Автор Тема: Пълнолуние 20 юли 2016г.  (Прочетена 11675 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #45 -: Юли 20, 2016, 09:44:52 pm »
днес е Илинден, за тези на морето ,бъдете внимателни с мъртвите вълнения,на именниците- честито :38:

Специално ще ида да си тествам юпитеровия късмет!  :29: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #46 -: Юли 20, 2016, 09:59:00 pm »
Айди ,къмет, да откриеш гърне със злато от потънал пиратски кораб! Бих ти услужила с новият си черен пояс, дето го купих миналата седмица, но като припряна блондинка го срязах с ножицата, докато го отпечатвах :'(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #47 -: Юли 20, 2016, 10:02:14 pm »
Трябваше да ходя да се давя през 2013, когато бях като балон  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #48 -: Юли 21, 2016, 01:43:28 am »
То и аз си мислех, че нищо не аспектира при мен, попадайки в 5д., но сега прегледах мийдпондите си и видях, че засяга 4 от тях, които са около 27-мия градус на козирог- МП Луна/Марс, Луна/Нептун, Юпитер/Марс и Юпитер/Нептун
Луната нали е У11 в 7д, та прекъснах днес виртуалното приятелство с една водолейка, с която поддържахме контакт от близо 10г, като се започне от сайта сибир.бг, след това нетлог, а накрая фейсбук, където тази нощ възникна напрежението, покрай статия, която беше постнала на нейната стена- коментирах несъгласието си с написаното, тя пък подчерта, че съм в грешка и всичко било вярно, нейна приятелка от детинство я защити, като нагруби пък мен с изказването "малко си чела" и днес по обяд я отстраних от списъка на приятелите, че и без това ми дотягаше нейното постоянно мрънкане на стената, все си мисли, че хората говорели за нея зад гърба и от тоя род. Чакайте да потърся статията, да видите тази нощ за какво си чесах пръстите по клавиатурата, а днес цял ден ходих недоспала  :012:
А, ето статията
Брей, наврях им под носа онлайн книгата на Дънов, като посочих страницата, на която е споменал за война, в която ще умрат 50 милиона (ВСВ), а ако не си вземе поука човечеството ще последва друга, в която жертвите ще са 550 милиона, но само това- написал го е във връзка с божествената любов и обширно обяснява кое и защо, никъде не е писал за ядрени ракети, а и няма как през 33-та да го напише, това дори не е споменавано като терминология тогава.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #49 -: Юли 21, 2016, 04:46:25 am »
ами, браво, акрукс, хигиената е важна!
//аз да си отбележа, че тази нощ събудих няколко медицински лица, пък утре ще погледна и защо.  :ecomcity:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #50 -: Юли 21, 2016, 09:00:08 am »
ами, браво, акрукс, хигиената е важна!
//аз да си отбележа, че тази нощ събудих няколко медицински лица, пък утре ще погледна и защо.  :ecomcity:
какво ти се случи

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #51 -: Юли 21, 2016, 04:07:38 pm »
какво ти се случи
лунацията е на 3* след Слънцето ми (у4) и е закачила и Венерата (у6), друг тригър не виждам.

някаква внезапна остра болка под гърдите в горната част на стомаха, която пълзи и нагоре към сърцето и води до изтръпване на тила и крайниците. с цялата си сатурнова търпимост към страдание не можах да я издържа и се заведох на лекар, който не ми беше много от помощ, но здраве да е.:Д
//100% е от тъпите хапчета, с които ме "лекуват", но поне видях как се мери пулс за 3 секунди.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #52 -: Юли 21, 2016, 04:17:37 pm »
лунацията е на 3* след Слънцето ми (у4) и е закачила и Венерата (у6), друг тригър не виждам.
някаква внезапна остра болка под гърдите в горната част на стомаха, която пълзи и нагоре към сърцето и води до изтръпване на тила и крайниците. с цялата си сатурнова търпимост към страдание не можах да я издържа и се заведох на лекар, който не ми беше много от помощ, но здраве да е.:Д
//100% е от тъпите хапчета, с които ме "лекуват", но поне видях как се мери пулс за 3 секунди.
не е инфаркт, споко, при него болката е отзад на гърба в областта на сърцето; по-вероятно на нервна почва- слънчевият сплит е на това място, затова човек като е притеснен му се "свива стомаха"

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #53 -: Юли 21, 2016, 04:21:59 pm »
//100% е от тъпите хапчета, с които ме "лекуват", но поне видях как се мери пулс за 3 секунди.

Пулсът се мери 3 сек. и броя на ударите се умножава по 20, за да се отчете пулс за минута  :29:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #54 -: Юли 21, 2016, 04:41:55 pm »
не е инфаркт, споко, при него болката е отзад на гърба в областта на сърцето; по-вероятно на нервна почва- слънчевият сплит е на това място, затова човек като е притеснен му се "свива стомаха"
Оо, аз при най малкият бодеж изпадам в ужас, че получавам инфаркт. До такава степен, че преди спях с нитроглецерин до главата, а сега като реша, че съм застрашена смуча валидол като бабите :012:  В такъв ужас изпадам, че спирам да дишам, от страх наистина мога да получа инфаркт. Шубето е голям страх :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #55 -: Юли 21, 2016, 07:21:21 pm »
Първа проява на пълнолунието, понеже Слънцето е У3  и наближава Сатурн У7,8, получих покана за романтично забягване утре в някое хотелче от моя осмодомник.
Тр. Луна ми е на ДЦ.
На него Слънцето днес му е върху нат. Венера в 5 дом.
Отдавна не съм имала толкова работеща лунация, може би защото е точна до секунди и засяга ос.
8- ми дом сме го отработили подобаващо откъм веселата част, но днес и втори се отчете- плащах една голяма вноска и тръгнах по доктори на частно- там знаете как е. Следващите дни ми се очертават бая кабинети за посещение, но както и си мислех, проблемът не е в очите , а в нерв или вестибуларен апарат- те трябва да са по Мерк, което се връзва идеално в картинката.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #56 -: Юли 21, 2016, 07:31:10 pm »
Вчера видях 3 катастрофи- едната беше през 3 коли от мен. Попадна в задръстване заради 4-та.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 20 юли 2016г.
« Отговор #57 -: Юли 23, 2016, 11:51:58 am »
По това пълнолуние не съм се включвала в темата, а то пък него точно го усетих най-силно. :)

Беше в точен до минути тригон към МЦ, който е на 27*47 Телец. Очаквах нещо хубаво и не го мислех.

Пълнолунието започна в третата декада на 5 дом, но когато Луната премина в 6, нещата започнаха да се развиват на забързан каданс. Всъщност за първи път усещам толкова силно преминаването на Луната оттам.
Още по обяд, в деня на пълнолунието, тя прави квадрат към Юпитер, У 7, и куинконс към АСЦ ми, и в службата един от преките ни шефове се обажда по повод едно плащане. Към края на работния ден е образувала квадрат към Марс и Сатурн  в Телец и става ясно че плащането е проблемно и е са възможни последствия за екипа ни.
Към 11 часа на 21.07 Луната е направила секстил към Венера и започвам да си изяснявам какво точно се е случило.
Около 12 часа на 22.07 нещата се затегнаха още повече, като беше изпратен имейл до нас с указания за бъдеща методика, утежняващи процеса и излишно отнемащи от полезното ни време за работа. Следва квадратура към Нептун и става ясно, че плащането е наредено от друга дирекция, без наше знание и без да сме уведомени за факта.
Към 16 часа Луната е точно на ДСЦ и прави опозиция към АСЦ и нещата изглеждат не много добре. Малко по-късно, Луната е вече в началото на 7 дом и е образувала тригон с Юпитер и всяка отговорност и допълнителни задължения от нас са свалени и шефовете вземат нещата в свои ръце :)

Проработи Пълнолунието с пълна сила :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми