Автор Тема: Как ни вижда срещуположния пол  (Прочетена 18723 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #15 -: Август 28, 2014, 03:48:58 pm »
Мисля ,че и двете разбрахте какво исках да кажа ,а не дали днес ми  се яде от сладоледа на Митко или не харесвам кожената чантичка на Драган ?!? 
Темата на Satin, е много хубава и тъкмо на време -браво ! В унисон е със звездната обстановка и реакциите на /към същата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #16 -: Август 28, 2014, 03:51:28 pm »
Пък аз пак не съм разбрала правилно въпроса  :012: - под "как ни вижда" предположих "какво мислят за мен" (как ме възприемат), а не "дали се вълнуват от мен".

В това, че се вълнуват, все още нямам никакви съмнения. По-интересно ми е какво се случва в техните глави.  :)
« Последна редакция: Август 28, 2014, 03:53:22 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #17 -: Август 28, 2014, 03:54:16 pm »
Рени, Разбрах те, но имах приятелка, дето не я интересуваха мъжете, не и да е лично ангажирана да търси голяма любов, точния мъж-слънце стрелец, луна водолей, уран везни на ДСЦ-включен. Винаги съм я приемала такава каквато е. Накрая я тресна една уранова история и хоп-мъж и дете. :57:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #18 -: Август 28, 2014, 03:58:40 pm »
Има мъже, които приемат всичко женско за дивеч, така че, Сатин, не е от теб. Те са ловци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #19 -: Август 28, 2014, 04:00:45 pm »
Рени, Разбрах те, но имах приятелка, дето не я интересуваха мъжете, не и да е лично ангажирана да търси голяма любов, точния мъж-слънце стрелец, луна водолей, уран везни на ДСЦ-включен. Винаги съм я приемала такава каквато е. Накрая я тресна една уранова история и хоп-мъж и дете. :57:

Enigma ,според теб как са я виждали мъжете твоята приятелка ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #20 -: Август 28, 2014, 04:19:38 pm »
още като ученичка забелязах, че момчетата ме приемат като близка приятелка и това не се промени с годините. имам много мъже приятели. може би заради 11 домната ми луна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #21 -: Август 28, 2014, 04:32:51 pm »
Аз все повече стигам до извода, че първосигнално ме виждат като някаква плячка, а това никак не ми харесва, отвращава ме и явно ми създава голям подсъзнателен проблем.

Венера У7 съвпад Марс У1/8, съвпад Лилит в 1-ви дом, Плутон У8 съвпад Луна в Скорпион 7-ми дом, Марс опозиция Луна/Плутон.

А искам да ме виждат като Човек, не като някакъв дивеч. Сигурно за това не обичам да ме гледат, става ми много неприятно от продължителни погледи.

Satin, ако искаш да те виждат така ,трябва от време на време да пренастройваш своите Марс/Венера  :
-МЦ в Козирог-Сатурн в Скорпион ,Марс в Овен .
Нептун близо до МЦ ,ти всъщност не си наясно как искаш да те виждат -всички сме хора ,но какви ?!?
Искаш да си по детски невинно чиста в очите на хората -АСЦ Овен ,отстояваща себе си -Марс в Овен в 1-ви ,но хората виждат изкушаващо -порочна съблазнителка -Венера съвпад Лилит в 1-ви дом ,
а всъщност си ...едно изплашено  и мъркащо  коте-Луна /Плутон в Скорпион,секстил Нептун,но и  драскащо недоволно -Луна опозиция Марс. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #22 -: Август 28, 2014, 04:37:06 pm »
Enigma ,според теб как са я виждали мъжете твоята приятелка ?  :)
Асц Риби-мисля, че я използваха. Венера в скорпион в 8 дом опозе сатурн-не знам как го правеше, но виждаше доброто във всеки и успяваше с времето да го извади. Факт е обаче, че нямаше една връзка ,дето да вземе, даващ човек, умен и осъзнат. Мрас във везни в 7 дом пропуснах да кажа.
Значи, някак й се натрисаха мъже с проблеми и тя стои, подкрепя, убеждава, с времето-нещата се променят и мъжът става друг. Венера в скорпион понякога интуитивно търси нелесни любови, нали ти казвам-виждаш човека-прозира му егоизма или друго....тя обаче ги променя алхимично при това и за добро. :)
Тя казваше, че трябва да обичаш човека, иначе не можеш да "видиш" хубавия потенциал. Който обича-вижда един вид. ;)

