Автор Тема: Марс  (Прочетена 276619 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1335 -: Октомври 17, 2016, 11:32:34 am »
Господарят на времето - малката стрелка?  ::) Плутон тогава какво е?  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Марс
« Отговор #1336 -: Октомври 17, 2016, 12:02:15 pm »
Плутон е голямата стрелка, края на материята - последната планета в слънчевата система. Нали времето и пространството са свързани :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1337 -: Октомври 18, 2016, 08:56:32 pm »
Това "джувотно" е Близнаци, обаче все забравям да му видя датата за точна карта, по някакъв начин закача моя близнашки Марс в 12- дом.
С него или се прегръщаме и много се обичаме или се дърпаме, средно положение няма.
Той е освидетелстван и от психолог, просто няма кой да се занимава с него и върви с масата , а така не става- избият ли му чивиите, очаквам неочакваното.
Ако марс ти е в 12-психо, марс-мъже и в близнаци-менталност, пък и ако си от поколението с нептун в стрелец, ясно защо такива типажи. Имах предвид защо се разправяш с шеф и т.н., търся принцип, нещо общо. И аз сега се разправям, разплащам дори, и не е мое това последните десетилетия, но сега-така, марс по дирекции ми  е на градуса на транзитен плутон, но в 5 дом очаквах някак по друг начин да се случват нещата.
« Последна редакция: Октомври 18, 2016, 09:02:55 pm от enigma »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Марс
« Отговор #1338 -: Октомври 18, 2016, 10:39:18 pm »
Разправям се, защото искам някаква мижава справедливост.
Ама тя толкова е омотана в паяжината на кардиналната си криза, че не вижда по- далеч от носа си.
Вече не се разгорещявам толкова, просто мълча и си правя нещата тихомълком. Не минава и седмица,без да ме клъвне, не оставам безмълвна и без отговор, но и не хабя енергия напразно.
А откъде ми дойде- сигурно от прогресивна Козя Луна, Сатурн ми се мота върху У10 от много време, знам ли.
Свикнах, за щастие и е последна година и вече всеки узна колко е некадърна в тази си позиция.
Иначе тази седмица ми е разкош, нервите си заминаха с разпадането на опозициите на Марс.
Сега го чакам върху Венерата и понеже ми е У11, сигурно ще отбележи онази дългоочаквана приятелска среща.
« Последна редакция: Октомври 18, 2016, 11:14:40 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Марс
« Отговор #1339 -: Октомври 18, 2016, 11:13:21 pm »
Най- мразя да ми вменява чужди грешки и отговорности като начин на отмъщение, а това е нейната любима тактика.
Всяка година си има по една ''мишена", която отнася всички отровни стрели, е,  дойде и моят ред. :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1340 -: Януари 06, 2017, 12:31:14 am »
Запомнили ли сте с нещо -  транзит на Марс през АС?
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марс
« Отговор #1341 -: Януари 06, 2017, 12:38:19 am »
Два пъти с пукната глава, последния път ми изби нещо като ечемик на горен клепач ,главоболие в едното слепоочие, цицини, ама все пак Марса ми е Марс- не лукова глава.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1342 -: Януари 06, 2017, 12:52:51 am »
При мен от АС Марс прави тригон с нат.Венера. Транзитен Плутон ще им хвърля секстили на двамата. Сега картата ми е доста активирана, Меркурий ще е пак на Слънцето, но вече директен, Сатурн на МС. Ще видим какво ще излезе - най-вероятно нищо  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Марс
« Отговор #1343 -: Януари 08, 2017, 08:10:00 pm »
Марс тригон с Марс. Това е велико. Два дни ми сестопиха лагерите. :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1344 -: Януари 08, 2017, 09:11:18 pm »
Аз имам леки травматични инциденти от преминаването на Марс през АС - не е нещо сериозно. И прилив на енергия също :)  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #1345 -: Януари 10, 2017, 11:32:20 pm »
Нямам търпение Марс да влезе в Овен. Откакто е в Риби (12 дом броено от Луната ми) постоянно ми се спи. А по принцип нямам проблем да стана в 6, да си легна вечерта в 23 часа и на другия ден пак да съм ок. Сега съм като буба.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1346 -: Януари 10, 2017, 11:38:58 pm »
Днес си навехнах ногата два пъти на същия глезен, ни грам фантазия с падането на хлъзгавото. Интересно е, че преди това гледах според  народната медицина при падане какво се прави. Тези транзитни бързи  планети в риби плюс нептун / без Дороти е тоя за мен/, ме правят внушаема. Сега съм с един лук наоцетен на глезена, но утре ще съм нова, правила съм го друг път, смъква отоци.
« Последна редакция: Януари 10, 2017, 11:46:21 pm от enigma »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1347 -: Януари 12, 2017, 10:42:40 am »
Нигме, :38: пожелавам бързо възтановяване
всяка станала нещо жена,преди това е паднала  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1348 -: Януари 15, 2017, 12:49:23 am »
Сетих се за още едно щастливо проявление от Марс на АС - върнах се отново да спортувам. Имах пауза от есента до сега ... покрай операциите, боледуване - не ми беше до това изобщо, нямах и power ... С Марс на АС - се почувствах готова и започнах пак  да спортувам :) Много съм щастлива. И в същия ден леко се изгорих. Та мисля, това потвърждава и часът на раждане, който ползвам :)
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1349 -: Януари 15, 2017, 10:52:37 am »
При мен тр. Марс през Асц. този път ме изненада, май си счупих на едната нога кутрето, обаче седмица преди датата на точния съвпад, има нещо общо с у1д на 5*преди Асц., някакъв,, мост " се е получил.