Автор Тема: Лунно затъмнение 4 април 2015г.  (Прочетена 24116 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #105 -: Май 03, 2015, 10:21:11 pm »
Това ЛЗ няма да е видимо в България и Европа,така че няма сила в нашите карти.Видимо ще е само пълнолунието. ;)
На моя близка пълнолунието съвпада с Венера.Има сестра.Предполагам промени в живота на сестрата.Вие имате ли предположения? :)
ОВ:
Моята близка е сестра ми.  ;)
Венера У1,в съвпад с АСЦ.Бях и казала предварително да наблюдава за събития в дните около моя РД.Напълно нищо не се е случило при нея,в никакъв аспект.При мен също.  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #106 -: Май 04, 2015, 03:35:12 pm »
ОВ:
Моята близка е сестра ми.  ;)
Венера У1,в съвпад с АСЦ.Бях и казала предварително да наблюдава за събития в дните около моя РД.Напълно нищо не се е случило при нея,в никакъв аспект.При мен също.  :72:
Ти защо се индетифицираш с Венерата на сестра ти, като си по неин 3д, на който няма как Венера да е господар, след като е в знак везни на нейния АСЦ?
Затъмненията, видими или не, са си затъмнения и оказват влияние по-дълго време. Все нещо хубаво на сестра ти може да се случи- има време за това, а и не знам ти какви събития чак толкова очакваш- за безработна жена на квартира една нова маркова дрешка и скъп парфюм са голямо събитие по Венера, защото не ѝ се случва всеки ден, за други може да е нова прическа, което също не си позволяват всеки месец...

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #107 -: Май 04, 2015, 03:54:35 pm »
Akruks,Drakoniada има предвид,че пълнолунието е съвпаднало с нат.Венера на сестра и,което би трябвало да се отрази на нея,при положение,че тя е по-малката сестра,ако беше по-голямата щеше да е Луната,едни от допълнителните сигнификатори,допълнение към 3д,у3д,Меркурий .Между другото срещал съм,че за по-голям/а брат/сестра се гледа 11д .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #108 -: Май 04, 2015, 05:23:49 pm »
Akruks,Drakoniada има предвид,че пълнолунието е съвпаднало с нат.Венера на сестра и,което би трябвало да се отрази на нея,при положение,че тя е по-малката сестра,ако беше по-голямата щеше да е Луната,едни от допълнителните сигнификатори,допълнение към 3д,у3д,Меркурий .Между другото срещал съм,че за по-голям/а брат/сестра се гледа 11д .
Ти защо се индетифицираш с Венерата на сестра ти, като си по неин 3д, на който няма как Венера да е господар, след като е в знак везни на нейния АСЦ?
Затъмненията, видими или не, са си затъмнения и оказват влияние по-дълго време. Все нещо хубаво на сестра ти може да се случи- има време за това, а и не знам ти какви събития чак толкова очакваш- за безработна жена на квартира една нова маркова дрешка и скъп парфюм са голямо събитие по Венера, защото не ѝ се случва всеки ден, за други може да е нова прическа, което също не си позволяват всеки месец...
защото Венера е показател за сестрите,освен това имам натален съвпад Слънце/Венера.
(Сестра ми не е безработна).Тя и майка ни са слънчеви Везни,но и при двете всичко е напълно нормално.След затъмнението и пълнолунието мина доста време,в което изчаквах,но те нямат нещо,което да таксуват като специално.Същото пълнолуние направи точна опоз на моите Венера,Слънце(Хирон).Венерините теми не присъстваха на дневен ред.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #109 -: Май 04, 2015, 05:52:29 pm »
Същото пълнолуние направи точна опоз на моите Венера,Слънце(Хирон).Венерините теми не присъстваха на дневен ред.  :)
при опозиция на Пълнолуние е Венера няма как да очакваш венерини благинки
а и така без карта- само по откъслечна информация няма как подадената Ов да ни е полезна

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 4 април 2015г.
« Отговор #110 -: Май 04, 2015, 06:05:27 pm »
при опозиция на Пълнолуние е Венера няма как да очакваш венерини благинки
а и така без карта- само по откъслечна информация няма как подадената Ов да ни е полезна
На мен конкретиката винаги ми е от полза,кратка и ясна.Най-вече без всички възможни(извинителни) причини "защо".Често се интересувам не от цялата карта,а от наталните позиции на планетите,които транзитират във връзка със събитието(ако има такова).
Аз също нямам полза от много теми,в които се пише,но не ми пречат.  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: