Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 162559 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #75 -: Февруари 25, 2014, 04:14:17 pm »
Г-н Люмиер не мисли така :) като прочетох неговата книжка за соларите, направо можех да се гръмна :)

Похабила си малко от свободното си време...:)
Тука има хора, които могат да ти направят доста по-точна прогноза от него, обзалагам се :)

ами нали се самообразовам :) с всички тези транзити към самотното ми меркюри ..... :)

ще продължа по-късно, че шефа .... :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #76 -: Февруари 25, 2014, 07:37:11 pm »
Akruks, ако бяхме момичета със сегашния акъл, дали щяхме да направим всички онези лудории от младините, които, в крайна сметка, са ни донесли много щастливи мигове, каквото и да е следвало след това :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #77 -: Февруари 25, 2014, 08:57:48 pm »
Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)

За солара 2013 мога да дам обратна връзка. В интерес на истината имах по-големи очаквания спрямо тоя солар и годината като цяло.

В солара 2014 ме притеснява сол. АС в 12 дом в съвпад с Уран, както и квадратурата на Сатурн към Луна и Венера в 4 сол. дом.

Съжалявам, че чак сега сколасвам. И ако повтарям някого също извинете, защото нямам време да чета... :-X

За 13-та основният лайтмотив е реакция под натиск спрямо външни обстоятелства в началото, крехка стабилизация към края. Основни теми - ресурси твои/чужди (луна - слънце++ по втори-осми соларен), дом (ИС соларен върху нат. Асц./соларен управител в натален четвърти), разрив/смърт на баща/авторитет/гуру.

За 14-та ми се струва, че същите теми ще отзвучават отново, макар да е по-стабилна и улегнала година - имаш неща за довършване от предния солар+разни болежки, с които не си се справила. Сега сол. ретроСатурн се е понаместил в първи натален - латентни заболявания от 13-тия солар могат да се манифестират/диагностицират и разрешат.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #78 -: Февруари 25, 2014, 09:05:22 pm »
а, какво ще кажеш за настоящия?

Смяна на дома/поне, ако не местоживеенето. Много лашкане и несигурност поради външи нужди и желания; май грижи с баща ти. Битки в работата и повече приходи вследствие.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #79 -: Февруари 25, 2014, 09:19:20 pm »
Гаури, ще си позволя и при теб телеграфно включване, за което специално ти се извинявам (останалите са ми свикнали :012:).  :58:

Нестабилност/мобилност през годината, осново по темите ресурсите и партньорствата.
Дипломиране на детето (дъщеря?) ти или публично признание за твой творчески проект. Уреждане на документални неразбории с наследствена недвижима собственост. Може би е добре да се занимаваш по-всеотдайно с някакъв благотворителен проект/сева, за да отиграеш акцентите по 6-ти и 12-ти дом.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #80 -: Февруари 25, 2014, 09:28:00 pm »
Да, много точно, Диди - за 2013та - крехко и бавно стабилизиране след големия трус.
Като цяло не определям годината нито като успешна, нито като динамична и раздвижена. Свързвам я донякъде и с неприятни финансови равносметки - секнаха повечето допълнителни източници на доход, отникъде няма постъпления. В личен план се затвърди една неприятна тенденция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #81 -: Февруари 25, 2014, 09:50:00 pm »
Сега вече прочетох и на другите "циганки" врачуването :72:. Глей що неща съм изпуснала - освен да се присъединя към предсказанията за седмия дом. В своя защита ще кажа, че при гледане на солари съм като аутист - виждам само два-три щриха с периферното зрение, останалото ми попада в сляпото петно.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #82 -: Февруари 25, 2014, 09:51:25 pm »
И за мен соларът не е основна техника - гледам го като събитиен фон и най-много да измъдря няколко стегнати изречения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #83 -: Февруари 26, 2014, 07:32:27 pm »
Слагам картите на Гаури, всички желаещи да се включат  :)
сол.година 2014-2015 е с акцент на Дева/ 6 дом- работа ,здраве,колеги,навици,ежедневие,битовизми,подвижните оси на солара показват много засилено общуване,пътуване,бързи промени,възможности за промени на или във работата, сол.Венера и Плутон около МС,говори за инициарани от теб промени,свързани с работа, добра година за самоусъвършенстване на способности в майсторство,за придобиване на нови умения, ще си по -критична към себе си и околните
сол.асц. дева попада в 6 нат. дом,предполага обществена полезност в колектив, колеги,пази се от стреса и релаксирай повече сред природата за да зареждаш,повече движение и отказване от някой вредни навици,свързани с нередовно или нездравословно хранене,ежедневие,много работа .Ако имаш здравословен проблем,да се лекува овреме ,за да се хронифицира,ако имаш хроничен такъв може да се обостри .
Усол.асц. , Меркурий е ретро близо до сол.К6,ретро в водолей,но в 5 сол-11 нат.ще имаш свободата да се заниманаш с това ,което обичаш-креативност,творчество,групи,деца,обучение,ще преосмислиш и са възможни  нови проекти –идей,промени на съществуващи неща,довършване на започнато
сол.Слънце е в 6 сол.-ако се занимаваш с творчество,то ще бъде оценено според достойнствата си +сол.5 в 10 нат- възможно е да получиш награда за нещо сътворено от теб
сол.Луна и Сатурн в 3 сол.-7 нат. би могло да предполага труден избор,заедно с партньор,който да направите за по-нататъшно образование свързано с дете ,творчество или смяна на местоживеене,както и чести,но кратки пътувания свързани с работа или грижи за някой близък,роднина или приятел.
Т-карето Юпитер-Плутон,с връх Уран в 8 сол., 12 нат.внимавай с финансите,данъци,не тегли заеми или да даваш на близки такъв,не действай водена от импулса ,премисляй,търси съвет,преди да решиш как да управляваш приходи-разходи- търпение и спокойствие е желателно да имаш през годината.Марс Везни 2 сол.- баланс във финансовата сфера,в каре  сол.Венера,е тръпката „... но аз не мога да се сдържа“желанията за имане може да надвишат възможностите за удоволетворяването им,акцента на годината ще е пестеливост,разумност,полезност и търпеливост,а изкушенията- уроци ,детайли,части от пъзел,малките радости в живота.
« Последна редакция: Февруари 26, 2014, 07:36:22 pm от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #84 -: Февруари 27, 2014, 07:54:45 pm »

