Автор Тема: Sade Sati  (Прочетена 18092 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Sade Sati
« Отговор #30 -: Септември 25, 2014, 06:12:19 pm »
Дракониада, интересува ме в същият период ,какво загуби и/или с какво плати "победата" и след седем години на какво и/или сложи край ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Sade Sati
« Отговор #31 -: Септември 25, 2014, 06:28:07 pm »
С нищо не платих,Рени и нищо не изгубих.Спечелих "моето си","авторитет" и правото да тегля майните в очите на страхливите,овчедушни малоумници.Това беше един от пътите,в който съм доказвала "на слабите духом",че човек не трябва да е роб и трябва да се бори за принципите си,колкото и незначителен да изглежда в очите на обкръжението.Бях подложена на заплахи за това,че не се спирам,но тези заплахи още повече ме мотивираха.
Не след 7години,а по-малко от 2 години по-късно скъсах с един мъж(но не го таксувам като загуба),имахме дългогодишна връзка и трябваше да се женим.Не понесох до мен плазмодий,който не е борец с цената на всичко и се оставя да го мачкат хора и условности.По време на всичкото това той ме остави сама и когато нещата утихнаха аз реших,че е недостоен за мен.Ненавиждам мъжете-страхливци от тогава  :012:  и не ме интересува мъдростта,с която оцеляват като червеи.
Извинявам се,ако съм се разводнила.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Sade Sati
« Отговор #32 -: Септември 25, 2014, 06:42:24 pm »
Благодаря ,за споделеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Sade Sati
« Отговор #33 -: Януари 05, 2015, 04:06:42 pm »
За Саде Сати-то - особено, когато транзитният Сатурн минава в знака на Луната и е близо до нея - е важно да се вземе под внимание на фона на какви дирекции и прогресии протича. Така може да се предположи каква ще е интензивността на неговото въздействие, кои сфери от живота ще бъдат най-силно засегнати.

На приятел от обкръжението тр. Сатурн в момента е в съвпад с Луната /в 6 дом/, но се случва на сатурново подчертан фон - прогресивна Луна в Козирог и дирекционен съвпад на Сатурн с натална Луна. Дирекцията е сходяща, така че според мен има още какво да му се "вземе". Дотук майката беше с диагностициран рак в начален стадий, успешно преминала операция по отстраняването му, но е отказала последваща лъчетерапия. Да се надяваме, че това е било най-лошото на аспекта и че е подействал най-силно в апликация. В краткосрочна перспектива не е изключено отделяне от семейството - така е решил, но да видим дали наистина ще
предприеме нещо по въпроса.

При мен транзитът на Сатурн в съвпад с Луната премина на фона на трудна дирекция - дир. Сатурн в опозиция с нат. Марс /у5/. Тогава прекъснах важна за мен връзка, раздялата беше болезнена и причинена от външни обстоятелства, изцяло независещи от мен.










Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Sade Sati
« Отговор #34 -: Януари 05, 2015, 04:56:06 pm »
Rahu, и заради аспекта на тр. Сатурн с нодална ос и интерсептиран Козирог в 4-ти дом.Би трябвало да си усетил проявите, месец преди Сатурн да влезе в Стрелец и то в сферите на 5-ти дом, Слънце.Винаги, когато Сатурн направи ингрес в даден знак, ако в същия са Светилата и/или главни оси, още преди точния градус човек започва да изпитва неговото влияние.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Sade Sati
« Отговор #35 -: Януари 05, 2015, 09:40:38 pm »
Може ли да споделя за себе си?
Не са ми лоши прогресиите и дирекциите на фона на транзита на Сатурн върху Луната ми (точен съвпад към момента, на МС) - прогресивна Луна на натален АС, а най-точните дирекции (под градус) са: директна Венера в 1-ви дом върху натално Слънце (у7) и в тригон с натален Плутон и директно Слънце в тригон с натална Луна (и МС). В момента някакви гадни страхове от отхвърляне са ме налегнали и събитията не искат да се развият в благоприятна посока, че да ме разубедят, че са само мои страхове. Преди ингреса в Стрелец Сатурн квадратира Слънцето ми и оттам започнаха събитията (охлаждане на отношения), които доведоха до страховете ми.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Sade Sati
« Отговор #36 -: Януари 05, 2015, 09:51:05 pm »
Мира, според мен няма от какво чак толкова да се притесняваш. Може би при теб предизвикателството сега е да преодолееш и осмислиш своите вътрешни страхове, а не да се изправяш срещу неблагоприятни външни събития и удари на съдбата.

