Автор Тема: Познай събитието  (Прочетена 11880 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Познай събитието
« Отговор #30 -: Март 05, 2014, 03:08:16 pm »
Би трябвало да е от книгата на Лариса Назарова - Медицинска астрология или подобно заглавие, има я преведена на български. Поантата е, че всеки активен знак или градус (активен в смисъл, че има планета/куспида там) може да доведе до съответно заболяване - въпросът в коя точно от всичките системи ще се прояви - дали един Меркурий във Везни ще даде примерно проблем с пикочната система, инконтиненция, невралгия или радикулит или т.н. - е вече по-дълбок въпрос, като за майстори медицински астролози...

ПС. Медицинският атлас - сканираните странички - са по-скоро от Гита Мерджанова - пак нещо медицинско имаше в заглавието - Астромедицина като че ли, но не съм сигурна съвсем.

ПС.2 Това би трябвало да е в отговор на следващия пост на акрукс, който някакси попадна след моя :017:
« Последна редакция: Март 05, 2014, 03:28:39 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай събитието
« Отговор #31 -: Март 05, 2014, 07:01:52 pm »
с тези У 4 ,У10 в 12 и прогр.Новолуние съвпад У12 Нептун да не е научила ,че е осиновена :o

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Познай събитието
« Отговор #32 -: Март 06, 2014, 02:11:22 pm »
Наистина жалко за момичето. Възможно ли е все пак да има разлика в часа, за да се наместят тежките транзити/дирекции и т.н. по оста 6/12-ти, вместо по седми?
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Познай събитието
« Отговор #33 -: Юли 21, 2014, 10:13:23 am »
Аз, както винаги, виждам проблеми за физическото тяло, но ми се струва, че не е само това

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Познай събитието
« Отговор #34 -: Юли 21, 2014, 10:18:01 am »
раждане?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Познай събитието
« Отговор #35 -: Юли 21, 2014, 10:19:58 am »
И аз си мисля за оперативна намеса + престой в болница. Но дали нещо раково се е развило или нещо по женски повод, струва ми се много вероятно.  :017:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай събитието
« Отговор #36 -: Юли 21, 2014, 10:28:04 am »
раждане?

+1

При всяко положение ми се струва, че ще е нещо по 5-8-11-12 дом, ще помисля още малко


п.п. Да не си е сложила силиконови цици  ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай събитието
« Отговор #37 -: Юли 21, 2014, 10:38:25 am »
Аз ще кажа брак. Гледам индийската карта (само основната, без производните) и там на такова ми прилича. Макар че транзитите не ми пасват за това, но... така да остане.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Познай събитието
« Отговор #38 -: Юли 21, 2014, 10:54:08 am »
И аз си мисля за раждане - съдейки по прогресивната Луна и квадрата към Сатурн в 8-ми. Евентуално брак - по засегната ос 1-ви / 7-ми, но по- скоро раждане или болничен престой.
Разгледах и транзитите - разходящия съвпад на Плутон с Луната и квадрата на Нептун към Марс У4 - здравословни проблеми при един от родителите, вероятно майката  :017:
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 11:00:59 am от Tanya »
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай събитието
« Отговор #39 -: Юли 21, 2014, 03:45:11 pm »
Аз ще кажа брак. Гледам индийската карта (само основната, без производните) и там на такова ми прилича. Макар че транзитите не ми пасват за това, но... така да остане.
Правилно те е насочила индийската, хвана им цаката на ведическите  :)
В средата на месец май подписа брак с мъжа, с който живее от доста време насам, това е втори брак за нея, а същинската сватба, която ще е придружена с църковен брак ще е по-нататък...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай събитието
« Отговор #40 -: Юли 21, 2014, 03:53:23 pm »
И аз си мисля за раждане - съдейки по прогресивната Луна и квадрата към Сатурн в 8-ми. Евентуално брак - по засегната ос 1-ви / 7-ми, но по- скоро раждане или болничен престой.
Разгледах и транзитите - разходящия съвпад на Плутон с Луната и квадрата на Нептун към Марс У4 - здравословни проблеми при един от родителите, вероятно майката  :017:
Не знам нищо за родителите ѝ, може да не са живи дори, събитието е раждане- през нощта на четвъртък срещу петък роди момиченце с непланирано секцио, планираното беше за средата на август месец. Жената има син от първия брак, който живее с татко си, а от новия си мъж не можеше да задържа децата, има няколко спонтанни аборта, като при последния, преди 2г., бременността беше в шести месец, то си беше израждане и голяма емоционална травма за нея. Сега тази бременност беше почти на легло, приемаше най-различни хапчета, за щитовидната жлеза, други хормони, витамини...

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай събитието
« Отговор #41 -: Юли 21, 2014, 04:30:57 pm »
Правилно те е насочила индийската, хвана им цаката на ведическите  :)
В средата на месец май подписа брак с мъжа, с който живее от доста време насам, това е втори брак за нея, а същинската сватба, която ще е придружена с църковен брак ще е по-нататък...

Но не това беше търсеното събитие. :012: Благодаря ти, Акрукс!

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Познай събитието
« Отговор #42 -: Юли 21, 2014, 04:43:52 pm »
Не знам нищо за родителите ѝ, може да не са живи дори, събитието е раждане- през нощта на четвъртък срещу петък роди момиченце с непланирано секцио, планираното беше за средата на август месец. Жената има син от първия брак, който живее с татко си, а от новия си мъж не можеше да задържа децата, има няколко спонтанни аборта, като при последния, преди 2г., бременността беше в шести месец, то си беше израждане и голяма емоционална травма за нея. Сега тази бременност беше почти на легло, приемаше най-различни хапчета, за щитовидната жлеза, други хормони, витамини...
Значи, всички сме познали в някаква степен  :012:
Между другото, отново се потвърди наблюдението ми, че към момента на раждането е аспектиран асц или управителят на асц на майката - Марс във Везни точен тригон към наталния Юпитер.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Познай събитието
« Отговор #43 -: Юли 21, 2014, 06:18:38 pm »
А кога е родила първото дете, извинявай ако вече си писала, не видях?
Аз си мислех, че има вече поне едно, да са й живи и здрави и двете! Болна я видях нещо...:)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай събитието
« Отговор #44 -: Юли 21, 2014, 06:23:00 pm »
Значи, всички сме познали в някаква степен  :012:
Между другото, отново се потвърди наблюдението ми, че към момента на раждането е аспектиран асц или управителят на асц на майката - Марс във Везни точен тригон към наталния Юпитер.
Да, всички сте познали, а не разбрах къде видя Марс във везни по картата, като наталния е в близнаци, в широк съвпад с Юпитер У1 в близнаци, а пр. и дир. Марс са в рак