Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 162552 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #600 -: Април 05, 2016, 09:37:29 pm »
който пожелае мога да дам данните на лични
случая е достатъчно шокиращ,за да изтипосам данните

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #601 -: Април 05, 2016, 11:13:43 pm »
Чакаме отговора все пак.
И аз съм приготвила една..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #602 -: Април 06, 2016, 09:52:00 am »
какво се е случило тогава,картата е на жена

дирМС сменя знак, значи би трябвало да има промяна в статуса на дамата.
Уран, Плутон и Венера са доста активни в дирекции и транзити (с точни аспекти), както и 1,7,8,10 и 12 дом.
В добавка, дир Луна е в квадрат към К6/К12.

Да не би някаква много силна любовна връзка да е причинила промени и емоционален дискомфорт при дамата?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #603 -: Април 07, 2016, 09:57:23 pm »
картата е на жена,която чака поради часовата разлика да се обади на сестра си в  Щатите да й честити РД,но вместо радост същата сутрин получава шокиращо обаждане ,че сестра й е убита от своя бивш съпруг,развода е факт от два месеца,след 20 годишен брак,той не го приема и на РД й ден застрелва нея и се самоубива,оставя 4 деца сираци :o

по натал вижте У3,8 -Венера,/по произ. е в 8 дом от 3/ в т-  каре съ У8 Плутон/по произ . У7 от 3 дом/  и Сатурн/ У9 от 3 дом- убийството е в чужбина/.
каре между произ. У7от 3д  Марс и У8 от 3д Юпитер

за насилствената смърт- тук
1.СД Марс в 11 дом опозиция на У11 Сатурн, то е буквално -11 дом като производен се явява 8 дом от 3 дом-сестрата,а 8 дом освен чуждите пари е и смъртта,колко буквално,все едно за сестрата има дирекция СД Марс в 8 дом производен от 3 дом/сестрата/ в опозиция на У8 Сатурн,това е сигурен показател за опасност за живота на сестрата,критичните ситуации по 8 на живот и смърт
2.тр.Плутон е точно върху куспида на 11 дом,/пак 8 от 3 дом/,Плутон е мунданен сигнификатор на 8 дом,та той е хем на куспида на 8 производен дом за сестрата,хем върху Венера ,която У3,8 и е в квадратура към Плутон Везни в 7,което е препратка към съпруга ,квадратурата е насилие,7 дом е 5 дом от 3 дом от любов, хем Плутон упр.7 производен от 3 дом - пак съпруга,хем и Венера е У3,8  е на К11 в съвпад с У4 Меркурий,по натал е указана насилствена смърт за сестра й
3.СД Венера е точен тригон към куспида на 4 дом-края,смърт в семейството,тя е в 12 дом на загубите,имама дирекция на У3,8 с У4- сестра и смърт,станало е бързо,на място  е починала   
4. дирекцията-СД Уран каре Юпитер-    е шока,ужаса,неочакваното от уран и юпитер е чужбина,далече,пътуването за последно сбогом и е свързано с 1 дом
5.Сл.затъмнение в 8 дом е отключило/задвижило тр. съвпад Плутон/нат.Венера ,било е в секстил към нея,но и мидпоинт на нат.каре Венера-Плутон кофти ,по Плутон са безвъзвратните загуби , а пълнолунието на 17-11-2013 е било в  25,26 градуса Телец на 2 градуса от куспида на 3 дом е натиснало спусъка със сублимация по пълнолудие
6.прогр. Венера У3,8 каре К3 указва това насилие към кого е насочено
тр.Плутон е точно върху У3 Венера,активира рож.т.каре,а тр.Уран го допълва до голям кръст
тр.Хирон е на Асц.,лично е засегната,СД Асц. е съвпад с нат.Хирон,двойно подчертаване,голяма болка
затъмненията през 2013 со в 2-8 дом,като ЛЗ ОТ 18 октомври на  К2
тр.Марс каре К4
« Последна редакция: Април 08, 2016, 08:48:12 pm от strelicka »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #604 -: Април 07, 2016, 10:09:11 pm »
По-полезно е по карта на потърпевшата. Имаше един афоризъм на Кардамус, как е трудно по моя карта да извадя съдба на баща мич сестра ми.....Просто споделям мнение, иначе хубаво упражнение. Мисля, че за този случай оповестиха в новините.
Всички са предположили хубаво, нещо се не връзва....