един от онколозите на баща ми, бе препоръчал вместо да се мъчи с химиотерапии и от сорта  гадости, да  си взема всяка сутрин по една лъжичка "майната му".  Мъдър човек.... Баща ми още си е жив и здрав...


и аз съм привърженик на този словесен елексир :08:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #85 -: Март 04, 2014, 07:59:06 pm »
а, какво ще кажеш за настоящия?

Възможни обрати и промяна, ново начало в статуквото, кариерата, партньорско-професионалните отношения. Гледай да не си вадиш крайни изводи, да се опиташ да държиш златната среда, за да не излезе сметка без кръчмаря. Оглеждай нещата и чети дребния шрифт. Раздаващият картите е доминантен и може да бъдеш поставена пред избор по отношения на бизнес съдружията и партньорствата, включително и такива с чужбина или ти да размислиш и да се колебаеш по въпроса дали въпросните си заслужават. Може  да получиш предложение за сътрудничество и работа с препратка от миналото или да се ревизира текущото професионално статукво и ти да не се чувстваш удовлетворена от ситуацията и условията. Като например за това да е необходимо да сменяш сегашното си местожителство. Също възможно е това да е във връзка и с финансовата част.

мдам, първото отпочна с началната дата на солара, проблемът е, че не е ясно кой раздава картите, кой доминант и кой подчинен :012: - дотук е като групово изпълнение - тоя дето не ме пуска от настоящата длъжност, и тоя дето раздаде картите, но нищо не може по процедура да направи срещу първия, та - BDSM-то остава размито засега ;D


Смяна на дома/поне, ако не местоживеенето.

имайки предвид, че не страдам от сантименти в това отношение - даже би ми добре дошло, само да не ми се нарушава комфорта :012:, инак с удоволствие го сменям


Много лашкане и несигурност поради външи нужди и желания;

това вече е факт


*и пак нищо за половинка, стига бе :017:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #86 -: Март 04, 2014, 08:35:00 pm »
Дали ще имате желание и за моя солар? Уж се опитвам да съм силна, но определено съм доста объркана - и за работа и за интимни отношения. А и тази нумерология и астрология, които ме връхлетяха 2012-2013 съвсем промениха живота ми. А може би не са те, а просто е дошло време. Не ми харесва вече работата ми, а това, което искам да правя не носи особени резултати. Въобще, всичко ми е обърнато с главата надолу.
Не ти е лош солара, като изключим сол Сатун в сол 1д, който носи известни ограничения


Не само ограничения, но и съобразяване с независещи от теб обстоятелства... Един вид се пускаш по течението и каквото има да става, ще си стане. Прави каквото трябва, пък ще става каквото ще. Това е Сатурн в 1 сол.

Г-н Люмиер не мисли така :) като прочетох неговата книжка за соларите, направо можех да се гръмна :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #87 -: Март 05, 2014, 08:52:27 am »
Дали ще имате желание и за моя солар? Уж се опитвам да съм силна, но определено съм доста объркана - и за работа и за интимни отношения. А и тази нумерология и астрология, които ме връхлетяха 2012-2013 съвсем промениха живота ми. А може би не са те, а просто е дошло време. Не ми харесва вече работата ми, а това, което искам да правя не носи особени резултати. Въобще, всичко ми е обърнато с главата надолу.
Не ти е лош солара, като изключим сол Сатун в сол 1д, който носи известни ограничения



Г-н Люмиер не мисли така :) като прочетох неговата книжка за соларите, направо можех да се гръмна :)

Не само ограничения, но и съобразяване с независещи от теб обстоятелства... Един вид се пускаш по течението и каквото има да става, ще си стане. Прави каквото трябва, пък ще става каквото ще. Това е Сатурн в 1 сол.


благодаря :) май точно това се случва :) - ограничения и съобразяване

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #88 -: Март 11, 2014, 04:59:38 pm »
Мили съфорумници, след една седмица започва новият ми солар и ще ви бъда много благодарна, ако ми кажете няколко думи, какво мога да очаквам през предстоящата година.

Основното, което ме вълнува е дали има индикации за второ дете. Иначе нямам намерение да сменям работата, нито да правя някакви промени у дома. Мисля да попътувам малко, да поработя повечко и евентуално, ако имам шанс, да побременея.

Ще очаквам мненията ви с голям интерес  :)
Serve, love, give

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #89 -: Март 11, 2014, 07:23:08 pm »
Аа-тука преливат рибки от аквариума :)
Предупреждавам - ще използвам повтарящи картинки за поздрав, че са на привършване вече