Автор Тема: Новолуние 7-ми април 2016г.  (Прочетена 24587 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #75 -: Април 10, 2016, 12:30:34 pm »
Мисля че при мен отзвукът от Новолунието върху Венерата ми продължава :)
Снощи се озовах съвсем случайно в компанията на хора на изкуството, пишещи поезия. От тях  познавах само един човек, но към нас се присъединиха още няколко, негови приятели, всички до един пишещи :) Само аз, от цялата компания, не се занимавам с това.

Транзитна Венера е на градус от Слънцето ми, а транзитен Марс в секстил с Луната :)
Хепи, този път май си дадох това, което ми носи този секстил  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #76 -: Април 11, 2016, 11:40:48 am »

Хепи, този път май си дадох това, което ми носи този секстил  ;)

Няма да се учудя, ако има продължение/последствия  :08: - ако не забравиш, може да наблюдаваш и да дадеш ОВ :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #77 -: Април 11, 2016, 01:02:14 pm »
Това новолуние в съвпад с нат. Меркурий ми работи, а и днес Слънцето е в точен съвпад с нат. Венера - приятна изненада, наистина не очаквах такова предложение и от това място. Преди малко ми се обади бивша работодателка /работех там от 2007 до 2009/ и ми предложи работа в тяхната агенция, направо се чудя какво да правя, дали да приема. Средата там не беше особено читава, заплащането също, а сега са останали почти без кадри. Утре преди обед съм на събеседване и ще мислим варианти, може би ще се съглася /временно/ на някаква почасова заетост, с непълно работно време. И за жълти стотинки заплата няма да се хващам, вече съм ценен кадър, с доста опит. В голяма дилема съм сега. От друга страна, при тая безработица и такива предложения трябва да се оценяват.

Ха, сега гледам - днес имам двоен съвпад Венера/Слънце. Тр. Венера в градуса на нат. Слънце и тр. Слънце в градуса на нат. Венера. И кой да предположи - предложение за работа, не за любов или брак. Но пък от жена.  :017:

Докато го дописвах, получих и потвърждение за очакван банков превод. Пак от жена.  :)

« Последна редакция: Април 11, 2016, 01:13:49 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #78 -: Април 11, 2016, 01:45:00 pm »
Не пречи да се видите и да поставиш своите условия. Те са в нужда. А пък по пътя може и да се влюбиш  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #79 -: Април 11, 2016, 01:49:42 pm »
Имайки предвид маршрута, който изминавам по пътя за работа, надали ще ме споходи любовта от пръв поглед.  :012:

Но е време да изляза навън, сред хора, а и такава работа предполага повече контакти. Според мен оптималният вариант ще е почасова заетост. Това място не предлага перспектива, вече съм минала по тоя път и затова толкова се колебая. Но хубавото е, че повечето от тогавашните интригантки вече не работят в офиса. Ако се направи ъпдейт на колектива, може и да е по-читава средата. Ще се види по-нататък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #80 -: Април 11, 2016, 02:07:02 pm »
Лили, действай по офертите, докато Марс не е спрял на 13.04. , защото знаеш, че тогава може да има внезапно обръщане на интереса ( Слънце/Венера), а при теб Марс е важна планета. Успех и късмет!  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #81 -: Април 11, 2016, 02:10:17 pm »
Меркурий се готви да тръгне назад и, Лили, получаваш предложение за работа от бившата си шефка  :012:
Аз на твое място добре бих помислила преди да приема. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #82 -: Април 11, 2016, 02:22:36 pm »
Аз на твое място добре бих помислила преди да приема. :)

