Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Хорари за здраве
« Последна публикация от HRISKA - Днес в 07:43:48 pm »
Здравейте,

дъщеря ми има проблем с ухото  близо месец, лекарствата не помогнаха, Днес й направиха една манипулация и променят лечение. Диагнозата  "Отит" Въпросът, който задавам "Манипулацията правилна ли е, ще мине ли ухото"


ОВ към хорара  Към днешна дата, ухото на дъщеря ми не е минало напълно. Има подобрение, но много бавно оздравява, лекаря казва, че е нормално. Лечението започна при един лекар, после продължи при друг, но проблема си продължава

Благодаря за коментарите!
2
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от Weswes - Днес в 09:11:15 am »
Сафо, ние я минахме сделката, но сега предстои одобрение за строеж и старт на строежа. Ще има оправяне на документи за имота. А това 8-12 д. какво говори,някакви тайни афери?
Бременност и дете не знам, не искам повече  :D
3
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от Сафо - Днес в 07:24:18 am »
Другата седмица предстои рождения ми ден. Някой ще каже ли какво ме чака според новия ми солар.. чака ни голяма стъпка ,свързана с имот, дом.
Да,ще има сделка,договор.Ти си магьосник ;D.......цикъл Марс/Нептун е стартирал на натално МС.
Много планети в 1ви сол.дом,ще има действие,видимост по това,което сигнифицират.Възможна бременност,дете.Изследвания в тази връзка.Внимание изисква Марс в 1ви.Пълен втори дом,притежания,пари,имоти.Изглежда добре.Профекция асц си виж къде е.
4
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от akruks - Май 01, 2024, 10:22:04 pm »
Прогресивната ми Луна ще влезе в Риби скоро. Прогресивното Слънце е в Риби също, но самият съвпад -новолуние ще се случи в първия градус на Овен. С влизането на луната в Риби, ще започна ли да усещам някакви промени свързани с новолунието?
Прогресивно Новолуние има във всеки знак, в който е прогресивното Слънце, тъй че ако не сега, то преди около 30г си имал прогр. Новолуние в Риби, което е валидно до следващото в Овен – задава темите за следващите 30г по дома, където попада.
5
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от akruks - Май 01, 2024, 10:13:23 pm »
Осветлява пълната Луна, Пълнолуние - кулминацията на лунния месец, новата Луна няма как да освети, сърпчето се  появява едва в трети-четвърти лунен ден, Новолунието е като посяване – семената на тъмно в почвата докато покълнат. Новолунието в 12 дом пък съвсем няма как да осветли нещо, по-скоро нещо ново ще се зачене на тъмно, задкулисно, което има връзка с темите по 3-ти, 4-ти дом, а диспозиторът Венера също е скрита в 12д. Луната в екзалтация, Венера е силна в своя знак, ще се усвояват и разпределят мъни в тайни договорки (3д договори, комуникация). Новолунието, обаче, е в съвпад с Уран на АС – очаквай неочакваното, може да се случи коренно различно на това, което си пишем като прогнози, разбира се, може да е със знак +
6
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Evonimus - Май 01, 2024, 07:37:43 pm »
Със същия господин от предните хорари комуникирахме. Той каза, че няма да ме търси повече и аз да направя същото. Въпреки че и преди е говорил така, този път си мисля че може би е наистина за последно. Това ли е краят между мен и Х.?

Не знам как да тълкувам Луна без курс тук. Като "да" ли да тълкувам разходящ тригон между моя упр. и на 4тия ми дом - края? Също, че и за него е края ли е този разходящ съвпад между Сатурн и Марс?
7
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от Weswes - Май 01, 2024, 03:40:29 pm »
Другата седмица предстои рождения ми ден. Някой ще каже ли какво ме чака според новия ми солар.. чака ни голяма стъпка ,свързана с имот, дом.
8
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от fly - Май 01, 2024, 01:59:36 pm »
Здравейте, пак съм аз с моите размисли. Бях на интервю за работа , според мен мина добре и предложението е хубаво с възможност за развитие . Сферата на работа е дентална дейност , различна от
моето образование но с възможност за обучение .
Дали да приема предложението ?
9
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от greg07 - Май 01, 2024, 01:59:10 pm »
Прогресивната ми Луна ще влезе в Риби скоро. Прогресивното Слънце е в Риби също, но самият съвпад -новолуние ще се случи в първия градус на Овен. С влизането на луната в Риби, ще започна ли да усещам някакви промени свързани с новолунието?
10
В революционно настроение си. Всичко е автоматично, ама това е необходимост за социума. Дебилщина под прикритие. За да не е само дебилщината. Ти като един въздушен представител, си наясно уж, ама сега те е треснало.
Страници: [1] 2 3 ... 10