Автор Тема: Цикъл Слънце-Марс  (Прочетена 15998 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #60 -: Ноември 18, 2023, 11:18:27 pm »
В 5 дом, точен тригон ASC. За пръв път участвах в спортни залози.  :D
Виж къде ще е кулминацията на цикъла,може и да има развитие.

Вече претърпя развитие в негативна посока. Загубих си паричките. 30 кинта, но достатъчно че да не искам да се занимавам повече :)

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 91
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #61 -: Ноември 19, 2023, 12:57:58 pm »
В 5 дом, точен тригон ASC. За пръв път участвах в спортни залози.  :D
Виж къде ще е кулминацията на цикъла,може и да има развитие.

Вече претърпя развитие в негативна посока. Загубих си паричките. 30 кинта, но достатъчно че да не искам да се занимавам повече :)
А по натал имаш ли даденост за печалба от хазарт?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #62 -: Ноември 19, 2023, 06:24:34 pm »
Събития +/- 7 дни около фаза на планета носят нейната проява.  Или всичко като събитие, и в личен, и в светски план, в периода 11-25.11. ще носи и посоченото в новия цикъл Слънце/Марс в Скорпион, под управлението на Сатурн в посочения период.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #63 -: Ноември 21, 2023, 06:49:21 am »
Рени,защо под управлението на Сатурн да е цикъл в скорпион?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #64 -: Ноември 21, 2023, 10:19:32 am »
Марс и Слънце не са по залозите и печалбите, макар да са по спорта, ама по другия.
Натални силни предпоставки за печалба от тото трябват, Венера с Юпитер и Уран.
За пристрастяване към хазарта и разбиване на живота, Слаба Луна с кофти Сатурн. Добави и лошо Слънце с Нептун.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #65 -: Ноември 22, 2023, 11:33:33 am »
Рени,защо под управлението на Сатурн да е цикъл в скорпион?

Защото е в терма на Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #66 -: Ноември 22, 2023, 11:34:25 am »
Марс и Слънце не са по залозите и печалбите, макар да са по спорта, ама по другия.


Марс е по залозите, по риска.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #67 -: Ноември 22, 2023, 06:03:35 pm »
Момичета, това е интересен въпрос върху който и аз (човещинка) съм мислила. Навързах Марс и Слънце с хазарта по линия, че слънцето отговаря за 5ти дом и лъв, а хазарта знам, че и той е там.
Иначе на К5 аз имам Плутон в Скорпион. В 11 - сходящ съвпад Венера-Юпитер. До тук добре, но са в Близнаци...Уж трябва да имам късмет, но парите наготово, не само от хазарт, а лесно изкарани материални облаги, все ми се изплъзват. Ако представлява интерес, мога да плесна карта в темата за НК.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #68 -: Ноември 22, 2023, 07:35:06 pm »
Ми "плесни" я  ;D ако искаш да видим Сатурн дали не опъва каиша от някой ъглов дом и всичко да трябва да става трудно и бавно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #69 -: Ноември 22, 2023, 08:11:09 pm »
Ми "плесни" я  ;D ако искаш да видим Сатурн дали не опъва каиша от някой ъглов дом и всичко да трябва да става трудно и бавно.

Terry само как позна :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #70 -: Ноември 22, 2023, 08:12:37 pm »
Тоя дъртак го надушвам от километри аз  :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #71 -: Ноември 23, 2023, 05:37:29 am »
Рени,защо под управлението на Сатурн да е цикъл в скорпион?

Защото е в терма на Сатурн.
Рени, благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #72 -: Ноември 26, 2023, 11:55:58 pm »
Този цикъл ще го запомня . :D
Случи се в 5- ти дом, тригон със Сатурн У7,8 и полусекстил с Мерк У4.
Баш на деня се скарах с моя господин, който ми извади душата да си взема почивен ден и да ходим някъде , като му казах, че съм, ама той още не бил сигурен дали ще се ходи. Вбеси ме на макс с тия негови винаги предпоследни решения , а  аз наистина си взех ден и пътувах с приятели, той си ходи сам където беше намислил.
Следващите дни все неприятности- на единия ден майка ми не беше добре, после здраво се с дърпах с една майка, според която съм разстроила детето ѝ, че е без домашна работа/ представете си!/, и един откачен дядо ром, който за пръв път виждах и отказах да пусна детето, защото никой от родителите не ми беше звъннал предварително, а държаха да не пиша отсъствия.
Много изнервяща седмица, а и сега ще ми се мотат в 6- ти, та сигурно ще има още екшъни.
« Последна редакция: Ноември 26, 2023, 11:59:02 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #73 -: Ноември 27, 2023, 04:56:45 am »
Мунданен астрологичен анализ

31.10.2023 Всичко това, което се заражда като процеси. По света и у нас. За времето, в което Слънцето се намира в зодиакалния знак Скорпион. В цялата палитра, която той предполага като символика. Посредством глобални процеси и обществени нагласи с повратен, революционен, прогресивен, иновативен характер. Ескалация на напрежение, недоволство. Бунтове. Подривна дейност. Избухване на протести. Терористична активност. Може да са катализатор за разместване на пластове, трусове. За зараждане на нещо ново. Пренареждане. Стъпка в посока нов световен ред.