Да, тя не е особено читав човек и средата там е същата. Но аз и без това имам голям опит при работа с идиоти, тъй че няма да е нещо ново за мен.  ;D Просто ми се искаше най-сетне да попадна в малко по-свястна среда и в компания, предлагаща някакви перспективи, а не да тъпча на едно място и да си губя времето с глупости.
Доколкото се сещам, наесен ѝ бях предложила такъв вариант /да поработвам при тях почасово/, но тя не потвърди. Сега ми се обажда с контра оферта, след като сериозно са го закъсали с кадрите. Слънчева Риба е с Луна в накшатра Мула и съвпад Меркурий/Сатурн, много обича да хитрува и перфектно си гледа интереса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #83 -: Април 11, 2016, 02:31:26 pm »
Лили, пробвай пък винаги можеш да се махнеш после  :)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #84 -: Април 11, 2016, 03:21:51 pm »
Лили, не знам дали споделяш просто от астрологичен интерес или имаш и нужда от чуждо мнение, но все пак сме във форум и ще ти споделя. Аз имам 4 назначения в една и съща фирма (където съм и сега). Като съвет бих ти предложила следното, а ти си прецени. При всяко напускане имах някакъв негативен оттенък на ситуацията. При последващото връщане сама се настройвах да не се занимавам с нещата, които не ме устройват, не ми харесват, не са в мой интерес - просто обяснявах, какво мога и какво не мога (не какво искам :) - шефовете не обичат тази думичка ). И след започването наистина се придържах към новото си състояние - не ми беше лесно, но го направих. И .... съм доволна - постепенно нещата ставаха по-добри и по-добре.
Имам усещането, че съм се връщала, за да науча нещо лично за себе си.
Затова, не се настройвай негативно - опитай да се възползваш от положителните неща в предложението. Разчупи се малко (оффф, това ти го повтарям откакто съм във форума ...), за да тръгне енергията. Ти направо я хабиш  :d030:

Помисли си, мила, и действай - не е случайно такова предложение, убедена съм.

късмет  :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #85 -: Април 11, 2016, 03:35:45 pm »
Споделям го от астрологичен интерес - да видите, че и при мен се случва нещо, понякога  :012:

И аз вече съм на мнение, че човек не трябва да се настройва предварително и така да елиминира всички възможности, които се появяват на пътя му. Пък и никой няма да ме е вързал там, нито ще е някоя нова фирма, в която да има нужда да се доказваш като специалист и като служител, на когото може да се разчита и няма да напусне след 1-2 месеца, ако условията не му харесат. И в случая важното е, че мога да напусна във всеки един момент, ако видя, че нещата не тръгват на добре. Веднъж вече съм напуснала - по собствено желание /не бях от съкратените и уволнените/, мога да го направя и за втори път. И този пък ще договоря по-добри условия - вече не съм момиченце без опит в тази професия, минали са 9 години оттогава. А и на мен са ми нужни нови контакти, повече динамика - това е основната цел. За фирмата е ясно, че перспектива не предлага. Но може да се разгледа като временен вариант. Понякога една врата отваря други след себе си.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #86 -: Април 11, 2016, 04:00:18 pm »
Имаше един хорар с едни три-четири месеца до сбъдване. Не му ли е време вече? :-*
De omnibus dubitandum est

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #87 -: Април 11, 2016, 04:02:23 pm »
Лили, добре си го намислила :) Всеки нов контакт е врата към нещо ново :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #88 -: Април 11, 2016, 04:22:38 pm »
Имаше един хорар с едни три-четири месеца до сбъдване. Не му ли е време вече?

И даже се сещам, че някой беше предположил, че с по-голяма степен на вероятност мога да започна работа по вече съществуващ контакт. Сред старите контакти няма нещо, което да си заслужава, но пак е по-добре от нищо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #89 -: Април 11, 2016, 04:55:55 pm »
Това новолуние в съвпад с нат. Меркурий ми работи, а и днес Слънцето е в точен съвпад с нат. Венера - приятна изненада, наистина не очаквах такова предложение и от това място. Преди малко ми се обади бивша работодателка /работех там от 2007 до 2009/ и ми предложи работа в тяхната агенция, направо се чудя какво да правя, дали да приема. Средата там не беше особено читава, заплащането също, а сега са останали почти без кадри. Утре преди обед съм на събеседване и ще мислим варианти, може би ще се съглася /временно/ на някаква почасова заетост, с непълно работно време. И за жълти стотинки заплата няма да се хващам, вече съм ценен кадър, с доста опит. В голяма дилема съм сега. От друга страна, при тая безработица и такива предложения трябва да се оценяват.

Ха, сега гледам - днес имам двоен съвпад Венера/Слънце. Тр. Венера в градуса на нат. Слънце и тр. Слънце в градуса на нат. Венера. И кой да предположи - предложение за работа, не за любов или брак. Но пък от жена.  :017:

Докато го дописвах, получих и потвърждение за очакван банков превод. Пак от жена.  :)
Лили, честито! Приеми офертата, а и предполагам не знаеш все още за какви пари ще е работата, така че утре успех на събеседването и гледай да се продадеш за прилична заплата.