Мисля, че дирекциите са много подходящ инструмент, ако искаме да видим какво може да ни "вземе" Саде Сати, какво да ни даде "взамяна" и дали изобщо нещо ще даде или периодът ще е белязан със спънки и разочарования.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Sade Sati
« Отговор #37 -: Януари 05, 2015, 09:59:02 pm »
С навлизането на Сатурн в Стрелец, се записвам в отбора на Саде сати :) - да видим, какви точно ще ги сътворя :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Sade Sati
« Отговор #38 -: Януари 05, 2015, 09:59:17 pm »
Благодаря ти, Лили! Ще пробвам да се овладея.

Харесва ми подходът ти с прогресии и дирекции. Гледаш целия "климат" на динамиката на картата - много ми харесва.

Happy58

  • Гост
Re: Sade Sati
« Отговор #39 -: Януари 05, 2015, 10:00:15 pm »
Може ли да споделя за себе си?
Не са ми лоши прогресиите и дирекциите на фона на транзита на Сатурн върху Луната ми (точен съвпад към момента, на МС) - прогресивна Луна на натален АС, а най-точните дирекции (под градус) са: директна Венера в 1-ви дом върху натално Слънце (у7) и в тригон с натален Плутон и директно Слънце в тригон с натална Луна (и МС). В момента някакви гадни страхове от отхвърляне са ме налегнали и събитията не искат да се развият в благоприятна посока, че да ме разубедят, че са само мои страхове. Преди ингреса в Стрелец Сатурн квадратира Слънцето ми и оттам започнаха събитията (охлаждане на отношения), които доведоха до страховете ми.

Обаче не казваш, кой какво управлява ....

Happy58

  • Гост
Re: Sade Sati
« Отговор #40 -: Януари 05, 2015, 10:01:58 pm »
Благодаря ти, Лили! Ще пробвам да се овладея.

Харесва ми подходът ти с прогресии и дирекции. Гледаш целия "климат" на динамиката на картата - много ми харесва.

Това е класически подход във всяка област на живота - ако навън вали, ще е добре да имаш чадър, а ако отиваш на море, нещо като бански няма да ти е излишно, а шубката едва ли ще ти е от полза :)

Happy58

  • Гост
Re: Sade Sati
« Отговор #41 -: Януари 05, 2015, 10:03:46 pm »
Благодаря ти, Лили! Ще пробвам да се овладея.


С овладяването едва ли ще успееш, но ако опиташ един по-реалистичен поглед към емоциите си, сигурно би дал резултат. И... да, знам, че е по-лесно да се каже, отколкото да се направи .... но някой трябва да го каже :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Sade Sati
« Отговор #42 -: Януари 05, 2015, 10:08:43 pm »
Ще пробвам, Хепи. :-*

Слънцето управлява 7-ми дом, Сатурн (12-ти и АС - традиционен управител), Луната - 6-ти. То от влиянието на 12-ти и 6-ти дом сигурно идва - така си помислих на първо четене.

Happy58

  • Гост
Re: Sade Sati
« Отговор #43 -: Януари 05, 2015, 10:15:00 pm »
Ще пробвам, Хепи. :-*

Слънцето управлява 7-ми дом, Сатурн (12-ти и АС - традиционен управител), Луната - 6-ти. То от влиянието на 12-ти и 6-ти дом сигурно идва - така си помислих на първо четене.

а така, то ще си излезе :) - не отхвърляй и тригона с Плутон - той също оказва влияние, нищо че е тригон. Плутон си е Плутон. Вържи и него на хорото, а после и какво управлява венера и сигурно ще получиш сценария :). В крайна сметка имаш прогр У7 в тригон с МС. Струва ми се, че преди да осъществиш този тригон, ще трябва просто да разчистиш пътя :)

Късмет и сила ти пожелавам  :08: :58:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Sade Sati
« Отговор #44 -: Януари 05, 2015, 10:19:33 pm »
Благодаря ти много, Хепи! То и дирекция на Плутон към същата Луна идва, така че става една... :012: Оф :012: