Автор Тема: Трудните казуси и красивата опаковка  (Прочетена 18468 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #75 -: Януари 29, 2016, 11:39:04 pm »
Тук, в темата сте го споделили, че е така, потвърждавайки същото. :)

Дилемата беше как да ѝ се каже всичко и как да се сервира, а не как да се тълкува картата.  :)

А и по реакцията ѝ разбрах, че независимо от начина на поднасяне на информацията, канчето удря на кухо.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #76 -: Януари 29, 2016, 11:42:38 pm »
Явно не е споделена любовта. Жалко...
А нея никой не я е карал да се омъжва за нелюбим (освен биологичният часовник, може би). Можела е да изчака да се появи нова любов.
А може би тя има нужда от идеал - Венера/Уран в напрегнат аспект. А ако любовта им се беше реализирала, може би нямаше вече да го иска.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #77 -: Януари 29, 2016, 11:44:55 pm »
Астрологът знае как да тълкува картата.
Астрологът-консултант знае и как да се "сервира" картата.
Въпрос на преценка и както посочи Стар и доза синастрия.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #78 -: Януари 29, 2016, 11:45:19 pm »
Явно не е споделена любовта. Жалко...

Уж споделена била или поне тя така си мисли. За мъжа не мога да кажа със сигурност. Но е била допусната грешка още в началото - спестил е важно обстоятелство. А след като играта загрубява, изведнъж нахлузва брачна халка и дава на заден.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #79 -: Януари 29, 2016, 11:50:12 pm »
Астрологът знае как да тълкува картата.
Астрологът-консултант знае и как да се "сервира" картата.
Въпрос на преценка и както посочи Стар и доза синастрия.  :)

Първото е малко под въпрос - не са малко астролозите, които не знаят и не умеят правилно да тълкуват.

За второто също - има консултанти, които в прав текст могат да ти сервират твърде категорични неща, при това хипотетични. Особено ако са подплатени и с едностранчиво тълкуване, повърхностна оценка. От онези случаи, когато астрологът изземва ролята на Господ. И такива случаи съм срещала, от мои познати също съм чувала за подобни консултации.

За третото, да - вероятно и синастрията изиграва роля. Но според мен не само синастрията, а и честотата, на която вибрират двамата - в духовен и интелектуален аспект.

Между другото, вие очевидно тъпи хора как бихте консултирали? Аз лично за такива случаи не гарантирам, сигурно бих била отбой.  :012:





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #80 -: Януари 29, 2016, 11:53:23 pm »
Е, поне са изживели нещо. И това е по-добре от нищо. :)
Естествено, че е трябвало да й каже от самото начало, че е женен - да се ясни параметрите на отношенията.

Лили, напоследък все трудни казуси ти се падат. Онзи отгоре те изпитва ли? Шегувам се. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #81 -: Януари 29, 2016, 11:58:06 pm »
Лили, напоследък все трудни казуси ти се падат. Онзи отгоре те изпитва ли? Шегувам се. :012:

Обикновено като ме питат нещо, гледам и прогресивната карта - да видя каква е вътрешната настройка и на каква честота ще възприеме информацията, през каква призма ще я гледа. И обикновено много интересни взаимовръзки излизат.

В тази карта конкретно - прогресивна Луна в Близнаци, скоро ще активира наталната квадратура между Марс/Кету и Нептун.  ;)

Има и други указания в прогресивната карта, които сочат от какво е продиктуван въпросът - "липса на любов", има едно трескаво вътрешно търсене и гонене на химера. Много ми е интересно как ще завърши ситуацията след година-две, има малко нееднозначни показатели...



« Последна редакция: Януари 30, 2016, 12:14:50 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #82 -: Януари 29, 2016, 11:58:49 pm »
Лили, пробвай с " Да" към "трудните казуси".  :)

"Тъпите" хора знаят всичко, те не ползват консултанти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #83 -: Януари 30, 2016, 12:00:27 am »

"Тъпите" хора знаят всичко, те не ползват консултанти.


