Автор Тема: Пълнолуние 29 август 2015г.  (Прочетена 16425 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #30 -: Август 27, 2015, 05:29:35 pm »
Да, Луна в Лъв, на Дсц и Марс в 10 дом в Стрелец. Но в един дом и знак с Уран и Нептун. Добре е, че не са в някакъв шеметен съвпад.
Не троша често. Имам лош език, малко думи, но остри.
Заради това го отдавам на Марс през 7 дом. Седмодомието е по тази част - да строши нещо, да вика. Аз съм кротка. Но пък да не запалвам, че съм лоша много. Изненадах го с реакция. Ококори едни очи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #31 -: Август 27, 2015, 05:40:12 pm »
А аз като нямам грам огън много пъти ми се е случвало да тъпча телефона на майка ми ( без да го счупя) или да хвърлям предмети като ме изкара извън нерви  ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #32 -: Август 27, 2015, 07:04:13 pm »
Emma :) радвам се, че си добре и че не съм била наоколо :) Какво пък - можеше да помогна с изхвърлянето, ако не е било в движение :)
Над силата е само умението да я владеем!

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #33 -: Август 27, 2015, 07:08:36 pm »
Ема, имаш огнена Луна и огнен Марс, нали така?

Желание да се троши и хвърля в момент на гняв съм виждала при огнени Луни със силни Марсове.

С внушителния си огнен стелиум съм най-кроткото и благо същество в момент на ярост - няма да ме видиш да викам, да вдигам рязък тон, камо ли да счупя и да хвърля нещо. През целия си живот не съм счупила преднамерено нито един предмет, а не е като да е нямало поводи за ярост, често се е случвало близък да ме изкара тотално извън нерви.

Жалко, че не мога и аз така да освобождавам напрежението. При мен е с натрупване.  ???

И аз го имам това желание. С огнена Луна съм. При мен също се натрупва напрежение - заточен във Везни Марс в съвпад със Сатурн. В първия момент може да се сдържа чисто по везнишки и сатурновски, но като ми прелее чашата (а това се случва), гледай как се проявява огнената ми Луна. :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #34 -: Август 27, 2015, 07:10:54 pm »
Аз имам Луна в Лъв, но може 1-2 пъти съм хвърляла нещо по пода. Да вдигна врява е възможно, но често без разрушения :)

С времето се научих и да се въздържам. Обмислям ситуацията и реагирам по друг начин. Бях много експанзивна, като малка :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #35 -: Август 27, 2015, 07:13:27 pm »
Алена, благодаря. Но нямам причина да съм зле. Не виждам причина да ми е зле.  :012: Чак толкова не страдам от такива изцепки. Нито от дребни препирни. Ако намекваш, че ме е грозяла саморазправа - мда, а смее ли?  :85:

Хайде, отивам да видя какво се случва с нов телефон. Може би има нужда от някой друг полет.  :012:  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #36 -: Август 27, 2015, 07:30:13 pm »
Ема, имаш огнена Луна и огнен Марс, нали така?

Желание да се троши и хвърля в момент на гняв съм виждала при огнени Луни със силни Марсове.

С внушителния си огнен стелиум съм най-кроткото и благо същество в момент на ярост - няма да ме дивиш да викам, да вдигам рязък тон, камо ли да счупя и да хвърля нещо. През целия си живот не съм счупила преднамерено нито един предмет, а не е като да е нямало поводи за ярост, често се е случвало близък да ме изкара тотално извън нерви.

Жалко, че не мога и аз така да освобождавам напрежението. При мен е с натрупване.  ???

Това е основен проблем при овенските стелиуми, ако не се научите да трошите чинии и да си изразявате директно агресията, ще срещате постоянно агресивни и невъздържани марсови ексцесии наоколо си.
De omnibus dubitandum est

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #37 -: Август 27, 2015, 08:31:36 pm »
Хм, у дома всички сме с по 2 обекта в Овен - аз Юпитер и Хирон, мъжа ми Слънце и Венера, баткото Юпитер и Уран, а малкия - Слънце и Уран. И тримата имат Меркурий на Асцендента. Общо взето, ако има командир в къщи - съм аз. Агресор - таткото - такъв му е подходът - рязък, безпардонен, груб. Има все още някакъв респект към мен, но като цяло мисля, че има проблем с отношенията си с хората и скандалите, които спряга, агресията, която влага. Не мисля, че му помага :(
Над силата е само умението да я владеем!

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #38 -: Август 27, 2015, 10:12:32 pm »
Това е основен проблем при овенските стелиуми, ако не се научите да трошите чинии и да си изразявате директно агресията, ще срещате постоянно агресивни и невъздържани марсови ексцесии наоколо си.
О, винаги има значение кой държи стелиума. От там често идват някои съществени разлики.

Това чупенето си е голяма терапия, хахах. Дори и само с мисъл съм успявала да го докарам. :043:
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #39 -: Август 27, 2015, 10:14:48 pm »
И аз съм съгласна за ефекта от терапията  :08: Възраждащ е  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #40 -: Август 27, 2015, 10:16:50 pm »
Това е основен проблем при овенските стелиуми, ако не се научите да трошите чинии и да си изразявате директно агресията, ще срещате постоянно агресивни и невъздържани марсови ексцесии наоколо си.

Жал ми е за чиниите. Ок, ще вземем някакви оборотни... няма да трошим английски порцелан, я!  ;D  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #41 -: Август 28, 2015, 10:01:05 am »
Привет от мен в малкото време, в което съм свободна да пиша! Много ми липсвате  :-*

Загледах се в това Пълнолуние - лунацията ми е по оста на опозицията Юпитер У5 и Меркурий У 11 и се върти с градус разлика на К5 и К11. Този градус разлика е възможно да варира в зависимост от точните минути на раждане, затова не се обързвам с домове, ще наблюдавам реализацията :-)
Участващите управители субсидиарно ми засягат и оста 3/9 домове - започват ми лекциите в университета и отложих с един ден морето, за да ида на лекции.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #42 -: Август 28, 2015, 05:45:55 pm »
Ха, сега видях, че ми е в точен съвпад с Марс. И попада върху оста МС-IС, може и да излезе нещо ново в професионален план. Юпитер влезе в знака на МС, скоро ще направи съвпад.
При мен също попада върху оста МЦ-ИЦ, която е на 4 градуса, но там имам и натален Юпитер, т.е. сега имам Юпитерово възвръщане и ми е много интересно дали пълнолунието ще го отключи по някакъв начин.... ???
В  картата на пълнолунието Марс и Венера са в съвпад, през тази година за втори път...а при мен съвпада е върху северния ми възел.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #43 -: Август 28, 2015, 05:55:48 pm »
След 3 години непрекъснато натоварване, особено в периода от края на 2014 до средата на 2015, сега съм айляк... Това прави Юпитер при мен - взема вместо да даде, за да те освободи от нещо, което ти е неприятно. Това пълнолуние ще е с юпитерово-нептунов акцент - да видим какво ще измъти...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #44 -: Август 28, 2015, 07:12:43 pm »
"Това прави Юпитер при мен - взема вместо да даде, за да те освободи от нещо, което ти е неприятно." И при мен е така, много точно си го формулирала, препрочетох го няколко пъти...