Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Weswes - Днес в 02:42:16 pm »
Този хорар изглежда лесен ,но все пак някой ще каже ли права ли съм? Дали назованата ще ми пише? Слънцето У3 ще прави съвпад с Юпитер /нея/,значи да очаквам включване?
2
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Лисана - Днес в 02:12:31 pm »
Този ретро Меркурий в комбинация с коридора на затъмнения донесе отчетливи събития. Здравословни - за домашния любимец и други здравословни за мен. Разправии и разходи, неща, които бяха отлагани и замитани напомниха за себе си, че вече не могат да чакат. Засегнати бяха оста IC-MC, както и 10 дом, където премина ретроградието. Не бих очаквала да има такова проявление. Марс е У10, в 12 дом. У6 (животни, здраве), е Юпитер, който от доста време си е вече в 11-ти.
3
Астрология / Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Последна публикация от Лисана - Днес в 01:48:02 pm »
Съвпадът е на градус от нат. Юпитер на половинката във втори дом. Ще го пратя да пусне едно тото.
4
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Рени - Днес в 12:03:51 pm »
Рени,бюрата по труда защо?Фалити-уволнени?


Марс е най-точният тригер за събития посочени от затъмнения. Марс е диспозитор на СЗ, на ретро Меркурий, а двамата със Сатурн имат естествена сигнификация по тема работа, както и доминиращи в годишната ни карта. Оста Овен-Везни винаги е свързана с взаимоотношения, какви според местата, които държат в картата.
5
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от Рени - Днес в 12:00:27 pm »
Мен явно вече ме подпука прогресивен Марс на АЦ.
За една седмица се одрах, дете от класа ми си счупи и разпори дълбоко пръст, аварирахме по път и седяхме пет часа , докато дойде друг превоз, баща ми се натрови, потрошени съдове.
Ако това е началото, идея нямам как ще го преживея
целия период.

Можеш да наблюдаваш диспозиторите на Марс по транзит кога и какво.
6
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Рени - Днес в 11:59:15 am »
Максималната елонгация е аналог на първа /западна/ и последна /източна/ четвърт. Това са твърди аспекти и обикновено не носят положителни емоции. По натал разстоянието Слънце- Венера показва, кои нативи ще преживеят посочения казус.
7
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Рени - Днес в 11:08:19 am »
blueice, Луната, питащият е приет от Сатурн, другия, само по деканат, слаб интерес. Но е имало проява/-и на романтични жестове защото негов у5 Венера и Луна у1, питащият се приемат взаимно по екзалтация и в аспект. Първоначалното "избухване" е преминало. Сатурн е приет от Венера у5, квезита има  идруго увлечение.
8
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Рени - Днес в 10:56:52 am »
HRISKA, Да.
9
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Рени - Днес в 10:55:17 am »
Може да се приеме като допълнителна информация ако е свързана с въпроса, със сигнификаторите.
10
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Днес в 09:19:42 am »
Да,имах предвид,че Слънцето управлява негов 8ми дом.

Сега разбрах, много благодаря! :)
Страници: [1] 2 3 ... 10