Автор Тема: Стелиум -струпване на ...звезди  (Прочетена 8424 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Стелиум -струпване на ...звезди
« -: Октомври 08, 2013, 11:38:35 am »
Е,тук сме се събрали достатъчно "звездни " представители (притежатели на стелиуми в натала си ) ,за да споделим колко "звездни " се усещаме или пък не се усещаме такива ?!? Хайде ,да си поговорим за този тип конфигурация-бум на енергия !!! :-\ :098:


Стелиум в Овен в 5-ти дом ,Луна ,Сатурн ,Венера ,в същия знак СЛВ и Хирон,аспекти-куинконс Нептун/ Венера,Плутон /Сатурн,диспозитор Марс в Стрелец ,в 1-ви дом.
Накратко-всичко при мен се върти около него,тенденции за дефицит,крайност,конфликт,егоцентризъм,талант,субективност,"на всяка цена ".


„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2013, 04:37:13 pm »
Emma, винаги съм се чудела откъде идва при мен това ; "....Много мога да говоря за себе си и нищо съществено да не кажа. Запазвам си някаква част от себе си, която е много лична и не допускам хората там... ",отдавала съм го на Луна/Сатурн,но при теб Луна не е в стелиума. :67:
Друго ми направи също впечатление -ти споделяш,че винаги при теб има едно "Но" ,при мен никога ,с изключение в делата по Венера ,но твоята е във Везни ,моята в Овен .Трудно се доверявам,мнителна съм в близките си взаимоотношения ;аз се чувствам специална ,"звездна". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2013, 08:02:47 pm »
аз струпване на звезди виждам само кат ми падне резко кръвното,или ги доприближа,тогава и ореоли виждам за кратко,наоколо се разхождат светци

а иначе Бог ми раздал два стелиуми

марс-уран-плутон
венера-луна-нептун

и със заточените венери сме така и аз с моята в скорпи, мнителност и трудно се доверявам,но ако стане човека -доверен,съм верен до гроб,ако и той е така

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2013, 08:17:14 pm »
Strelicka , при теб диспозиторът на единия стелиум е секстил със същия ,а Меркурий в Стрелец ли е при теб ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2013, 08:33:02 pm »
аз струпване на звезди виждам само кат ми падне резко кръвното,или ги доприближа,тогава и ореоли виждам за кратко,наоколо се разхождат светци

Убиваш ме...смешно  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2013, 10:15:31 pm »
Emma,има разлика дали наистина сме специални и дали като такива се чувстваме ,нали  ;)
Винаги огнените Луни дават такава индикация ,с такова усещане са за себе си и ако цялата карта подкрепя това вътрешно чувство ,наистина като такъв се изразява натива .Аз не само имам усещане ,че съм специална ,но и като такава ме усещат и другите.
Луната ,тя дирижира оркестъра при мен .  :king: :character0029:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2013, 07:39:27 pm »
Доста стелиумни имам в обкръжението си, не знам с какво ги привличам. Скорпионските май се лепят на Уран, ама пък на моменти ме завличат дълбоко и изсмукват, въпреки че ги разбирам... Всъщност родителите ми и те са с така силно акцентирани знаци. При мен е "скромно" - само три в едно.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2013, 08:08:34 pm »
Sunrain,предполага се че и ти имаш стелиум,затова-подобното привлича подобно. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2014, 11:59:15 pm »
Слънце, Меркурий, СЛВ във Везни в компанията на диспозитора си, който е тук с достойнството си-това струпване, би ли дало индикация за звезден миг при някои ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2014, 12:01:06 am »
Аз нямам стелиум, но живея с трима човека с такива- овчи, лъвски и рачешки. :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2014, 12:06:20 am »
Ееее, супер!- Uran, ще споделиш, дали в периода ще има такова проявление при тях,да блеснат с нещо в ежедневието си . :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2014, 12:14:39 am »
Аз нямам стелиум, но живея с трима човека с такива- овчи, лъвски и рачешки. :012:
и аз нямам стелиум, но съм родила двечки със стелиуми- едната, водолейката, е със стелиум в козирог, цели 5 планети струпани в 8д, а малката има скорпионски стелиум 11- 12д + асц

Happy58

  • Гост
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2014, 07:57:33 am »
Ако броим Хирон, Лилит и ПФ, аз съм с два стелиума в опозиция, но ако не ги броим - само с един :)

Венера-Плутон-Уран, двете от тях са У на нодална ос и са в тригон/секстил с нея. Бих казала, че целия живот е преминал под мотото на този стелиум. Имам предвид, че ме вълнуват случките само по него - всичко друго минава и заминава, колкото и да е трудно, стискам зъби и го правя. Но по стелиума си е пълна емоция.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Стелиум -струпване на ...звезди
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2014, 11:15:35 am »
Моят стелиум е скромен - Марс, Сатурн, Плутон в Скорпион, но винаги силно съм го усещала, даже повече от слънчевия или лунния знак. Скорпионските теми са силно изразени при мен, явно това ми е задачата в тази инкарнация - да ги отработя. И трите планети са ретро между другото.
Наскоро разглеждах картата на моя близка - има голям стелиум в Козирог, 10-ти дом. По-амбициозна личност от нея не познавам, кариерата винаги е стояла на 1-во място при нея.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама