Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от Люба - Май 27, 2024, 08:49:27 pm »
Ето нещо интересно по ингреса - след трикратен Юпитеров възврат Б. Калейн печели злато. Тя е с натален ингресен Сатурн в Близнаци. Планетите на обръчите и на окръглението се срещат.
Самата тя се ражда на възврат на Юпитер от последната такава титла и е с натален Юпитер в Близнаци.
Остава обаче на най-"нещастното" 4 място в многобоя, което вероятно се дължи на квадратурата към ингресно Слънце с Меркурий в Дева. Нелепи са квадратурите на Юпитер. Нищо фатално, но по правило неудачно. Успех, който неудовлеторява.
2
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от akruks - Май 27, 2024, 02:27:49 pm »
ММ е с Юпитер в Телец 9д., през изтеклата година шефа му го праща постоянно на обекти надалеко, Лион (Франция), Барселона, Малага, сега на някакъв замък в планината около Мадрид, потроши се от път (и безсъние), а това е отразено и в солара му от януари, тази година... При мен все още е в 9д, нищо по-различно не се случи, докато беше в Телец, от последните години насам.
3
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от akruks - Май 27, 2024, 02:18:34 pm »
Здравейте,

според вас съпругът ми дали ще започне нова, много желана от него работа? Беше на разговор и му обещаха, но в последствие нещо се обърка и отложиха за септември. Към момента работи. На мен сякаш ми изглежда положителен отговор, но със забавяне, което всъщност е факт. Аз задавам въпроса. "С ще започне ли работа в..."

Благодаря!
Луната е У-л на новата работа, с последен хармоничен аспект с Нептун У7, назованото място, би трябвало да започне по някое време, Луната до последния аспект е на 22 градуса, освен това е в заточение в знака където се намира, което показва затрудненията по новата работа.
4
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от Люба - Май 27, 2024, 02:03:04 pm »
Мисля, че за годината, в която Юпитер беше в Телец, най-отчетливото му проявление, свързано и с престоя на Уран в знака - невиждана популярност на Биткойн, както и успех за тези, които се занимават с него - инвестират или философстват по темата.
Ако трябва да го отдавам на Юпитер, макар и не само на него, при транзита му през моя втори дом започнах да получавам заплата двойно по-висока със смяна на работата. Следва да отбележа, че Юпитер е мой у9,10, а новият ми шеф е чужденец, който прояви голямо желание да работим заедно и стартира с добра воля. Доста буквално
Изобщо цялостно нов тласък при планове и процедури по придобиване и разширение на материалното и имоти. Възможности, които избирам да случа и се осмелявам. Отбелязвам това, защото аз натално не нося сила да привличам и задържам в широк смисъл. Затова считам, че Юпитер удари голямо рамо, като започна с транзита си върху Луната ми в края на Овен. Дори вчера, вече сменил знак, но още във втори, ми даде предимство в дребни кокошкарски материални ситуации, които не си струват, но все пак е проявление.
5
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от akruks - Май 27, 2024, 01:30:39 pm »
Уважаеми астролози, Юпитер влезе в Близнаци и групата не го отчете.
Тя впрочем е заглъхнала, а уж Юпитер в Близнаци трябва да стимулира балалайките.
Пиша, вървя, уча чужди езици, уча нещо друго, движа се, качвам се на влак, автобус, особено ако не се е случвало от предния му възврат. Все едни такива хубави работи.
Групово не, но иначе съм го отчела, чакам го да достигне 26*, където е мийдпойнта Юпитер–Уран   :)
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid0QbDkThzuuzeVTQUjTqHe9VB6J2v9ejZow9sBUDLehSagkjBeRUfRc5CFcHZC18MAl
6
Лунации / Re: Пълнолуние в знак Стрелец-23.05.24г.
« Последна публикация от akruks - Май 27, 2024, 01:24:48 pm »
Пълнолунието при мен е в края на 3д. , внучето ми завърши предучилищна, приключи с детската градина, бях на тържеството му, после на бала му и сега чакаме класирането за първи клас. При него тази лунация е в 6д. , куинконкс с Марс в 12д.
7
Лунации / Re: Новолуние 22.05.2020
« Последна публикация от akruks - Май 27, 2024, 01:21:48 pm »
Това новолуние през 2020г ,стартира в градуса,който сега ще активира пълнолунието.
Новолунието е в Близнаци и са минали 4г., не е затъмнение, че да се очаква по-продължителен период на влияние.  ::) Тогава новото при мен по 9д. беше, че заради пандемията имаше ограничен брой полети, бях дошла за седмица в началото на март за рождения ден на внука (ден преди да обявят пандемията) и чак края на юли успях да се прибера, за да се върна скоро пак и така – иди си, ела си, вече четвърта година.
8
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от romantica - Май 27, 2024, 10:43:14 am »
Юпитер до 12-13.06.2024 г. го дават, че е невидим (слаб морал, липса на добри възможности, превес на материалното и др.). След това изгрява в съвпад с Плеядите.


9
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от crazylady - Май 27, 2024, 10:26:59 am »
Наистина заглъхна форума. Да го раздвижим.
И моят Юпитер няма кой знае какви достойнства - У3,5 в 6д Овен. В Телец ми разду, може би претенциите, от които не отстъпвам, тъй като се докоснах до една друга реалност, за която само бях чувала - комфортна, сигурна, спокойна. Мина през ДЦ, през Слънцето, до дни ще мине през ЮЛВ/ управлява СЛВ/. Влезе в 8-и дом и забелязвам повишена комуникация и говорене, за съжаление темите не са от приятните. Ангажирам се с помощ към други.
10
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от Сафо - Май 27, 2024, 09:30:31 am »
Люба,тъкмо се "гмурнах"тук да го отчета    ..Юпитера.При мен е управител на 7,8 и 11 домове и ще транзитира през 1ви .Събития имах,по генерални ,на 18г,на 30,на 42 и разбира се,че и сега в близката една година няма да ми се размине .По натал не е добре поставен,в 6ти дом,скорпион ,опозиция Сатурн и квадрат Меркурий.Свързвам го по-скоро с негативни емоции.
В близнаци,Юпитер не е добре поставен,заточение,диспозиторът му е в телец,а и предстои първа квадратура от цикъла му със Сатурн.
Близнаци е мъжки,топъл ,двоен знак,човешки в своята природа и въздушен.Тук всичко,което предстои ,ще бъде продиктувано от човек,и добро и лошо.Юпитер е Бенефик ,но с транзита си през знак Телец с какво го запомнихме,свързахме?
Страници: [1] 2 3 ... 10