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #605 -: Април 07, 2016, 10:12:06 pm »
щото не са гледали производните домове и венера напрегната по натал сигнф.на сестра а и У3 и аз се затрудних ,когато ми го споделиха

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #606 -: Април 07, 2016, 10:17:52 pm »
щото не са гледали производните домове и венера напрегната по натал сигнф.на сестра а и У3 и аз се затрудних ,когато ми го споделиха
Точно за 3 дом не скивах, но повърхностно гледах, факт. Абе, като трябва да стане нещо гадно, постфактум ще намерим аргументи. То още по-производно по съпруг става. Той нещо е боледувал психично ? Нещо го е отключило. А тука думата психология, във форума е мръсна дума.... :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #607 -: Април 07, 2016, 10:19:45 pm »
6.СД Венера У3,8 каре К3 указва това насилие към кого е насочено

дир Венера няма и 20гр водолей, а К3 е близо 28гр телец, за аспект с куспиди нали е до 2гр орбиса?а и при дирекциите се гледа естеството на планетата- в случая Венера е добричка и няма как да нарани 3д с квадрат към куспидата, какъвто реално не съществува
Америка е по 12д, като презокеанска държава, затова ми излизаше болката ѝ да е свързана с 12д, като очаквах да е била в болница, а не трагедия със сестра ѝ, Бог да я прости!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #608 -: Април 07, 2016, 10:32:02 pm »
Аз предположих обсебваща любов, чувства такива болестни, но чак убийство.... не бих се сетила.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #609 -: Април 08, 2016, 09:04:53 am »
Това с производните домове вече става много :). Откъде да знае човек, че някой имал 2 брака, 3 деца, че сестра му в чужбина, пък се развела и т.н. и т.н. Картата на даден човек отразява неговите си събития. Верно, че може да отреагира на чуждото събитие, но чак пък толкова....

Тук, в конкретния случай, със сигурност е имало още нещо в живота на тази дама. А събитието със сестра й може да се отчете по квадрата на дир Сатурн към К3/К9. Транзита на Плутон би могъл да добави влияние, но Плутон за тази дама е в 7 дом, у9 - как да предположи човек, че става въпрос за убийство? Смърт може би, евентуално, или по-скоро някаква болест.

Акрукс, извинявай, че ще го напиша, но ако не ти е мъчно, можеш ли да дадеш някакви данни за положението в твоята карта, когато се е случило това със сестра ти? За сравнение.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #610 -: Април 08, 2016, 12:57:20 pm »
Събитие в живота на мъж:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #611 -: Април 08, 2016, 01:01:50 pm »
И транзити:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #612 -: Април 08, 2016, 04:45:30 pm »
При раждане на второто ми дете транзитен Плутон беше в точен съвпад с МС в картата на съпруга ми...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #613 -: Април 08, 2016, 04:46:09 pm »
Акрукс, извинявай, че ще го напиша, но ако не ти е мъчно, можеш ли да дадеш някакви данни за положението в твоята карта, когато се е случило това със сестра ти? За сравнение.
Писала по този повод на много пъти, че се е случило когато тр Плутон У3 е в сходящ съвпад с Марс У3, У8 в 3д , на 2гр 20' орбис и в точен съвпад с парса за братя и сестри, който при мен се намира в 3д на по-малко от 2гр от Марс У3, У8 и Нептун; нейното Слънце е в съвпад с моя МП Уран/МС
Уран е У6  (6д е 4-ти от 3-ти), а МС е производна К8 за 3д.
тр Сатурн У6 съвпад с тр Уран У6 в мой 4д върху МП Иц/Юлв
тр ЮЛВ е на моя АСЦ;
дир Марс и дир Нептун съвпад с Иц и квадрат с Уран У6
дир Плутон У3 съвпад с моя К2 (производна К12 за 3д) и точна опозиция с Луната
дир. Плутон на градус от съвпад с моето Слънце У12 - събитието ми се отрази зле и прекъснах следването завинаги (12д е 4-ти от 9д)
дир Меркурий точен квадрат с нодална ос в натала, Меркурий е мундаден У3, а натално е У10 (У8 за 3д)
дир Венера съвпад с Марс У3, У8 и Нептун У7 - месец и половина по-рано се омъжих, имаше подаръци и меден месец на море, в натала Венера е У2 във 2д, който е 12-ти за 3д.
дир Сатурн в точен съвпад с Хирон в 6д , а дир Хирон съвпад с Луната
дир Вертекс съвпад с ПФ в самото начало на 7д предполагам показва брака ми преди това, но както се казва- пълно щастие няма никъде.



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #614 -: Април 08, 2016, 05:12:00 pm »
Събитие в живота на мъж:
Заминал е в чужбина, като емигрант, заради дир Уран на К9 и дир СЛВ секстил с Уран У12
дир. АСЦ и дир. ДСЦ в края на първия градус показват, че е имал промени в личния и партньорския живот през изминалите две години.
тр Плутон У9 на МЦ съвпад с Нептун съУ8 в 10д е имал мой познат по същото време, когато се е развел и заминал да работи в чужбина, все още е там.