Автор Тема: Как ни вижда срещуположния пол  (Прочетена 19199 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Как ни вижда срещуположния пол
« -: Август 28, 2014, 12:41:17 pm »
Ще споделите ли  :) Какви чувства, емоции, желания провокираме в човека отсреща, как и като какво ни вижда
Май гледаме Венера, Марс, Луна, У1, У7,

Happy58

  • Гост
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #1 -: Август 28, 2014, 12:43:32 pm »
е то това няма ли да зависи от синастрията - в смисъл, планетите на другия с кои наши се свързват. Иначе всички ще виждат едно и също, а то не е така.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #2 -: Август 28, 2014, 12:44:41 pm »
е то това няма ли да зависи от синастрията - в смисъл, планетите на другия с кои наши се свързват. Иначе всички ще виждат едно и също, а то не е така.

Да, но все пак има една обща тенденция

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #3 -: Август 28, 2014, 12:50:51 pm »
Почти единодушно твърдят,че им изглеждам със супер голямо самочувствие,странна.Чувала съм коментари и от сорта на "откачалка"-нищо,приемам ги за комплимент.Рядко е имало и мнения,че изглеждам стеснителна.

Забравих най-важното. :012: Твърде разговорлива.Направо не млъквам.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #4 -: Август 28, 2014, 12:54:48 pm »
Пък на мен никой мъж не се е осмелявал да ми каже как изглеждам в неговите очи, затова съм в пълно неведение по този въпрос.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #5 -: Август 28, 2014, 01:01:57 pm »
Почти единодушно твърдят,че им изглеждам със супер голямо самочувствие,странна.Чувала съм коментари и от сорта на "откачалка"-нищо,приемам ги за комплимент.Рядко е имало и мнения,че изглеждам стеснителна.

Забравих най-важното. :012: Твърде разговорлива.Направо не млъквам.

Ама дай и астрологично де  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #6 -: Август 28, 2014, 01:03:07 pm »
Пък на мен никой мъж не се е осмелявал да ми каже как изглеждам в неговите очи, затова съм в пълно неведение по този въпрос.  ;D

Ходи питай колегите и шефа  ;D

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #7 -: Август 28, 2014, 01:07:11 pm »
Венера в овен,Луна в скорпион,Марс в близнаци.
У1 Слънце в телец,10дом.У7 Уран в стрелец,5дом. :19:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #8 -: Август 28, 2014, 01:14:45 pm »
Някои ме виждат като студена и надменна (Венера в Козирог). Общо взето това са хората, които не харесвам. По-добре да ме виждат като такава, отколкото като глупачка. Други ме виждат като нежна, фина, изискана. И това има връзка с Венера в Козирог, но повече го свързвам с Луна на МС. Имам Меркурий на АС - няма да скромнича, че ме виждат и като интелигентна. За някои - дори прекалено. :012:
« Последна редакция: Август 28, 2014, 01:17:51 pm от Mirabella »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #9 -: Август 28, 2014, 01:27:02 pm »
Други ме виждат като нежна, фина, изискана. И това има връзка с Венера в Козирог, но повече го свързвам с Луна на МС. Имам Меркурий на АС - няма да скромнича, че ме виждат и като интелигентна. За някои - дори прекалено. :012:

Да, такова впечатление оставяш и тук  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #10 -: Август 28, 2014, 01:52:47 pm »
Не ме вижда срещуположният пол-желае ме плътски .

АСЦ Стрелец ,Юпитер в знак на Венера в 10-ти ,Меркурий в знак ,където Венера екзалтира в 3-ти ,Нептун на АСЦ,Марс в 1-ви дом; Юпитер,Уран ,Слънце секстил/тригон АСЦ
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #11 -: Август 28, 2014, 02:02:51 pm »
Мноооооооого отдавна не ме вълнува кой как ме вижда  :012:

Нали си жена ,Witch ?!?
И имаш Луна и Венера ,или бъркам нещо ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #12 -: Август 28, 2014, 02:12:13 pm »
Не ме вълнува особено, но ми прави впечатление.

По няколко различни начина са ми споделяли, че ме 'виждат':
- за едни съм студен, резервиран и даже надут
- за други съм егоцентичен
- за трети съм сладък  ;D (миличък)
А имаше и едно гадже, което казваше, че го плаша понякога, особено като мълча за нещо.

Но преценката остава чисто субективна, заради индивидуалното ми отношение.

Сатурн на МЦ, опозиция Венера, тригон Луна, Слънце опозиция Уран.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #13 -: Август 28, 2014, 02:53:02 pm »
Имам си, ама и Луната и Венерата ми малко диви, та не им дреме  :012:

Ако една жена ,не я вълнува мъжкият поглед-да си сменя пола.
Ако  една жена отрича ,че я вълнува мъжкият поглед-да си поговори насаме със женствеността си.
Типичната жена не демонстрира открито ,дали  я вълнува или не  мъжкият поглед- тя го търси.
Тези ала-бала "не ми дреме /не ми пука " какво ще каже оня или тоя мъж,изречени от жена ,отразяват нейната същност,(не)женско его и отношение към самата себе си и другите ,но не със знак "удовлетворение" .Жената вълнува и се вълнува-това е в нейната природа.

Няма мъж или жена ,които съзнателно ,да не се вълнуват от срещуположният пол ,иначе човешкият род би бил обречен на съществуване. Така че,всички се вълнуваме от това дали  ни виждат или не и как.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Как ни вижда срещуположния пол
« Отговор #14 -: Август 28, 2014, 03:26:49 pm »
Ако една жена ,не я вълнува мъжкият поглед-да си сменя пола.
Ако  една жена отрича ,че я вълнува мъжкият поглед-да си поговори насаме със женствеността си.
Типичната жена не демонстрира открито ,дали  я вълнува или не  мъжкият поглед- тя го търси.
Тези ала-бала "не ми дреме /не ми пука " какво ще каже оня или тоя мъж,изречени от жена ,отразяват нейната същност,(не)женско его и отношение към самата себе си и другите ,но не със знак "удовлетворение" .Жената вълнува и се вълнува-това е в нейната природа.

Няма мъж или жена ,които съзнателно ,да не се вълнуват от срещуположният пол ,иначе човешкият род би бил обречен на съществуване. Така че,всички се вълнуваме от това дали  ни виждат или не и как.  :)
Рени, има моменти когато една жена не я вълнува мъжкия поглед, астрологично подкрепено-уранова история. И само един тр.и пр. луна водолей, или съвпад уран, венера могат да ти случат такава опитност. Това е от моя личен живот. Понякога човек се пренасища и от другия пол-връзки, свалки, любови. Все пак в живота има и други важни неща-саморазвитие, кариера.