Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 149602 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #645 -: Февруари 12, 2018, 04:35:32 pm »
абе те от планета го дисквалифицираха,та един контрол да не могат
беше за кратко, после го реабилитираха

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #646 -: Февруари 12, 2018, 08:42:44 pm »

Стреличка, много добре си описала това състояние, с удоволствие четох споделеното от теб.Полезно и лично преживяно звучи на моменти. Благодаря.  :08:
лично преживяно е,тр.плутон е минал в съвпад през всичките ми лични планети,на асц.по рождение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #647 -: Февруари 12, 2018, 10:01:50 pm »

Добре познавам Плутоновата енергия и най-сетне разбрах какво иска от мен!
Откъде?

Плутон е планета на трансформациите, волю-неволю, промени винаги има. Къде и как- нужна е натална карта, а не намирам твоя тук във форума. Без карта е  :ecomcity:

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #648 -: Февруари 14, 2018, 10:05:28 am »
Ако Плутон аспектира Asc или неговия управител, това може ли да подейства като пластичен хирург и да регенерира кожата? Питам, защото от миналата година съм се запалила да изтрия няколко гадни стрии, които получих през пубертета. Мажа се с Bio oil и има ефект-станали са по-тънки и се опитват да розовеят, сякаш се връщат към живот. Но дали аспектът може да ги заличи напълно?
« Последна редакция: Февруари 14, 2018, 10:07:15 am от Lora »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #649 -: Февруари 14, 2018, 10:52:34 am »
Аспектите не притежават такава чародейна сила, но подбутват човека да предприеме действия там, където имат отношение в периода. Щом Плутон има отношение към АСЦ, ще имаш желание да контролираш физическото си тяло и всичко свързано с него, да проявяваш желязна воля, ако искаш да се рефрешне по начин, който вече ти ще си избереш. Според мен ефекта ще се усети по-осезаемо през ретро периода на Плутон април -септември.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #650 -: Февруари 14, 2018, 10:57:38 am »
Благодаря ти, Рени! Като се замисля, откакто се е задействал този аспект има голяма промяна във визията. Някои хора, които не са ме виждали от преди това, казват: "Не мога да те позная!"
Промяната е желана, носи радост и подхожда повече на начина, по който се чувствам и възприемам.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #651 -: Февруари 14, 2018, 11:23:37 am »
Благодаря ти, Рени! Като се замисля, откакто се е задействал този аспект има голяма промяна във визията. Някои хора, които не са ме виждали от преди това, казват: "Не мога да те позная!"
Промяната е желана, носи радост и подхожда повече на начина, по който се чувствам и възприемам.

Това може по-скоро да е свързано с някаква прогресия.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #652 -: Февруари 14, 2018, 12:48:00 pm »
Да, и с прогресиите е свързано. Прогресивният Asc  сменя знак, Луната също е замесена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #653 -: Февруари 14, 2018, 11:29:22 pm »
Ако Плутон аспектира Asc или неговия управител, това може ли да подейства като пластичен хирург и да регенерира кожата? Питам, защото от миналата година съм се запалила да изтрия няколко гадни стрии, които получих през пубертета.
Че аз съм натално с Плутон на АСЦ, имам си стрии по коремчето и не ми пука (вече).
Навремето ме дразнеха няколко стрийки по бедрата, сега ми е по-важно да съм здрава.
За регенерация на кожа, зарастване на рани- Терезиенойл, изпробвано!

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #654 -: Февруари 15, 2018, 08:42:21 am »
Разбира се, здравето е абсолютен приоритет. Просто нещо им се дразня на тези чертички малко повече напоследък.
Имам позната с Плутон съвпад Asc-огромен запас от енергия. Имам чувството, че може да не спи и да работи денонощно. Много устойчив и здрав организъм.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #655 -: Февруари 15, 2018, 10:47:40 am »
Че аз съм натално с Плутон на АСЦ, имам си стрии по коремчето и не ми пука (вече).
Навремето ме дразнеха няколко стрийки по бедрата, сега ми е по-важно да съм здрава.
ставаме две с плуто на асц.,дето не ни пука от фейса,човешка суета
пък и откакто трябва да сложа очила за да видя къде имам стрии,
просто не се оглеждам с очила и съм в мир със себе си :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #656 -: Април 16, 2018, 10:29:34 pm »
Познавам човек със същата натална опозиция Слънце/Сатурн има и Слънце/Плутон, също е бомба със закъснител. Добре успява да прикрие агресията с външно спокойствие, но определено има проблем според мен. При него Слънце/Сатурн са Телец/Скорпион. Много строг баща, мисля че е допринесъл за скритата му агресия. Пошляпвал го е като по-малък. Бащата си отива сравнително млад. Бил е военен.
« Последна редакция: Април 16, 2018, 10:38:52 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #657 -: Април 16, 2018, 10:37:41 pm »
Ами този господин с този студен Марс в Козирог / 1ви дом, хич не може да се прикрива и си избухва като класическо буре с барут.
Още повече, че е супер предубеден и на бялото винаги ще каже черно.
Страшна нетърпимост и критикарство.
Навие ли си нещо, никой не може да го разубеди.
Затова и ме притеснява толкова предстоящия съвпад.
« Последна редакция: Април 16, 2018, 10:39:27 pm от lina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #658 -: Април 16, 2018, 10:45:15 pm »
Не намерих коментар относно транзитен Плутон в съвпад с нат. Марс - в 1ви дом.
Ситуацията е доста комплицирана и затова слагам направо картата на въпросния мъж.
Плутон ще дефилира няколко пъти тази точка поради ретроградие. Ще се включи и тр. Сатурн.
Човекът е много напрегнат, избухлив и пр. Притесняват ме всякакви крайности, които може да донесе тази комбинация.

Лично ме засяга и затова ми е трудно да направя по-точно предположение.

Благодаря предварително за всеки коментар.
тр Плутон мина над Марс в 8д при дъщерята, преди няколко години, нищо крайно не се случи, само дето брах страх, че Марс е У6, съу12 при нея
Плутон по принцип е свързан с трансформациите, за него ще е нещо лични, свързано с дома и корените, но ще е по хармоничен начин- аспектите с Луната , естествен У4, и с нат плутон са положителни, освен това Марс в козирог и Луна в телец са в екзалтация

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #659 -: Април 16, 2018, 10:54:45 pm »
 Чул те господ, akruks :-*, че в момента е доста кофти положението. Яхнал е метлата в посока прерязване на всякакви домашни корени...  :o