Цикъл Слънце - Марс. Месец ноември започва един нов синодичен цикъл, който се случва в различни знаци от Зодиака, на всеки 780 дни. Слънце и Марс се срещат. Този път в Скорпион. Тенденциите и специфичното, които този цикъл предполага. За този период от време. Стил на действие, инициатива - лични и обществени, глобални. Със способите на Скорпиона - борба за надмощие и влияние. На субтилно ниво. Начало на този цикъл в един и същи зодиакален знак, тенденции с подобна специфика, се случва рядко. Предният път, когато Слънце и Марс са започнали своя нов цикъл отново в Скорпион, е  преди 32 години. През 1991 г.

Този период от време историята, по цитирана информация от Уикипедия, помни с разпадане на Съветския съюз. С края на Студената война. С първата гласувана конституция на суверенна и независима Република Македония. Югославската народна армия превзема хърватския град Вуковар. Основана е Република Сръбска. С мирен договор се поставя край на 12-годишната гражданска война в Салвадор, взела 75 000 жертви. Уго Чавес оглавява неуспешно войнишко въстание във Венецуела срещу тогавашния президент Карлос Андре Перес. В Маастрихт е подписан Маастрихтският договор, с който се създава Европейският съюз. Общинският съвет на София взема решение за разрушаване на Мавзолея на Георги Димитров. Босна и Херцеговина провежда референдум за отделяне от Социалистическа федеративна република Югославия. Самоубийствен атентат с кола-бомба взривява посолството на Израел в Буенос Айрес. Започва Войната в Босна и Херцеговина. Виетнамският парламент приема нова конституция. Приет е Закон за приватизацията на държавните предприятия в България. Разпада се Социалистическа федеративна република Югославия и е създадена Съюзна република Югославия. Приета е конституцията на Гана. С декларация на Народното събрание България признава задължителната юрисдикция на Международния съд в Хага. Кримският парламент обявява независимостта на Крим и с проведения през август референдум потвърждава този статут. Космическата совалка Индевър е изстреляна за първи път.  Армения, Казахстан, Киргизия, Русия, Таджикистан и Узбекистан подписват в Ташкент договор за колективна сигурност. Босна и Херцеговина, Хърватия и Словения се присъединяват към ООН. ООН налага ембарго над Съюзна република Югославия. Основан е Българският хелзинкски комитет. САЩ, Канада и Мексико подписват договор за създаването на Северноамериканската организация за свободна търговия, която обединява двата най-богати пазара в света. С навлизането на грузинската армия в Абхазия започва Грузинско-абхазката война. С указ на президента Борис Елцин в Русия започва масова (чекова) приватизация. Състои се историческата пресконференция на президента на България Жельо Желев, известна като „Боянски ливади“, на която той критикува правителството на Филип Димитров. Приета е Конституцията на Словакия. Изстрелян е Марс Обзървър. Министър-председателят на Израел Бенджамин Нетаняху и палестинският лидер Ясер Арафат сключват договор „земя срещу мир“. Министър-председателят на България Филип Димитров не получава вот на доверие от Народното събрание и подава оставката на правителството. Чехословакия се разделя на Чешка република и Словакия. Парламентът на Чехословакия одобрява разделянето на държавата на Чешка република и Словакия, считано от 1 януари 1993 г. Приета е Конституцията на Чехия. НС избира за министър-председател на България професор Любен Беров от мандата на ДПС.  В Москва Джордж Х. У. Буш и Борис Елцин подписват програмата СТАРТ 2, с цел ограничаване на стратегическите оръжия на двете страни. В Париж е подписана Конвенция за химическите оръжия.  Бил Клинтън побеждава Джордж Х. У. Буш и става 42-рият президент на САЩ. Вацлав Хавел е избран за президент на Чехия. Няколко бомби избухват в Бомбай, Индия. Майкрософт пуска Уиндоус 3. 11.

Звездна раковина, FB

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #74 -: Ноември 27, 2023, 05:11:21 am »
Този цикъл няма да има кулминация,новият ще е в 14/15*на козирог 2026г.