Астрология. Езотерика > Мистика

Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.

<< < (2/4) > >>

Сафо:
Тери,мерси,че си разгледала...трудно ми е ,много чужди думи,не ги запомням,обаче Луната е на Плеяди,струва ми се лошо положение.
Искаше ми се някой друг да сподели нещо от минали животи,усетил,преживял.

qwe:
Здравейте , любима тема е за мен минали животи и прераждания . Не съм си правила регресия , но много сънувам но често сънищата са за настоящи и бъдещи моменти сякаш нещо което да е било от минал живот не съм сънувала , поне аз не съм го усетила така .
При мен Южен възел в Скорпион в 10 дом на 2 градуса от Слънцето( X дом в  Скорпион) и на 4 градуса от Плутон пак в X дом в Скорпион. На мен ми помогна отчасти възлите да мога да разбера книгата Астрология на душата на Жан Спилър.Но пак за мен са трудна задача , може би това в наталната карта ако разбере човек , ще му помогне много, ако знае от къде идва може би ще му е по - лесно да разбере накъде да върви.

romantica:
Сафо, интересна тема!

При мен СЛВ/ЮЛВ са по оста 1/7 дом, овен/везни.
Родена съм 2 дни преди Слънчево затъмнение.
Взаимоотношенията и контакта с другите (7 дом) са трудни, поради лична дистанция.
Никога не съм проявявала лична инициативност и поставяла основна цел да имам връзка и сериозни отношения. Винаги е имало някакво разочарование.
Личната свобода и самоусъвършенстване ми са били винаги по-ценни. През последните години пътят доста ми се омота, но някак усещам силна предопределеност в повечето неща. Много важно ми е да си подредя моя си свят, да се чувствам самостоятелна, в някаква степен сигурна и едва тогава да помисля за останалото.
След няколко месеца ми предстои възврат на възлите, както и предстоящите затъмнения 2024/2025 ще активират оста.

Имала съм сънища, които мога да ги отнеса към предишния си живот, като през последните 2-3 години са по-тематични. Свързани са постоянно с някакъв мъж, с който нещо ни разделя, има взаимно страдание, като души, които са осъдени и постоянно се търсят, очакват и не могат да бъдат заедно. Често съм имала усещане, че ще се върне любов от предишен живот и силно кармичен партньор (Венера в 12 дом). Както и че имам някаква телепатична връзка с него, колкото и откачено да звучи (не чувам гласове ;D ).

terrarossa:
Преди години няколко пъти сънувах един и същ сън, как заедно с един мъж ни гонят заптиета, доста реалистично, включително по начин на обличане и в позната местност. Но може да е било в резултат на филм като Капитан Петко войвода например, който много ме е впечатлил навремето.
Днес се събудих много рано и разглеждах какво съм писала тук във форума - нещо като дневник - все едно не съм аз, някакъв ирационален страх. Доста случайно видях и тази тема, винаги съм преглеждала само чисто астрологичния раздел. Всичко започна заради съвпадения на дати, което много силно ме впечатли, но в настоящето.
Няма връзка по поставената тема. Ако има по темата с лунните възли, моят южен възел е в точен съвпад с Венера на въпросния мой духовен учител.
Но със сигурност не е единственият - ето, че с Клео се оказахме с Асц. в едни и същи градуси, а на Сафо луната е в точна опозицция, съвпад с десцендент. :)

Сафо:
Не съм сигурна дали е така,но при мен Меркурий е упр.на Южен Възел и е във водолей,9ти дом-вижда асц с тригон.По 9ти дом са чужденци,а по водолей са и соц.мрежи.
И тук във форума е много вероятно да има хора с които съм била и преди-групи,астрология.
Между другото,когато се налага да отида в църква,храм,поради някаква причина-сватба,кръщене-изпитвам някаква неприязън,безпокойство,не се чувствам добре.
Някъде бях чела за цитат от Библията на Исус ,който казва,че "Нашите врагове,са нашите близки",като обяснението беше,че с близките ни хора ,вероятно сме били неприятели в минали инкарнации и сега сме заедно,за да ги обичаме-като прошка.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия