Автор Тема: Трудните казуси и красивата опаковка  (Прочетена 19514 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #45 -: Януари 27, 2016, 02:33:37 pm »
По същия начин и вас ви е избрала - всички съфорумци, които любезно се включиха по нейния казус  :)

С тази особа каква синастрия да имаме - нейната Луна в съвпад с моя Кету, по знак и по накшатра. Сигурно ѝ дължа нещо от минал живот и е дошъл моментът да се издължа - моят Юпитер в съвпад с нейния Раху.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #46 -: Януари 27, 2016, 03:00:37 pm »

С тази особа каква синастрия да имаме - нейната Луна в съвпад с моя Кету, по знак и по накшатра. Сигурно ѝ дължа нещо от минал живот и е дошъл моментът да се издължа - моят Юпитер в съвпад с нейния Раху.  ;D

Лили, с тези съвпади определено не сте се срещнали случайно. Твоят Юпитер ми е ясен, но с твоя ЮЛВ се затруднявам ...

може би наистина е добра идея да помислиш, защо сте се срещнали .... бих ти предложила да не си много остра, докато не разберем :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #47 -: Януари 27, 2016, 03:06:28 pm »
Аз и не бях - за мен казусът е приключен, а тя продължава да ме спами. От самото начало имах чувството, че няма нужда от астрологична консултация, а от терапевт, който ежедневно да ѝ изслушва монолозите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #48 -: Януари 27, 2016, 03:10:08 pm »
Аз и не бях - за мен казусът е приключен, а тя продължава да ме спами. От самото начало имах чувството, че няма нужда от астрологична консултация, а от терапевт, който ежедневно да ѝ изслушва монолозите.

Имам предвид (а предполагам, че и Стар), че тя идва да те предизвика за нещо .... при всички случаи не е приключено, особено, щом продължава да те чопка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #49 -: Януари 27, 2016, 03:12:25 pm »
За особено досадни индивиди има опция да се блокират или просто да не ги отразяваш, игнор.  :)

Мен слабо ме интересуват изследванията на нейната урина  ;D /и с това ме занимава/
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #50 -: Януари 27, 2016, 03:31:44 pm »
По същия начин и вас ви е избрала - всички съфорумци, които любезно се включиха по нейния казус  :)

С тази особа каква синастрия да имаме - нейната Луна в съвпад с моя Кету, по знак и по накшатра. Сигурно ѝ дължа нещо от минал живот и е дошъл моментът да се издължа - моят Юпитер в съвпад с нейния Раху.  ;D

Може би й дължиш емоционална подкрепа и сега трябва да бъдеш щедра към нея  ;D
А ние сме от масовката  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #51 -: Януари 27, 2016, 06:24:38 pm »
Лила, може ти също да имаш необходимост от емоционален отдушник.

За мен е отдушник, когато енергията върви двупосочно - с теб споделят и ти споделяш, ти си съпричастен и към теб са съпричастни, ти слушаш и теб слушат...

Но има една категория хора, които търсят друг тип отдушник - някой да им изслуша монолога, да си изприказват всичките неволи и да си тръгнат облекчени. И хич не ги е грижа за човека насреща.

Освен това, след всяка такава консултация, при мен има тенденция да бъда обсебена от човека. Да иска цялото ми свободно време само за себе си. Изглежда, че наистина някъде имам проблем с границите.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #52 -: Януари 27, 2016, 06:51:58 pm »
Не си само ти, Лили. И при мен се получава така - лепят ми се хора с проблеми, търсещи си личен изповедник. Предполагам, че се закачат на Луната ми на МС. Заради нея им изглеждам като майка-хранилница сигурно.

През тинейджърските години имах една "приятелка" с много сходно поведение. Питаше първо, от куртоазия, как съм и докато още не бях завършила и без друго краткия си отговор, вече ме заливаше с проблемите си. За съжаление нямам час на раждане, само дата. Слънце в Дева, Луна в Лъв (най-вероятно). Голям енергиен вампир беше. Като я отрязах (след предълго търпение), така се озлоби към мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #53 -: Януари 27, 2016, 07:15:42 pm »
За съжаление нямам час на раждане, само дата. Слънце в Дева, Луна в Лъв (най-вероятно). Голям енергиен вампир беше.
Луна в лъв да хленчи и се оплаква?  По-вероятно е да е с Луна в дева, че имам една Везна с девишка Луна и Марс в близнаци- ей, такова плямпало няма, залива (ше) ме над час с оплаквания, по едно време се беше научила да ми звъни когато си иска, за да ми задава въпроси, докато един път ми каза по заобиколен начин, че щяла да кара нейния вече да дава юридически консултации само срещу заплащане, намекна ми един час колко струвал да се допита човек до правни въпроси, понеже бях срещнала нейния в супера до нас и го попитах относно подялбата на двора с новите комшии на майка, а аз на свой ред я питах знае ли колко вземат астролозите за отговор на въпрос- минимум 40лв, та така спря да ми се обажда да ѝ погледна в картата за щяло и нещяло. Последно на Нова Година се обади да ми честити, но се получи обратен ефект с нейните пожелания- казах ѝ да не ми сипва сол по раните, оттогава не се е обаждала. Ха, сетих се за една друга  Везна с Луна дева- тя също умее така да се жалва, че да печели дивиденти от това- като например, колко е зле финасово, урежда си безплатно културното посещение до Русия, а там руснаците са я видели как си пазарува златни пръстени зад гърба на другите българи, които са си платили пътя.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #54 -: Януари 27, 2016, 07:53:56 pm »
Луна в лъв да хленчи и се оплаква?

Да, познавам такъв случай и това е най-мрънкащото същество. Не съм я чула да не се оплаква за нещо, а се познаваме повече от 10 години вече. Неаспектирана Луна в Лъв.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #55 -: Януари 27, 2016, 08:29:35 pm »

Основният въпрос е защо я изоставят и предават мъжете, защо няма любов.  :017:

Да, има Слънце в квадрат с Марс, а Марс е близо до Уран. А иначе силно поставена Венера, в секстил с Марс. Двете светила са в мажорен аспект с Нептун - може и там да се получава изкривяване на картинката, между реалните възможности и това, което ни се иска да бъде.

ами мъжете като видят каква роля им е отредила -У7 Луна в опозе на Плутон  :-\  не им се умира приживе,пък и недолюбват дребен рогат добитък- овци+кози,пък и капризни с двойно разцепен език- мерка каре марс/уран

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #56 -: Януари 28, 2016, 12:35:29 pm »
Стар, много ти прилича новият аватар! И пряко, и преносно :-*
Да не си го сменила :96:
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #57 -: Януари 28, 2016, 02:43:20 pm »
Затова не обичам и прекалено категорични, крайни изказания, а не е като да не съм виждала такива случаи сред астролозите, които твърде много са си повярвали.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #58 -: Януари 28, 2016, 02:44:34 pm »
Не е лесно да си астролог. Има вероятност да се поддадеш на изкушението на егото си и да помислиш, че с Господ сте си дружки и затова да дръзваш да се изказваш от позицията на последна инстанция. Не е лесно да излезеш от субективните си възприятия за нещата.

Стар, забелязвам, че никога не цитираш мнението, породило твой коментар. Би ли била така добра, да го правиш за в бъдеще. В момента чета и се чудя, към кого е адресирано това ти изказване.  ???

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #59 -: Януари 28, 2016, 02:45:59 pm »
А аз казвам - ако сочиш с пръст някого, другите те сочат със среден. :012: