Автор Тема: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.  (Прочетена 17131 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #75 -: Септември 16, 2016, 01:48:22 pm »
И според статистиката сега трябва да легна да мра, че тр. Юпитер нали е в съвпад със Слънцето ми? Всъщност отдавна трябва да съм умряла, че този съвпад се случва за 5-ти път, а пък тези с натаен съвпад Юпитер/Слънце си ходят цял живот умрели  :D
Хайде, малко по-сериозно, а??

Аз съм сериозна, такава е статистиката, не съм казала, че задължително се умира на съвпад Юпитер слънце.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #76 -: Септември 16, 2016, 02:40:41 pm »
Алена и аз съм бил помежду клечораци-обаче бачкам там тъй че -голям праз ::)Това при мен от Слънце секстил Регул сигурно :017:Там не се притеснявам,даже гот-културни хората,притеснявам се като отида при пълни тъпанари само,някой път мисе е изправяла косата колко тъпи и прости има,с клечките много гот да си лафя,не се надуват .Обаче не съм сигурен точно те ли са-не съм ги питал-примерно съм срещал Шарапова и Парис Хилтън на улицата,обаче може и да бъркам :017:

Тези звезди много не ги гледам, само бях мернала, че Сириус ми е на К5, не си спомням обаче какво символизира Сириус :) Трябва да поровя :)

А ние с теб - освен съвпадаща домофикация имаме и Слънца на последен градус - значи при мен Регул прави тригон към Слънцето У6 в 10 дом  :012: Сега и за Регул ще видя какво пише :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #77 -: Септември 16, 2016, 02:56:12 pm »
То затова статистически най-често срещаният аспект при смърт е съвпад на тр. Юпитер със слънце ::)

Юпитер мунданно е стар управител на Риби и 12 дом.
Майка ми почина на тр. Юпитер в опозиция със Слънцето й.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #78 -: Септември 16, 2016, 03:00:00 pm »
Моята почина с Юпитер в знака на Асцендента, към момента на смъртта минаваше през Меркурий. Караше и юпитерова опозиция. В началото на същата година имаше слънчево затъмнение на АС с участието на Юпитер, оттам нататък рязко тръгна надолу.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #79 -: Септември 16, 2016, 03:18:21 pm »
При моята майка Юпитер е във втори дом. Но се разболя и всички болести прогресираха по време на преминаването на Юпитер през асц и 1 дом. Като инсулта е получила на Юпитер в 12 дом. Но това с рак е било по време на Юпитер през 1 дом.
Почина на 5 градуса преди Юпитеров възврат. При нея Юпитер и Плутон са в точен съвпад на градус преди Регулус.
Сатурн е бил в точен тригон с анаретен Уран, диспозитор на Слънце и Луна. На 3 градуса преди Сатурнов възврат, ако гледаме Сатурн като стар упр на Водолей, то е у8. И с Марс точно на к8. Което показва до някаква степен каква смърт имаше - кървава, кръвоизливи всякакви.
но като цяло няма напрегнати аспекти, освен тази опозиция на Юпитер към Слънцето й. За нея си беше освобождение.
Почина на новолуние. Което беше в 1 градус на Козирог. А тя има анаретна Венера в Риби, която е у4 и 11. В квадрат, макар да не е знаков.
Сатурн е бил в секстил с Меркурия й у12. И вече написах в точен тригон с Уран, модерен у8.

Понеже зачекнахме Юпитер, сега погледнах профекциите, те нали са юпитерови цикли. Е, баш интересно става - профекционален Юпитер и Плутон на Асц й. проф. Сатурн точно каре Меркурий у12. И така нататък.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #80 -: Септември 16, 2016, 03:33:07 pm »
Никак не ми се искаше да си мисля за такива неща днес, но явно не мога да избягам. Вчерашния ден беше годишнина от смъртта на майка ми и днес като черпех за дъщеря ми, в момента в който посегнах да си взема и аз бонбон, той изскочи от кутията и падна на земята. Веднага си помислих за майка ми, а най-интересното е, че и две колежки казаха - това е майка ти....
В деня на смъртта й транзитния Юпитер е бил точно върху К8 дом. За нея смъртта беше наистина освобождение - дълго време беше тежко болна.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #81 -: Септември 16, 2016, 03:35:32 pm »
Делфи  :38:

Ами така, пълнолуние в Риби. Последен знак, дом... Темата се завъртя около болезнени неща - Хирон.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #82 -: Септември 16, 2016, 03:45:11 pm »
Плашите  ме женски, айде стига, че на мен ми е в опозиция на слънцето и в съвпад със Сатурн вероятно около ац на майка ми, а Юпитер е някъде около или ву Луната й  :engel016:  :-X

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 септ. 2016г.
« Отговор #83 -: Септември 16, 2016, 04:33:19 pm »
Лунацията е в съвпад с Хирон, може да излязат стари рани и чувствителни теми по знака и дома, в който попада.
При мен тя е в 7 дом, в опозиция на Плутон. Цялата картинка се дпълва от Нептун, в точен съвпад със СЛВ също в 7 дом, а Сатурн от 4 дом ги квадратира. Юпитер, транзитираш през 2 дом опозира Слънцето и Меркурий в 8-ми.
АСЦ на лунацията е н точен съвпад с МЦ.

Благодаря Емче  :38:

А Хирон заедно с Луната (майката) сега са ми на 2* от К8 дом ..... Не обичам да говоря за нея.

Днес имам хубав повод, животът продължава.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #84 -: Септември 16, 2016, 05:31:33 pm »
Лунното затъмнение започна да се усеща вече. Късния следобед и аз се афектирах, чакам да се потвърди или да се отхвърли едно мое съмнение за злоупотреба.

Преди малко звънна моя близка приятелка, за пръв път ми говори със сух и леден тон. Мина като фурия през нас, само да вземе едни плодове, оставени специално за нея от майсторката, трябваше да ги предам. Питах я какво има, коя я е ядосал толкова - репликира с нещо, на което не му разбрах смисъла, и изфуча.  :o

Толкова ми докривя, че смятам да си остана вкъщи тая вечер, а имах планирано излизане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #85 -: Септември 16, 2016, 06:02:30 pm »
Може и мен да ме е хванало, щото снощи около 1 часа май, търсех оферти за уроци по танго. Само като си помисля каква комична гледка бих била и ми се ще сама да се гледам, че да се посмея ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #86 -: Септември 16, 2016, 07:37:16 pm »
Навън се вижда кървава Луна, да не е някое знамение?  ;D :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #87 -: Септември 16, 2016, 07:48:35 pm »
Утре ще е ветровито  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #88 -: Септември 16, 2016, 10:46:08 pm »
Това пълнолуние/затъмнение нали е в тау с Марс, а картата ми тъкмо транзитният Марс закача натална планета - попада върху натален Нептун (у2) в 11-ти дом. Отрязах поредните молби на "приятелки" да използват труда ми за собствено облагодетелстване (но се опасявам, че ще пробват зад гърба ми), както и да ме използват за кошче за душевни отпадъци. То било много приятно нещо да казваш "не".

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #89 -: Септември 17, 2016, 08:48:27 am »
При мен не беше кървава луната, но се виждаше, че е затъмнена. При нас видимо ли беше това затъмнение?
Frankly, my dear, I don't give a damn.