Автор Тема: Смях  (Прочетена 260610 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Смях
« Отговор #2025 -: Март 15, 2017, 04:22:19 pm »
Това със сауната интересно😀Връзва се, тия големи скици, само дето човек трябва си пази гърба, много направо си казват, едно време може да са били под везни, сега определено повече овен🤔

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смях
« Отговор #2026 -: Март 16, 2017, 04:51:00 pm »

Разхождам се из парка и се любувам на стотиците, романтично издълбани по дърветата имена на влюбени.
- Баси, колко народ ходи на срещи... с ножове!



Мъжът се връща от лов и гордо подава на жена си застрелян заек. Жената недоверчиво пита: - А, какво е това картонче с цифрите 17. 25, привързано към лапата на заека? - А, записах си в колко часа съм го гръмнал.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Смях
« Отговор #2027 -: Март 16, 2017, 10:11:19 pm »
Група японци отива на посещение в български завод. Водят със себе си и преводач японец, обучен в най - добрите традиции на българската литература. Разглеждайки, попадат на интересна сцена. Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл върху земята крещейки нещо ядосано. Преводачът превежда леко учуден: "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла". Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря. Преводачът превежда "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря". Стругарят още по - ядосан отвръща на инженера и преводът е: "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е правил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му вдига кръвното, ще прави секс с майка му и с майките на другите работници и с майката на директора и дори с майката на самия завод...". Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Смях
« Отговор #2028 -: Март 20, 2017, 07:30:06 pm »
Аврам роди Исак, Исак роди Яков... А после нещо стана и почнаха жените да раждат...)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Смях
« Отговор #2029 -: Март 24, 2017, 01:58:05 pm »
Женска логика
Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея сeди друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически.
Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, значи отива в моят квартал. Отива с бутилка вино, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж.
В нашия квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка.
- Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет?
Момичето (учудено):
- От къде ме познавате?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Смях
« Отговор #2030 -: Март 24, 2017, 03:20:14 pm »
Три ябълки промениха света.

Ева даде първата на Адам, втората падна на главата на Нютон, а третата е създадена от Стив Джобс.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Смях
« Отговор #2031 -: Март 24, 2017, 05:36:05 pm »
Две ябълки разбудиха света и му разбутаха съня -Златната ябълка на отмъщението и простата Златна ябълка на трипълглавия Змей   ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Смях
« Отговор #2032 -: Март 25, 2017, 11:50:32 am »
Причината, поради която много жени на четиридесет години боледуват от разни болести, е, че повечето от тях са на петдесет.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Смях
« Отговор #2033 -: Март 25, 2017, 01:46:48 pm »
А ако не боледуват от нищо?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Смях
« Отговор #2034 -: Март 25, 2017, 01:55:53 pm »
Браво на таквиз' моми !  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Смях
« Отговор #2035 -: Март 25, 2017, 02:58:51 pm »
Хихо хахи, ама се оказа, че това, че жените крият възрастта си, не е мит, а в България поне 30-40 години -цяла религия. Няколко пъти срещнах жени около и над 60те, а познавам и други ,които крият възрастта си и винаги са ме съветвали да го правя, особено, когато превалих 30 ми казаха, заповядаха да  го правя!, защото..  Егати женските  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Смях
« Отговор #2036 -: Март 25, 2017, 03:11:04 pm »
В един момент, като ти цъфнат данните от личната карта, няма как да се правиш на по-млада. В моите професионални среди е така, гледат ти личните данни. Тъй че няма смисъл да се правя на тийнейджърка.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Смях
« Отговор #2037 -: Март 25, 2017, 04:02:17 pm »
Последният комичен случай беше жена минала 60-те, която действително мислех и категорично изглежда, много по млада, та пожела да и видим-аз!  ;D нещо в хороскопа, ама се запъна на годината на раждане... не очакваше, че трябва да я казва :D   Ама се присрами след малък размисъл -звучи като виц ама е чиста реалност  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Смях
« Отговор #2038 -: Март 27, 2017, 12:17:30 am »
Два въпроса ме терзаят:
1. Как Адам е изневерил на Ева, че ние да произлезем от маймуните?
2. Как е изглеждала Ева, че Адам да предпочете маймуна? :)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Смях
« Отговор #2039 -: Март 27, 2017, 12:20:16 am »
Адам е предпочел Лилит, затова всички Еви му отмъщават с брачни окови. Както се казва, да не остане ненаказан мъж. :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui