да се действа, за да се реши проблема. Но вече ще има насока, защото от кардиналния Козирог Сатурн ще направи квадрат към стелиума в кардиналния Овен. Това е напън, усилие в точно дефинирана посока.

П.П. Енигма, на втори прочит точно, точно това си помислих! Това дете може да преживее всичко.
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 11:29:27 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.