Или-с времето са я виждали лечителка на душите им, а по-"низките"-материал да я използват и безнаказано да си останат същите-защото Риби не съдят и не се гнусят от порока напр.
По венерв в скорпион-загадъчен сексапил.
По риби-отсъстваща на пръв поглед "не съм оттук и съм за малко, не ме закачайте".
« Последна редакция: Август 28, 2014, 05:00:56 pm от enigma »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #23 -: Август 28, 2014, 04:52:43 pm »
За другите може да по друг начин,но за да ми хареса другия пол критерият ми е да не го виждам,но това най вероятно от съвпада на Венера с Нептун при мен,обикновено след връзка не мога да си спомня цвят на очите,коса и тн ,но казват при жените е обратно . Асцендентът ми е риби-като гледам по снимки в годините има големи метаморфози,понякога не мога да се позная .

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #24 -: Август 28, 2014, 04:57:26 pm »
Рибите имат едно астрално усещане, не точно око , ухо. Затова е и размито, нормално е, но помнят еманацията на човека с психическото си сетиво.
« Последна редакция: Август 28, 2014, 04:59:16 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #25 -: Август 28, 2014, 04:58:56 pm »
За другите може да по друг начин,но за да ми хареса другия пол критерият ми е да не го виждам,но това най вероятно от съвпада на Венера с Нептун при мен,обикновено след връзка не мога да си спомня цвят на очите,коса и тн ,но казват при жените е обратно . Асцендентът ми е риби-като гледам по снимки в годините има големи метаморфози,понякога не мога да се позная .

Oposit, не ти как виждаш жените ,а теб как те виждат ,какво настроение ,емоции им създаваш ?!?   :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #26 -: Август 28, 2014, 05:02:01 pm »
Асц Риби-мисля, че я използваха. Венера в скорпион в 8 дом опозе сатурн-не знам как го правеше, но виждаше доброто във всеки и успяваше с времето да го извади. Факт е обаче, че нямаше една връзка ,дето да вземе, даващ човек, умен и осъзнат. Мрас във везни в 7 дом пропуснах да кажа.
Значи, някак й се натрисаха мъже с проблеми и тя стои, подкрепя, убеждава, с времето-нещата се променят и мъжът става друг. Венера в скорпион понякога интуитивно търси нелесни любови, нали ти казвам-виждаш човека-прозира му егоизма или друго....тя обаче ги променя алхимично при това и за добро. :)
Тя казваше, че трябва да обичаш човека, иначе не можеш да "видиш" хубавия потенциал. Който обича-вижда един вид. ;)

Или-с времето са я виждали лечителка на душите им, а по-"низките"-материал да я използват и безнаказано да си останат същите-защото Риби не съдят и не се гнусят от порока напр.
По венерв в скорпион-загадъчен сексапил.

Енигма ,страхотно -направо я визуализирах твоята приятелка ,благодаря за споделеният коментар. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #27 -: Август 28, 2014, 05:30:38 pm »
Рени,как ме виждат не съм питал,предполагам е моя проекция,понеже е второстепенно,Енигма,да слухът е по важното сетиво за мене,харесват ми промените/Венера в стрелец,9Д,съвпад с Нептун-все променливи,секстил с Уран,да има нещо оригинално,обикновено имат характерна походка,познавам ги по походка и глас,другото е променливо и мъгла .

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #28 -: Август 28, 2014, 05:33:59 pm »
В последните години (преди това не помня):
- Държат се много внимателно, все едно има опасност да ме счупят. Близък дори ми го каза "много внимавам да не те нараня неволно". Сигурно е от Рибите.
- Явно изглеждам наивна, те го интерпретират "невинна", тово много ги привлича. Не знам от какво е, Риби-Дева сигурно.
- Излъчвам им сексуалност, обаче скрито, не демонстрирам такова нещо никога. Един ми каза, че съм Лъвица, която не го знае, но трябва да го развива. Сигурно квадрата Венера/Марс.
- Някои (и мъже, и жени) си мислят, че съм студена или дистанцирана. Венера в Козирог.
- "Мале, колко си директна!" е най-често срещано - много Водолей, много Уран.
- Твърде меланхолична - със сигурност са Рибите.
- Като ме опознаят, мислят, че съм много силна, представа нямам защо.
- Често ме използват непреднамерено - Риби до върха на косъма!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #29 -: Август 28, 2014, 05:45:05 pm »
едно изплашено  и мъркащо  коте-Луна /Плутон в Скорпион

от кога Луна в Скорпион, че и съвпад Плутон е мъркащо коте  :85: