Астрология. Езотерика > Астрология

Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса

(1/19) > >>

Рени:
Утре, Слънце и Юпитер уверено започват нов цикъл на 3* 56' Стрелец, ангажирайки всеки, който е готов да търси нови хоризонти, перспективи, за да подобри желана (посочена в периода) от него житейска ситуация.  :)

Корея:
При мен се случва на К 6.
Чудеса не очаквам, очаквам само да оздравея, че ми писна да съм като парцал. Мин година по това време бях с тежка ушна инфекция, явно ми е някакъв критичен период ингреса на Слънцето в 6-ти.
Малко пари очаквам от вече свършена работа.

inna:
Новият цикъл на Слънцето и Юпитер в моя хороскоп попада върху Венара във втори дом. Отдавна чакам подобряване на финансовото ми състояние , та сега вече се надявам да потръгнат нещата в тази област.  :)

Сафо:
Благодаря Рени!Много ме вълнува този цикъл,защото се случва на моя к7,на мъжа ми на Асц.
Слънцето ми е у4 дом,Юпитер на 7,8,11 домове.Като производен е 4-ти на мама.По 7 дом са и племенниците,а синът на брат ми създава проблеми.

fortunades:

--- Цитат на: Корея в Ноември 25, 2018, 05:18:19 pm ---При мен се случва на К 6.
Чудеса не очаквам, очаквам само да оздравея, че ми писна да съм като парцал. Мин година по това време бях с тежка ушна инфекция, явно ми е някакъв критичен период ингреса на Слънцето в 6-ти.
Малко пари очаквам от вече свършена работа.

--- Край на цитат ---
И при мен в 6-ти дом и аз искам да се чувствам с повече енергия и да видим до кога ще пия антидепресантите...
Чакам с нетърпение да влезе в 7-ми дом, че имам планове за собствен бизнес, защото имам някакво развитие в тази насока.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия