Автор Тема: Директно движение на лунните възли  (Прочетена 15252 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #30 -: Март 28, 2014, 04:14:52 pm »
Отказвам да дискутирам повече шоколад, че темата ще стане съвсем разпасана, а и Лили е наблизо, съвсем малко ми трябва, за да превключа на режим "сладки волнодумия" :012:

Бекс, твоите възли са си наред, питах в Акаша и ми казаха :) Лили, братята индийци нищо ли не казват за директни възли?

Отметнал е глава назад, не е клъцната. И е пример, че Мими държи Ицето не само като младенец :P
« Последна редакция: Март 28, 2014, 04:17:39 pm от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #31 -: Март 28, 2014, 04:19:31 pm »
Рептиле, твоите захаросани толумбички ги запази за някоя паралелна инкарнация, за финалната ще трябва малко да постегнеш колана.  :012:

А сега сериозно - при индийците нищо не съм чела за движението на възлите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #32 -: Март 28, 2014, 04:24:52 pm »
Отметнал е глава назад, не е клъцната. И е пример, че Мими държи Ицето не само като младенец :P

Не знам, на мен обезглавен ми се видя, затова питах. Навярно се обажда паралелната ми инкарнация на женска богомолка.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #33 -: Март 28, 2014, 04:25:44 pm »
Не ми харесва така, Веще. Я си представи, че срещна някоя невероятна мацка, заглеждам я с ей такива очи :-\, почвам да си мисля колко много си приличаме, това, онова, и накрая — таковал съм си паралелната инкарнация… :-X Остава и в детето да се всели някоя паралелна инкарнация и съвсем ще я вапцаме :o



Ти не бери грижа за това. Много рядко се случва да си нацелиш собствената инкарнация  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #34 -: Март 28, 2014, 04:29:07 pm »
Потърсих на бързо,нищо не намерих,пък и ми омръзна докато търсех..благодаря.Младежът в скута ми е добре-блажена сиеста,а аз му шептя приспивни мантри. :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #35 -: Март 28, 2014, 04:33:10 pm »
Веще,ами то ползвателите на вибратор-ното ниво нацелват баш собствената си инкарнация. :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #36 -: Март 28, 2014, 04:39:53 pm »
Веще,ами то ползвателите на вибратор-ното ниво нацелват баш собствената си инкарнация. :012:
Ще взема да си помисля, че за мен говориш, внимавай :97: :29: Търсенето на божествена любофф не си пречи с разтърсващо-трансформиращи вибрации във втората чакра.

Все пак ми е интересно какво би станало при една такава среща… дори да не се стигне до лирико-интимни отношения.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #37 -: Март 28, 2014, 05:05:43 pm »
Брей, Вещичка как ви разказа едни приказки и всички доволно мъркат  :012:

Познавам хора с директни възли, ретроградни нептуни и т.н.
Еми-живот като живот, не виждам кое им е наградата-нито в една посока не са "много"

Ама всъщност да не помислите, че има спор-върви доказвай коя инкарнация какво направила и как я наградили  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #38 -: Март 28, 2014, 05:31:13 pm »
Репи ли да ти казвам или Репо?Щом си с директен възел,значи си свободен от карма и заслужаваш тая награда да нацелиш и себе си и др. роднини.В резултат мощно изригване на кундалини-земетръс в 2ра чакра,изригване на лава 7 чакра.Само внимавай да не стане спонтанно самозапалване на физ. тяло като в 'Досиетата Х'.Успех :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #39 -: Март 28, 2014, 06:01:58 pm »
Репи ли да ти казвам или Репо?Щом си с директен възел,значи си свободен от карма и заслужаваш тая награда да нацелиш и себе си и др. роднини.В резултат мощно изригване на кундалини-земетръс в 2ра чакра,изригване на лава 7 чакра.Само внимавай да не стане спонтанно самозапалване на физ. тяло като в 'Досиетата Х'.Успех :012:

Може и Репи :) Да де, ама въпросът е да знам, за да се насладя максимално на перверзното усещане, какъв е смисълът инак? И после като Заратустра да се пренаса в по-висше измерение в стълб от чист огън, след като съм/сме се обливал/и с флуиди, пот и кундалини… ::)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #40 -: Март 28, 2014, 06:11:31 pm »
Айдяяяя, абе как от директни възли стигнахте до опъване, кундалини и прочие неначесани красти... Еееей тюююю тцъ тцъ тцъ...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #41 -: Март 28, 2014, 06:48:23 pm »
Ненасочен Едипов комплекс и огромно его, как иначе…

Поразрових за мненията на Синухе, има интересни парченца информация :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #42 -: Март 28, 2014, 09:36:24 pm »
Айдяяяя, абе как от директни възли стигнахте до опъване, кундалини и прочие неначесани красти... Еееей тюююю тцъ тцъ тцъ...

Това е бонусът при нас хората,с директни възли -директно се "развързваме" за опъване. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #43 -: Март 28, 2014, 09:50:59 pm »
Ами да, след хубава приказка и чесане по тумбака, ми идва да помъркам, а после и мерак за други неща :engel016:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #44 -: Март 28, 2014, 10:00:35 pm »
Рени , все едно ще плетете корабни въжета и издувате/опъвате платната.Надули сте си гайдата вие директните,ние все се оглеждаме със страх от Бог да не попаднем по грешка на 3ти братовчед,а на вас  квото ви кефне . :012: