Астрология. Езотерика > Астрология

Прогресии

(1/201) > >>

strelicka:
понеже прогресивното ми Слънце е в последният градус на Козирог и предстой да инресира във Водолей през април 2014 г.,
преди 29 години когато е преминало от Стрелец в Козирог се омъжих,сега какво ме чака  :o гадая

знака му прилича на кардиограма

моя близка при ингреса на прогр.Слънце от Дева във Везни и прогр.Марс от Рак в Лъв съпругът й внезапно я напусна,оставяйки я с две деца,при вас има ли някакви кризистни ситуации свързани с този период и генерални обрати в живота,все пак за слънцето се случва веднъж на 30 години да смени знак

Papy:
Стреличка, водолеят добре ще ти се отрази, ще станеш по-свободолюбива-не че сега не си, ама няма да траеш и на най-малък натиск
А в кой дом ти е водолей?
Моето слънце откакто е в шести-все се грижа за някой/нещо

strelicka:

--- Цитат на: Papy в Юни 04, 2013, 10:36:49 am --- ще станеш по-свободолюбива-не че сега не си, А в кой дом ти е водолей?
Моето слънце откакто е в шести-все се грижа за някой/нещо

--- Край на цитат ---

свободолюбива, къде повече от  уран на асц .квадратищ стрелешко слънце-цял живот все окови троша ;)вече не ми е тръпка ,озаптявам го с астрология  8)
водолеят ми е в половината от  5 и толкова от 6 дом
докато пишех напипах нещо на единият крак,а то се оказа току що запил се кърлеж та го изтръгнах на минутата и го изгорих... >:(

Papy:
Че отде го взе тоз кърлеж? Я виж едни малки аспекти към у6 дали нямаш-демек към уран :)

Ами може ново хоби да захванеш или да възродиш, усещам, че гоблени ще показваш след някое време  :P

strelicka:

--- Цитат на: Papy в Юни 04, 2013, 08:34:33 pm ---Че отде го взе тоз кърлеж? Я виж едни малки аспекти към у6 дали нямаш-демек към уран :)


--- Край на цитат ---
тр. слънце точен квадрат У6 уран

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия