Автор Тема: Здравословни проблеми  (Прочетена 24249 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #90 -: Ноември 14, 2017, 05:45:27 pm »
До момента винаги е било на дълга, на това което трябва, пренебрегвайки моите желания до момента, в който вече и аз не зная какви са те  ::)
Хората около мен реагират как да кажа двуполюсно(говоря за най-близките от семейството ми) от една страна ми казват, че толкова съм градила до момента, че парите са фактор, че съм свикнала на един стандарт, който ще се промени ако променя избора си, от друга страна ме питат какво искам, ако ще сменям посоката. Проблемът е, че искам мащабни неща, със солидна инвестиция, което още повече усложнява нещата. Освен това усещам вече, че много ме ръчка стелиума в 10-ти дом, по нумерология 11-ката и някак си не мога повече да търпя да ме командорят  ;D искам аз да съм си шеф на себе си.. А относно приятелите ми, те винаги са имали едно много странно мнение за мен- възприемат ме като авторитет, от който се учат понеже съм ги респектирала, имала съм нз си какъв вид и на всичко отгоре всичко при мен им изглеждало, че ставало много леко и лесно  :-\ аз естествено съм шокирана, че така изглеждам в очите им, може би защото по рачешки тежките моменти си ги карам сама... Та тях като ги питам, са учудени защо искам да променям нещо (понеже отстрани явно изглежда супер)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #91 -: Ноември 14, 2017, 07:11:08 pm »
Нямам
Да

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #92 -: Ноември 14, 2017, 07:44:18 pm »
Основният вътрешен емоционален проблем е, че се изморих да играя втора цигулка в чуждите животи т.е. да ги поддържам, а реално не живея моя си живот.
Проблемите започнаха постепенно след като се прояви ЮЛВ - 4 дом с гръм и трясък  и аз окончателно загубих роднините си, родителите си и т.н.  Оттогава започнаха постепенно и проблемите, като го отдадох на страхотния шок и стрес, които се наложи да преживея. Тогава се замислих, че това ми се случва, защото твърде много съм се водила по ЮЛВ и съм изгубила баланса и един вид като се разочароваш и изгубиш по ЮЛВ
 искаш или не тръгваш по СЛВ.
А специално последните с болката и т.н. от както си смених работата(по-престижна, по-добре платена, по-лачена и т.н.), защото вървях по СЛВ...

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #93 -: Ноември 14, 2017, 07:58:47 pm »
Ами зависи как гледаш на нещата, то пак си е вървене по СЛВ, може би визираш парите- да за близките ми го направих, още повече, че преди една година положението беше много критично и изборът ми донякъде беше неизбежен, след като можех да помогна, го направих.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7394
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #94 -: Ноември 15, 2017, 07:31:10 am »
родопис,след като си с асц. дева,всички шестодомни теми ще са важни за теб,здраве,диети,ежедневие,работа,подчинени и т.н..Меркурий като у1 ,задействан ли е по прогресии,дирекции?Всичко,което е заложено в натала ще се случи,независимо от това ,че вървим по слв.Имаш ли домашен любимец,може да ти е от полза.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #95 -: Ноември 15, 2017, 10:19:18 am »
Обожавам животните, за съжаление нямам домашен любимец от 6 години вече, много ми тежи и много ми липсва, но няма как да си го позволя, мен ме няма по цял ден- ще страда животното...

« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 07:17:54 am от rodopis »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7394
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #96 -: Ноември 15, 2017, 12:19:22 pm »
Прогресивна Луна, диспозитор на меркурий е върху натални сатурн/плутон и активира квадратурата към стелиума в рак,а транзитен уран затваря до тао.Прогресивно слънце е на к12..Светилата при теб са силни по знак ,но са задействали здравни домове ,затова тези теми и въпроси са ти на дневен ред.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #97 -: Ноември 15, 2017, 12:55:00 pm »
Много хубаво тълкуване. Въпросът е какво трябва да направя, за да премина през този период. Взимане на домашен любимец, смяна на работа, стоене у дома... Това мъдря и се чудя или просто чакам да мине и замине...