Или питат за трети човек, без да бъде уведомен за това. Веднъж имах такъв случай, отвратих се.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #84 -: Януари 30, 2016, 12:24:50 am »
Аз пък напоследък ги отказвам
Казвам им, че астрологията не работи и да си гледат живота  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #85 -: Януари 30, 2016, 09:13:41 am »
Уж споделена била или поне тя така си мисли. За мъжа не мога да кажа със сигурност. Но е била допусната грешка още в началото - спестил е важно обстоятелство. А след като играта загрубява, изведнъж нахлузва брачна халка и дава на заден.

Не бихме ли могли по транзитите и прогресиите, които е имал като я е срещнал?

Колкото до въпроса дали ще бъдат някога заедно, тъй като и аз съм циклила с този въпрос години и това беше една от най-големите грешки в живота ми, мисля, че се вижда в композита. Колкото и да твърдят, че се гледа след като има връзка или съжителство даже, за мен слабият композит показва, че няма да го бъде.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #86 -: Януари 30, 2016, 11:06:19 am »
Покрай тази история се сетих за един мъж с венерин акцент с мутабелен привкус - Слънце в Телец, Луна във Везни, АС в Рак, Венера в Близнаци в точни опозиция с Нептун в Стрелец и квадратура със Сатурн в Дева. Като тинейджър се подвизаваше в ролята на местния Казанова - не пропускаше да свали някое момиче. Закачаше се с всички девойки, включително и с най-добрата ми приятелка по онова време, която беше влюбена в него. С мен беше по-дистанциран. След това следвахме в един университет. По времето на историята, която ви разказвам, момчето си имаше гадже. Една негова близка приятелка ми сподели, че момичето го преследвало и ревнувало ужасно много, а той бил влюбен в друга. И изплю камъчето, че другата съм била аз. Че гаджето му го е преследвало повярвах веднага, защото то си личеше отдалече, че тя е далеч по-влюбена в него, отколкото той в нея, но за второто не се доверих. След известно време започнахме да излизаме на кафе с момчето и открих, че всъщност не е толкова повърхностен на колкото се правеше. Имаше ум в главата си и започнахме да се сближаваме интелектуално. Изведнъж той спря да ми се обажда. Няколко месеца по-късно разбрах, че приятелката му се натресла да живее в квартирата му и забременяла от него, за да му "подскаже" да се оженят. Като научих, че е женен, се отдръпнах от него, но не защото съм супер морална, а защото осъзнах, че не изпитвам дълбоки чувства към него и го оставих да си живее живота. Години след това ми казаха, че са се развели. Не знам дали е вярно и как продължават пътищата им в личен план, защото не съм се интересувала.
« Последна редакция: Януари 30, 2016, 11:08:53 am от Mirabella »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #87 -: Януари 30, 2016, 11:13:02 am »
И друг път съм го споменавала, но ще го припомня защото е по казуса. Преди доста години приятелка ходи при имените астроложка, която записваше прогнозите си на касетки. Наред с хубавите неща, които й "предрекла" и които са факт, с голяма доза вероятност й предначерта развод и инцидент с детето й (това- за близкото бъдеще).
Все още е омъжена и децата й- Слава Богу!- са си живи и здрави.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #88 -: Януари 30, 2016, 11:36:57 am »
Ето картата, на пръв поглед няма кой знае колко трудни аспекти и конфигурации.

Основният въпрос е защо я изоставят и предават мъжете, защо няма любов.  :017:

Да, има Слънце в квадрат с Марс, а Марс е близо до Уран. А иначе силно поставена Венера, в секстил с Марс. Двете светила са в мажорен аспект с Нептун - може и там да се получава изкривяване на картинката, между реалните възможности и това, което ни се иска да бъде.

Oпозицията Луна- Плутон, според мен, препятства партньорските отношения- не само брачни. Ще трябва да се заяви сама, включително и финансово- Сатурн (У1 и У2) в съвпад с МЦ, при това- без мажорни аспекти.
Пробвала ли е романси с иностранци?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Трудните казуси и красивата опаковка
« Отговор #89 -: Януари 30, 2016, 12:22:39 pm »
Е, на мен ми предрекоха автомобилни катастрофи, даже с конкретни опасни дати-еваларка за труда
Пътувах на повечето от тях, добре съм си, и колата-също :)