Автор Тема: Новолуние 26 април 2017г.  (Прочетена 8596 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #15 -: Април 18, 2017, 11:35:12 pm »
Yaya, Луната прави ингрес  на всеки 2 дни-това как те плаши в последните 30 г , примерно ?!?  ;)
Когато прочетеш една книга, изгледаш един филм, изядеш парче торта, нямаш желание, тръпка към другия-  какво се случва след това ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #16 -: Април 18, 2017, 11:59:40 pm »
Не ти разбрах примера.
Аз говоря за нодалната ос в критичен градус, където е и моята. Точно тогава Уран ще е минал с няколко минути К7 и ще е върху Луната ми. Еми, плаши ме и знаеш защо :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #17 -: Април 19, 2017, 12:21:47 am »
Всеки край е и начало, което е свързано с кризисна ситуация-това е естествен ритъм, за кратко време, ако ние сами си го удължим се превръща в депресия, параноя. Дълго време си стоял стабилно на земята, с добре обмислени аргументи за това и за един ден ти се налага да скочиш в огъня- затова е свързано с криза, защото има рязко разграничаване, няма време да се адаптираш към новото постепенно. Как реагира човек в кризисни ситуации е отразено в цялата карта, не само с планети (си) в критични градуси.
Yaya, дай му малко Овен на твоя АСЦ Везни, стига така стряска кантарчето, няма да може да претегли реално ситуацията и ето ти паника .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #18 -: Април 19, 2017, 02:11:07 pm »
Няма грешка , Акрукс- осреднения северен лунен възел прави ингрес на 09.05.
нямам грешка, защото съм гледала за северен възел- True Node, а не за осреднен Mean Node

на 9 май ингрес има True Node (истинският северен възел)
на 29 април има ингрес Mean Node (осреднен северен възел)

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #19 -: Април 20, 2017, 06:57:40 pm »
При мен ще е в 6д, в тригон с МЦ и Луната-У9. Наричам го да е на нова работа  :13:
Чувствам се добре!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #20 -: Април 20, 2017, 09:52:26 pm »
Тригонира Нептун У 10 ти и опозира Плутон Управител 6 ти дано да се раздвижват нещата с работата.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #21 -: Април 24, 2017, 12:06:07 am »
Затваря се една врата, за да се отвори друга. Ревизия и преразглеждане на съдържанието и очакванията на "кошничката". Нейните реални възможности. Може да се вдигне рязко мъглата по отношение на някакви взаимоотношения, съюзи, споразумения.  Острият, хаплив, директен и не приемащ възражения изказ, вади нещо на светло.

Както и обратното.  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #22 -: Април 26, 2017, 11:05:38 am »
При мен е във втори дом, в опозиция на нат.Уран. Не вярвам да получа внезапно наследство  ;D

М, да ... внезапно ми се счупи зъб - като то се пробуждах, без никакво напрежение. Венера все още ми кваратира Слънцето У6  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #23 -: Април 26, 2017, 11:33:09 am »
В ТЕЛЕЦ!!!!
Събудих се с мисълта за мекици и бюрек.
Цял ден ме измъчват тези мисли! Ако ще е така следващите 14 дни...
Не мога да правя нищо по Меркурий, а лунацията аспектира само него  :85:
« Последна редакция: Април 26, 2017, 11:39:59 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #24 -: Април 26, 2017, 11:37:39 am »
Във 2 дом ми е , на 3 гр. от Венерата У3,8 и на 6 гр.от Слънцето У6. Приемам го за съвпад,макар и широк.
Мисля ,че се прояви 5 дни по-рано,когато за рождения ми ден получих подарък от мъжа ми-голяма сума пари, с която ще си платя екскурзия в чужбина.
От баща ми/родителите ми/ - също голям подарък.
Пак да подчертая- Венера при мен има финансово,материално  изражение, Слънцето- авторитетите мъже в живота ми.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #25 -: Април 26, 2017, 01:32:05 pm »
В 12д. Аспектира опозицията ми Юпитер(у7,8)-Уран(у10), тригонира Луната(у3) и квадратира Венера(у6,12).

Тр. Марс ми е на АСЦ и вчера, докато си четях в парка, очаквах всеки момент да ме перне някоя топка през лицето. Предстои ми много сериозен разговор с важен за мен човек. Преди 2 години прекъснах няколко много близки приятелства, надявам се сега да не стане същото, но е крайно време да заявя себе си. Четох за енеаграмите последните седмици и си дадох сметка, че не трябва цял живот да съм куратор на чужди реалности и сега ще работя в посока здравословен егоизъм, който просто не съдържам в себе си. Следва и да предприема някои стъпки в посока бъдеще и осъществяване на нови творчески планове. Чувствам се в синхрон с 12д, сама и в края на един живот. Знам, че ще се прероди, защото винаги го правя. 'Баси коравото животно, 'дето съм.:Д Продължаваме.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #26 -: Април 26, 2017, 01:58:28 pm »
При ММ е точно на АС в съвпад с нат.Меркурий - най-накрая - след месеци писмени преговори - е насрочена среща с голям партньор. Срещата е утре - има мунданен съвпад Меркурий/Уран - ще бъде конферетна видео връзка - това мога да го отнеса по УРан, но очаквам и изненади.
Над силата е само умението да я владеем!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #27 -: Април 26, 2017, 02:17:50 pm »
При мен е в съвпад с Прогресивна Луна в 10Д и опозиция на Уран(У7) и Луна(У12) в 4Д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #28 -: Април 26, 2017, 05:44:13 pm »
При мен е в 11-ти дом, опозе Уран У 9 в пети.
А дано ми подейства така комбинирано 5-9-11-тодомно !
Точно така ми подейства и съм мнооооого щастлива, когато сбъдвам мечти.
Цвъкна ме пиле, полази ме паяк и още една неочаквана приятна изненада- изобщо цял ден  добри знаци от съдбата ..
« Последна редакция: Април 26, 2017, 05:47:58 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 26 април 2017г.
« Отговор #29 -: Април 26, 2017, 06:14:12 pm »
Днес новолунно доста задачки свърших. Повече от 2 часа кръстосвах квартала, което звучи почти нереално, в този пасторал няма какво да се прави и къде да иде човек. Възползвах се от невидима Луна, за да приключа с някои висящи ангажименти – от онези, които искаш да ти се разкарат от главата и повече да не те безпокоят.

Пропилях днешното новолуние, а беше идеално време за започване на прочистващ режим, но мисля да стартирам от утре. След мартенския маратон, а и като цяло през последните няколко месеца, се появиха неприятни здравословни сигнали. И вече стана ясно, че няма да минат от само себе си, ако не се вземат мерки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui