Автор Тема: Ретроградни периоди на венера и марс  (Прочетена 76743 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #105 -: Март 12, 2014, 09:15:36 pm »

Грешките ,направени по време на ретрограден Меркурий ,се разкриват на ретро - Марс

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #106 -: Март 12, 2014, 09:19:00 pm »
Значи ако срещна някой неподходящ на ретро Меркурий, има вероятност да прогледна по ретро Марс, но по-често ми се случва по ретро Венера да е отрезвяването, макар че тя ми е ретроградна и в натала.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #107 -: Март 12, 2014, 09:31:06 pm »
Стреличка,каква е връзката ретро Меркурий-ретро Марс ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #108 -: Март 13, 2014, 08:54:51 am »
Стреличка,каква е връзката ретро Меркурий-ретро Марс ?!?
ретроградна, :012: :72:
по ретро мерк се допускат по-лесно грешки,намалена концентрация и при него и  ретро венера субективизма наделява над обективизма,а по ретро марс се юрнеш та ги откриеш/някой беше сравнил периода с китайската поговорка-" ако бързаш-заобиколи",да ме прости ако чете и не си спомням,ма много ми хареса сравнението и го запомних :38:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #109 -: Март 13, 2014, 10:30:45 am »
Стреличка , и на мен ми допадна сравнението  за ретро Марс :08:

...но Марс е ретро  на всеки 2 г. редувайки всеки знак ,докато Меркурий всяка година редувайки всяка стихия-едва ли всеки път сгрешеното по ретро Меркурий ,ще чакаме да го поправим след 2 г.?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #110 -: Март 13, 2014, 11:26:48 am »
Стреличка , и на мен ми допадна сравнението  за ретро Марс :08:

...но Марс е ретро  на всеки 2 г. редувайки всеки знак ,докато Меркурий всяка година редувайки всяка стихия-едва ли всеки път сгрешеното по ретро Меркурий ,ще чакаме да го поправим след 2 г.?!?

предполагам ,че фокус е меркурий в риба,ретрото,и през 2012 предишното ретроградие на марс в дева,мерка е бил ретро в овен/ риби,сега риби/водолей
явно през две години когато и марс и венера са ретро-нещата се наслагват като лични планети+ ретро мерк

ретро марс означава да гребеш срещу течението,а когато го правиш,връщайки се,виждаш/осъзнаваш неща,който си пропуснал движейки се по течението
« Последна редакция: Март 13, 2014, 12:57:05 pm от strelicka »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #111 -: Март 13, 2014, 08:14:15 pm »
Наопаки съм аз с моя рожден ретрограден марс, но-вярно е, от няколко дни имам хъс, ищах, импулсивността е на макс. И енергия си имам- в свои води съм. Което лично на мен ми потвърждава онази теория за наталните разлики в директни и не-планети, при мен работи. Е, представих се и с температура, нали твърдях, че не вдигам именно заради рожд. полярност на марса, но е слаба, с дни продължава, свикнах. Обичам на крак да карам простудните истории. Наложи се посещение при зъболекаря, дано не е до месец май, че нещо не намира точния зъб,
няколко са които болят... :91: И макар, че върви назад, намират се нови и нови конфликти в професионалната сфера. Аз съм от умиротворителните сили-избор и моя позиция, ама нещо- конфликтите на работа продължават, търсят се права, синдикати, само се смениха групировките-подчинени срещу началници. Няма скука. Искрено се надявам да извоюваме нещо добро в края.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #112 -: Март 13, 2014, 09:00:43 pm »
аз продължавам с лоу енърджи, ма защо друг път не съм ги усещала така тез ретроградия, не знам

колко време още, че ми е досадно вече - вънка пролет, аз се влача като зомби

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #113 -: Март 13, 2014, 09:16:30 pm »
аз продължавам с лоу енърджи, ма защо друг път не съм ги усещала така тез ретроградия, не знам

колко време още, че ми е досадно вече - вънка пролет, аз се влача като зомби
Заради планетите в кардинални знаци, вероятно е. Те не "замазват" с промяна в нагласата като подвижните, нито казват като фиксираните "абе, ще го изтърпим, то какво ли, не сме, та -това ли... " Кардиналните променят и ръководят, да не се бъркат тук фиксирани -те са -"сила в покой", но не вземат решенията.Кардиналната модалност нали е в началото на всеки нов сезон.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #114 -: Март 13, 2014, 09:20:51 pm »
хъх, да използвам да помрънкам
не знам кардинални ли кво ли, не си спомням друг път така с дни да ми е уморено, никакви пролетни умори не съм имала, дето да продължат повече от 2 дена

всъщност кога последно марс е бил ретро във везни, някой знае ли?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #115 -: Март 13, 2014, 09:34:37 pm »
Аз пък никаква промяна не чувствам  :)

Папи пий витаминки  :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #116 -: Март 13, 2014, 09:39:23 pm »
всъщност кога последно марс е бил ретро във везни, някой знае ли?

май 1964 беше по спомени от някъде, не че съм била жива по това време

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #117 -: Март 13, 2014, 09:41:15 pm »
Аз пък никаква промяна не чувствам  :)


ам, то като си привикнал все да ти е кофти последните няколко години, каква промяна да имаш

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #118 -: Март 13, 2014, 09:44:53 pm »
ам, то като си привикнал все да ти е кофти последните няколко години, каква промяна да имаш

хахахах да бе вярно :lol_hitting: 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #119 -: Март 13, 2014, 10:00:43 pm »
Папи пий витаминки  :)

пия, сатенче, от преди малко :) вит ц

май 1964 беше по спомени от някъде, не че съм била жива по това време

ам, не бе, май февруари 1997 последно?

и ако не ме лъже паметта, тогава се качих на ски за 1-ви път, изгорях ужасно, лицето ми се поду и почервеня като домат, изобщо - измъчих се, и то щото нямаше кой да помисли за слънцезащитен крем
« Последна редакция: Март 13, 2014, 10:10:36 pm от Papy »