Последни публикации

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от greg07 - Май 01, 2024, 01:59:10 pm »
Прогресивната ми Луна ще влезе в Риби скоро. Прогресивното Слънце е в Риби също, но самият съвпад -новолуние ще се случи в първия градус на Овен. С влизането на луната в Риби, ще започна ли да усещам някакви промени свързани с новолунието?
12
В революционно настроение си. Всичко е автоматично, ама това е необходимост за социума. Дебилщина под прикритие. За да не е само дебилщината. Ти като един въздушен представител, си наясно уж, ама сега те е треснало.
13
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Май 01, 2024, 06:11:45 am »
Хазарта е по 5ти дом,а в картата Меркурий как е?Ще променят,нали пари текат оттам.
Навсякъде има билбордове с известни лица,рекламиращи друго известно лице,кандидат за депутат.
14
Отивам далече,далече от тълпата и все ще изникне някой да "ме подсети",че е някакъв "специален"ден и аз учтиво трябва да отговоря на поздрава.Та питам се,защо да го правя?За да се впиша в някакъв стериотип,за да не изглеждам нелюбезна?Казвам го автоматично.Дали и другите автоматично редят думите-поздрав?Ако няма календар и инфо,дали ще знаем,че точно днес и сега трябва да произнесем точно тези слова? :)Размишлявам си на глас само.
Защото едно са думите,а мислите са друго.Изричат се някакви неща от хора с лоши мисли и действия.
Какво са повтаряли преди христа?
15
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Люба - Май 01, 2024, 05:59:26 am »
Надявам се да се окаже сериозно, а не само предизборна духалка, съвпад у11 с Уран в 3 дом - уж единодушно приемане за спиране на рекламата на хазарт в медиите. Ха, дано, ама ха, да видим.
16
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Сафо - Май 01, 2024, 05:54:26 am »
При мен новолунието попада в 12дом,без аспекти.Но,при мъжа ми задейства опозицията Сатурн(съвпад)-Венера(опозиция),тригон Марс/Меркурий.Венера е хронократор.
Транзитен Меркурий е на к5,транзитен Сатурн от риби активира също,транзитен Марс опозиция нат.Слънце/Луна.Еха.....
17
Сафо,  :-\
Думите и ритуалите имат "магична" сила, да, определят вибрацията. Но май леко прекаляваш  :-*
И да има нещо конспиративно, поне е с много стара давност. Хората отдавна ритуалстват и се поздравяват. Душата трябва да се храни и в тази връзка силните на деня винаги са го осъзнавали.
Вероятно ти се струва сега в повече заради масмедиите. Обаче и това си има чалъм - аз съм толкова далече от медиите, че даже забравям, че имало/идвало нещо. Капсуловай се в микросвят от обстоятелствата, интереси и необходимости и ще видиш, че системата е безшумна.
18
Лунации / Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Сафо - Май 01, 2024, 05:27:51 am »
Новата Луна ще активира 18*на знак телец на 8 май 24г.Карта с координати на София.
Много активиран 1ви дом,ще има дебати покрай предстоящите избори,то е ясно,като мотивите са скрити,Венера е диспозитор на лунацията.Сатурн от риби със секстил към съвпада,упр.на 10,11 домове.Ще изплуват стари лица от миналото с нови обединения.Луната в телец е силна,упр.на 3ти и 4ти домове в картата-някой ще "ни осветли",или ще е под прожекторите-главно действащо лице,подпомагано от властта на най-високо ниво.Добра новина.Активността ще е голяма,за уж промяна.Юпитер в 1ви дом с Уран,дали ще има финансова "инжекция",или пир ,но пари ще влязат,ще се харчат,раздават.Юристи,съдебна власт,чужденци,църкви и храмове с изяви.Тържества,голям концерт.
19
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Сафо - Април 30, 2024, 01:53:28 pm »
Рени,бюрата по труда защо?Фалити-уволнени?
Мисля трудови злополуки,болниците ще имат мн.работа,полиция,военни......сега по празниците месари и касапи.
Марс упр.9ти и 2ри домове в сезонната карта.
20
Днес се замислих,каква е целта на този ритуал-огромна част от населението на света да боядисва яйца,да се поздравява с определени думи:"Честито Възкресение"и подобни неща,"Честита Коледа","Честита Нова Година"?
И става все по-натрапчиво ,по социални мрежи,телевизии,радиа.Изглежда като манипулативен акт в гигантски размери,промиване на мозъци,мантра,която има някаква цел.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10