Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 852821 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #6315 -: Октомври 19, 2023, 07:45:29 pm »
Продължавам да си мисля аз за тоя цикъл на Сатурн към светилата ми - при предишният съвпад на Сатурн със слънцето започнах връзка с голямата ученическа любов, която прекратих аз въпреки, че много го харесвах. Имаше други астро показатели, но сега си мисля дали не е било защото луната не е била узряла за сериозна връзка, като е било първа четвърт на цикъла на Сатурн за нея.
Сега след като е минал един цикъл на Сатурн и започва отново дали тя ще е по-зряла? Ако се отдаде възможност де, че с тия сатурнови и марсови терми в натала ми съм се поотчаяла нещо  ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Събития и транзити
« Отговор #6316 -: Октомври 19, 2023, 10:42:18 pm »
В солара има Марс натален У6 на МЦ и съвпад с Плутон, като и соларна Луна в 8- ми.
Няма кой знае какви потвърждения за оперативна намеса.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Събития и транзити
« Отговор #6317 -: Октомври 20, 2023, 04:22:57 am »
Рени, какво правят Слънце, Венера и Меркурий в близнаци - мислят и искат свобода. От другата страна на това тау Лувата в Стрелец е не по-различна.Тежки са такива позиции за жена, хората са привлечени от тази енергия, но после са разочаровани, защо не съм нормална и като другите.  Сатурн/ограниченията и представите на обществото каква да бъда и какво да правя, ги мачка сега. Още повече върху СЛВ го усещам като глас между ушите "ти нямаш бъдеще". Какво и как да "платя", за да е доволен и да продължа напред с чисти сметки...
Опитвам се да навържа цикъла по логиката ти за времето, когато е била кулминацията в стрелец. Доста мътни времена в личен план, професионалният също не беше никак добре, разделих се с много хора. Това тогава не е ли било кулминацията на нещата, заложени още през времената на съвпад слънце-сатурн.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #6318 -: Ноември 03, 2023, 06:40:59 am »
Не знам дали някой е обръщал внимание в собствената си карта, но да питам все пак за мнение.

На пролет, в рамките на два месеца имам възврати на всички лични планети плюс Юпитер, който ми е ъглов и управлява светилата. Възвратът на Меркурий даже съвпада с единия Лунар малко преди рожденния ми ден. А Сатурн вече ще е в Орбис на съвпад с Меркурий и сходящ със слънцето.

От скромните ми наблюдения през годините в карти на известни хора, които сме обсъждали това са периоди, в които има турбуленция и неуспехи. Но това за известни хора - помня конкретно Цецка Цачева като загуби президентските избори от Румен Радев, имаше някакви такива възврати, едновременно, май на Сатурн и юпитер.

Но аз нямам стремеж да ставам известна, даже каквито и да било стремежи в професията си нямам, за момента. Не ми е на дневен ред промяна там.

Другото е, че се мре (тъпият Сатурн ми се мота на куспидата на 8 дом ;D ) при подобни съвпада на възврати.

Та някой ако може да сподели идея или нещо друго  :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Събития и транзити
« Отговор #6319 -: Ноември 03, 2023, 09:57:58 am »
Няма да мреш Тери, щото иначе ще станем много умрелите във форума за толкова кратко.И аз се глася да мра ненаживяна. Причина :разбити илюзии от астропсихологията преди, разучаване на нови хоризонти и знания и една дебела черна сянка ,тежка,като камък на шията-Сатурн.Пази ме с чадъра си да не изгоря от слънцето. Пита ме:Колко пъти ще гледаш "Изпепелени от слънцето"?;D Ще се мушна между пояса му и облото тяло,ще обитавам шарената сянка.Който живее под покрива на Всевишния, той обитава под сянката на Всемогъщия ;D Извода: не е възможен процентно такъв масов мор по говедата на форума.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Събития и транзити
« Отговор #6320 -: Ноември 03, 2023, 09:58:34 am »
При Съвпада на Сатурн, Юпитер върху наталния Юпитер - Декември 2020 си загубих работата и не мога се възстановя до сега , да получи се малко като при Цецка Цачева хаха :-)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #6321 -: Ноември 03, 2023, 11:10:07 am »
Грег, някак е логично да има сътресения щото сатурн и юпитер са планетите на социума. Но ти си имал само един възврат, сатурн в кой знак беше - скорпион?

Беко къде се слагаш и ти с пр луна дето ще влиза в първи дом? Говори ми на мен за разбити илюзии, моята вече ще минава във втори. И нептун на слънцето как лошата проява (илюзии за мъж) се прояви. Няма висши октави на венера, няма любови,  соулмейти и подобни. Май ще си кютам със сатурнчо самичък на асцедента, той ми е партньора в живота. :D

Иначе и аз много го обичам този псалм, едно време го знаех наизуст.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Събития и транзити
« Отговор #6322 -: Ноември 03, 2023, 11:22:12 am »
Да, на мен натално ми е Скорпионски Сатурн управител 8 ми дом, изключително жесток , какъвто беше и баща ми. Сатурн е благословията на бащата , може си правил ужасни неща в предишни животи та кармата ми прави тези неща.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #6323 -: Ноември 03, 2023, 11:34:35 am »
Грег ти не беше ли водолейско слънце? Значи сатурн е управител на слънцето и го квадратира. Ако си дневно раждане сатурн е и триплицитетен управител на слънцето.

И според мен скорпион е един от най-тежките знаци за сатурн в натала.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Събития и транзити
« Отговор #6324 -: Ноември 03, 2023, 12:19:22 pm »
Цецка, сигурно е имала напрегнати конфигурации на планетите във възрат.Иначе няма как само от това,дори не може.Представи си ,че планета във възврат повтаря голям земен тригон,а,дали ще духа супата леляти Цицка?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Събития и транзити
« Отговор #6325 -: Ноември 03, 2023, 12:54:07 pm »
Да дневно раздне, Сатурн е на 27 градуса Слънцето е на 18 градуса Водолей, не са точно в квадрат , периодично минавам през някакви Сатурнови цикли , които почти ми отнемат здравето и психиката. Няма спиране , дори и нещо да строя то се разрушава , нищо не помага.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #6326 -: Ноември 03, 2023, 01:00:46 pm »
Баш квадрат е и то сатурн доминира квадрата, като аспектът слънце сатурн е последна четвърт на цикъла им. Кофти.
След сатурновата опозиция може и да поотслабне мъката.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Събития и транзити
« Отговор #6327 -: Ноември 03, 2023, 02:12:40 pm »
Не те разбирам , аз нямам Сатурнова опозиция. Имам Сатурнова квадратура в момента, тя се разпада сега и Сатурн пак ще мине през МЦ-то края на Декември и ще тригонира Плутон идните месеци.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Събития и транзити
« Отговор #6328 -: Ноември 03, 2023, 02:28:02 pm »
Транзитната сатурнова опозиция имам предвид след 5-6 години когато сатурн мине в телец.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Събития и транзити
« Отговор #6329 -: Ноември 03, 2023, 03:37:44 pm »
Аз имам здравословни проблеми , това е дълъг период , ако не отпусне предполагам може и да не се съм жив или да оцелея. Все пак съм на почти 40 години , здравето ми много се разклати и не мога да поема какво да е работа. Правя тежки кризи
« Последна редакция: Ноември 03, 2023, 03:41:52 pm от greg07 »