Автор Тема: Астрологията в Детайли  (Прочетена 32434 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #45 -: Юли 19, 2016, 01:03:41 pm »
Обаче много странно...

Преди броени години нищо не се знаеше за въпросния Хули, изневиделица се появи отнякъде и стана медийна звезда.  :017:

Как стават тия работи? При един опитен професионален астролог имиджът се гради години наред, поне едно десетилетие, докато не се прочуе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #46 -: Юли 19, 2016, 01:06:21 pm »
Връзки, медии, PR, още връзки. Личното самочувствие също помага.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #47 -: Юли 19, 2016, 01:08:50 pm »
Значи е нещо подобно на г-жа Тилкова  ;D

Със сигурност някакви "вратички" се ползват. Иначе не виждаш голям шанс никому неизвестен новопоявил се астролог изведнъж да се изстреля в топ рейтинга и да го дават по една от най-гледаните телевизии.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #48 -: Юли 19, 2016, 01:17:09 pm »
Значи е нещо подобно на г-жа Тилкова  ;D

Със сигурност някакви "вратички" се ползват. Иначе не виждаш голям шанс никому неизвестен новопоявил се астролог изведнъж да се изстреля в топ рейтинга и да го дават по една от най-гледаните телевизии.

Ти си много наивна! В коя област в България са известни хората, които са кадърни и почтени? Няма такава - пробиват и се прочуват хората, които са готови на всичко, съответно или плащат или ползват други начини.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #49 -: Юли 19, 2016, 01:26:13 pm »
Ти си много наивна!

Има нещо вярно, по-скоро съм идеалист. Чак толкова наивна не съм, затова и зададох този /риторичен/ въпрос.  ;D

Не че имам нещо лично към Хульо, Сульо и Пульо, нека си се изявяват. Но като знам какъв къртовски труд е и колко години минават, без да те знае никой какъв си и що си в астрологията, ми стана интересно как някои астролози се изстрелват на върха на рейтинга за има-няма една година.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #50 -: Юли 20, 2016, 07:03:55 pm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #51 -: Юли 20, 2016, 07:13:26 pm »
Да, наистина има такива хора И се разпознават.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #52 -: Юли 20, 2016, 09:47:13 pm »
Не става въпрос само за цели, а за едничкото внимание.
И там е неистова борба за по-голямо парче от енергийната баница.  :012:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #53 -: Юли 20, 2016, 10:01:29 pm »
Ааа той вече и гуру станал, духовен съветник, прескочил е трапа на астрологията :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #54 -: Август 03, 2016, 10:32:19 am »
Тия дни, в резултат на продължителни бележки правени във времето,направих извода,че Огнените знаци реагират на слабостта,фалша,липсите,дефектите с ярост,гняв,агресия,атака независимо от тава дали те са техните недостатъците(тогава се самобичуват) или са недостатъците на хора,предмети и изобщо всичко свързано с тях(разбира се при Кардиналния Овен това се вижда най-Кардинално). От друга страна Водните знаци реагират на слабостта,недъзите,недостатъците,нуждите със съжаление,самосъжаление  ,страдание,състрадание,болка,тъга. И се питам кое е по-градивно,по-полезно,по-правилно - едно от двете или нито едно от двете? Или какво? Имате ли наблюдения,мислили ли сте над това?
А,относно Въздушните и Земните - там нищо не знам,не съм забелязвал. Ще се радвам някой,ако има наблюдения върху тях да сподели.

Сега се сещам да добавя още нещо - различно от предния въпрос. Става дума за хлъзгавостта на Водните знаци(особено подлостта на Кардиналния Рак) - Рак,Скорпион,Риби. Това са хора,които злоупотребяват с чувствата,Най-вече с Доверието,познавам редицa Имена представители на тези Зодии,които са мошеници,измамници,манипулиращи,лъжещи. Сега,разбира се - това спокойно може да се отнесе за графата с ниското ниво на съзнание,съгласен съм,но просто отбелязвам Факта.
Ето например,аз,без да се хваля,не се вписвам в подлостта на Скорпиона,познавам и други,които не се вписват,както казах просто отбелязвам. Ще се радвам,ако някой се включи с лични наблюдения по този(втори),както и по онзи(първи) въпрос.
« Последна редакция: Август 03, 2016, 10:40:53 am от Ali_Lun »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #55 -: Август 03, 2016, 06:44:55 pm »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #57 -: Август 12, 2016, 10:58:43 am »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #58 -: Август 12, 2016, 11:44:57 am »
Али, ти да не си фен на тоя Хули?  :d030:

Наскоро, като се коментираше "астроложката" Ванеса, беше зададен въпрос кой и с каква цел я лансира.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Астрологията в Детайли
« Отговор #59 -: Август 12, 2016, 11:45:59 am »
Фен ли? Не знам. Просто си взимам каквото ми хареса от неговите анализи. Това е.