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #98 -: Ноември 15, 2017, 01:27:53 pm »
Обожавам животните, за съжаление нямам домашен любимец от 6 години вече, много ми тежи и много ми липсва, но няма как да си го позволя, мен ме няма по цял ден- ще страда животното...
Прикачвам карта, защото мисля ще е по-ясно

В тази карта от 2014г започва голям фирдар на Луната, която в картата не особено добре поставена, 2015 г. фирдара е Луна Сатурн, а те в картата са в квадратура вероятно от тогава почват здравословните проблеми. Луната идва от съвпад с Марс упр. на 8д , и отива към съвпад със Слънцето упр. на 12д, следващият съвпад е със Меркурий упр. на АСЦ физич. тяло и последният аспект квадрат със Сатурн. Или задействани са тези домове в следващите години и те ще се проявяват по един или друг начин.
2016 г. профекцията е по Близнаци-упр. на годината Меркурий, и в революцията АСЦ Дева упр. Меркурий и самият Меркурий е в съвпад със Слънцето-отслабен Меркурий имаме, и Сатурн аспектира с квадрат знака Дева-това е двойно подчертаване и опозиц. към Близнака -знака на профекцията, значи тялото е засегнато по някакъв начин. Това е достатъч индикация че е възможно да има пролеми със здравето. Тази година 2017 профекцията е в знака Рак и автоматически се активизира цялата конфигурация в Рак, а за капак имаме сол. Асц в Скорпион-упр. Марс и той е слаби му предтои изгаряне, промяна. А управителката на годината -Луната е в опозиция на сол. съвпад Слънце Марс. Или проблем има. Следващата година профекцията ще бъде в Лъв 12 дом и упр. ще бъде Слънцето и отново стелиума е включен като управители на периода. А АСЦ на сол. е Водолей 6 дом и на АСЦ е Марс, ако съм направила приблизително точен час.  Това е най-общо положението, без да съм гледала Афезиси-също цикличен метод, дирекции и прогресии. Най-бегъл поглед, без задълбочаване.


rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #99 -: Ноември 15, 2017, 01:49:03 pm »
Факт е, че от 2014-та започнаха проблемите, като ту отшумяват, ту се задълбочават, но от Ноември 2016-та до момента си има постоянен проблем. И какво така като чета ако оцелея до 2021-ва после ще съм столетник :D

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #100 -: Ноември 15, 2017, 02:11:13 pm »
Факт е, че от 2014-та започнаха проблемите, като ту отшумяват, ту се задълбочават, но от Ноември 2016-та до момента си има постоянен проблем. И какво така като чета ако оцелея до 2021-ва после ще съм столетник :D
Картата я разгледах само като прогнозтика, в момента мисля че има някъде възпалителен проблем, който създава този дискомфорт. Според мен пак към лекар трябва да се обърнеш. Ще разгледам и други техники.....

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #101 -: Ноември 15, 2017, 02:18:19 pm »
Благодаря ти Таис! Ами аз периодично се влача по доктори, но не мога да попадна на добър, който да види "цялата" картина, а не да действа парче по парче. Първо беше бъбрек, после гастрит, колит , ЩЖ и т.н. Аз мисля, че коренът на проблема идва от едно място и вече по веригата разбутва всичко.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7394
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #102 -: Ноември 15, 2017, 02:20:38 pm »
Факт е, че от 2014-та започнаха проблемите, като ту отшумяват, ту се задълбочават, но от Ноември 2016-та до момента си има постоянен проблем. И какво така като чета ако оцелея до 2021-ва после ще съм столетник :D
Нещо по нептун ще ти е в помощ-билки,медитация,водна терапия,плувай,не се тревожи.Ако те успокояват църкви и манастири посещавай.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #103 -: Ноември 15, 2017, 03:52:08 pm »
Плуването много добре ми се отразяваше, но спрях, защото не ми остава време. Може би ще започна отново, наистина сякаш като плувам намаляват ужасиите. А лек алкохол може ли? Преди си пиивах вечер по чаша вино, от две години спрях напълно и то по-зле стана  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #104 -: Ноември 15, 2017, 05:24:01 pm »
Родопис, имаш стелиум в, в който са и Светилата-там е акцента. И ако не броим широката квадратура на Плутон към същия, де факто същия няма аспекти или е работи самосиндикално, като отделно ядро от останалото в картата и когато го активира нещо по прогресия, транзит, лунация, реагира свръхчувствително. Разгледай архетипа на знака Рак, 29 -ти или 30-ти лунен ден си родена, лунната фаза, коя е най-силната ти планета и къде Огън-я в картата ти може да дава; всичко свързано с АСЦ, за да разбереш  къде са "язвите" в картата ти и тогава да почнеш да ги "лекуваш". Краен човек си, акцент Вода, което дава тенденция, някъде да дефицира нещо и тялото/организма като облича навън като болест. Зачитайки се и търсейки, тъкмо ще научиш повече от/за астрологията- всяко зло за добро. ;)  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“