Автор Тема: ЧРД!  (Прочетена 294694 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: ЧРД!
« Отговор #285 -: Март 31, 2014, 09:42:22 am »
Ето, аз чак сега да кандисам и за останалите пролетни цветя на форума...

Първо да поздравя нимфите ни Рени, Сатен, Кабала, Яя, Love-me, Ребека,



Ама много сте, бре! И да ви благодаря - понякога трудно ви вдяваме, но без прозренията ви съвсем да сме се затрили :-*.

И честито и на "пресните" ни рожденици - огнените ни момичета - Лили, Романтика, Нова, има ли още някой?



Романтика, от както те срещнах по форумите толкова мъдрост, сила и увереност натрупа - наистина страхотно впечатление ми прави това у теб. Да срещнеш хора, достойни за новата Романтика и да се оттървеш от всички, които нараняваха старата...
 :-*

Нова, ти си една от най-забавните и интелигентни устатници, които съм срещала наоколо. Ще се радвам да те чета по-често.

Лили, ти си знаеш, да не се повтарям.

 :1rij:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЧРД!
« Отговор #286 -: Април 15, 2014, 01:39:34 pm »
Честит Рожден Ден,Flora !  :-*

Пожелавам ти лунно-влюбена година и...дано не съм се изложила с датата. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: ЧРД!
« Отговор #287 -: Април 15, 2014, 01:44:29 pm »
Честит Рожден Ден, Флора!  :58:

Нека животът ти е толкова красив като тези нежни пролетни цветя!

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: ЧРД!
« Отговор #288 -: Април 15, 2014, 01:53:15 pm »
Флора,честит рожден ден и от мен!Здраве,щастие и успехи!

 :38:  :party0036: :happybirthday3:



« Последна редакция: Април 15, 2014, 04:23:46 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЧРД!
« Отговор #289 -: Април 15, 2014, 03:52:19 pm »
Весел празник, Флора!


ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: ЧРД!
« Отговор #290 -: Април 15, 2014, 04:12:36 pm »
Честит рожден ден, Флора - Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и усмивки и по пътя ти любовта винаги да се усмихва, където и да отиваш!  :)


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: ЧРД!
« Отговор #291 -: Април 15, 2014, 04:18:24 pm »
Бъди щастлива Флора,нека силата на цялата шоколадова армия,бъде със теб! :engel016:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: ЧРД!
« Отговор #292 -: Април 15, 2014, 04:45:33 pm »
Честит Рожден Ден, Флора! Бъди усмихната, здрава и много щастлива  :-*

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: ЧРД!
« Отговор #293 -: Април 15, 2014, 07:50:13 pm »
Чести Рожден Ден, Флора! Да си жива и здрава и да имаш една много успешна година!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: ЧРД!
« Отговор #294 -: Април 15, 2014, 07:52:25 pm »
Флора, честит рожден ден! Всичко хубаво ти желая!  :) :) :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: ЧРД!
« Отговор #295 -: Април 15, 2014, 10:06:30 pm »
ЧРД, Флора! Много любов, усмивки и щастие!

 :birthday:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: ЧРД!
« Отговор #296 -: Април 17, 2014, 12:21:08 am »
Хораааа, много ви Благодаря  :-* :-* :-* ;) ;) ;)  Разчувствахте овнето в мен :) Като виден представител на пролетната зодия , в най-невръстните ми години, всеки дръзнал да не ме поздрави за рождения ден беше зачеркван "завинаги" в моите очи от житието и биетието ми... В по-нататъшните ми години, пораснах, но не поумнях  :012: :012:  без Чрд, следваше ОНМС  :012: Подаръците не бяха важни, важно беше да има настроение, откачени истории и "възхищение" от новата ми възраст ... като прехвърлих средата на 20-те си купих първия и последен крем против бръчки, който така или иначе не използвах повече от веднъж ( да не отегчавам читателя тук с незначителни подробностти за мазането около очите и употребата на резен краставици върху тях). На 26 осъзнах жестоката истина, че бръчката в ляво от устата ми ( тази, която се образува, когато на човек му е готино и прави гримаса, все и забравям името) и издълбана, чак вдълбанта ми се стори . прозрението ме озари при  меренето на  чифт слънчеви очила. Споделих това със синастричната ми партньорка в шопинг тура, тя каза "ти си луда, върви по-добре си прави масаж с утайка от кафе против целулит, целулита е по-важен от бръчките"  :012: :012: прозрението не ме напусна и на 27, когато осъзнах, че дните преди баш рд-то с анай-критчини, кратера на черната дупка, инжектираща отрова, тотално "без Упойка"... И докато виках "помощ", то взе , че становището ми се потвърди с предлунно затъмнени настроения, все пак един страхотен ден вчера, ако не броя 5-те градуса над нулата  ;)  И понеже нямам снимки на цветя, бонбони и цветя  :012: :012: (моля някой да постне и да качи карта )  :012: :012:

Благодаря Вещичка, Акрукс, Папи, Сатин, Тъндър, Веско, Аза, Ребека„ Лили , Муун и тартора на групата ( солиста на хора в това начинание ) Рени :) накарахте ме да се почувствам специлана, почти като госпожа, класна на 3ти клас  , обгрънала букети на 24 май, или пък 15 септември :) наздраве и ще ви тормозя със солар в другата тема  :)

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: ЧРД!
« Отговор #297 -: Април 17, 2014, 10:59:46 pm »
Flora, честит рожден ден!

Много завладяващ разказ и равмосметка. Спечели ме, усмихна ме, създаде ми настроение.
Нека ти е прекрасно и цветно през новата соларна година.  :38: :58: :-*

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: ЧРД!
« Отговор #298 -: Април 17, 2014, 11:35:56 pm »
Цитат
Flora, честит рожден ден!

Много завладяващ разказ и равмосметка. Спечели ме, усмихна ме, създаде ми настроение.

Благодаря ти, Емма  :012:  . И аз да вметна (понеже явно е ден на самопризнания), че обичам да те чета, винаги увлекателна и интересна, почти никога лесна... (тук един прочут бг аматьорски "рапър" би продължил"мълчи , да не те плесна")  :012: :012: :012: Аз си помсилих, че моите самопризнания са докарали или форумни самоубийства, или реални почуди ( с нотка на отегчения)  ::) :012: Но поне знам, че имам фен на моя страна  :012:  Та, за овните, рождените дни са тема много специална, почти жизненоважна , докарващи ги до необичайни прозрения и мъдри козирожки мисли  :D

Пс: На втория ден получавам " следрожеденденнадепресия ",  :(  нещо като следродилната , раждаш се и на втория ден вече си се депресирал  :012:  , луната да влиза в стрелец, моля!
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: ЧРД!
« Отговор #299 -: Април 18, 2014, 10:54:44 am »
Честит Рожден ден на
Лили,  Романтика, Нова,  Флора и на всички ,който съм пропуснала !

Да сте живи и здрави,обичани и желани,много любов,щастие и късмет Ви пожелавам от сърце !