Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 93573 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #675 -: Март 23, 2021, 10:48:49 pm »
Сега, ако трябва да си честен, често ставаш обект на  критики не само от мен. Ти не знам дали помниш, ама аз имам проклета памет.
Трите семейства явно си ги сънувал някоя нощ, докато си се тревожел насън ще се набуташ ли с доставка за пратка или не.
За студа и тъмното да не хабиш ток си го писал тук и даже съм се чудила как може публично да се излагаш по този начин, всеки човек си прави сметка според чергата си, ама твоето винаги е било прекалено.
И , да , безкрайно се радвам, че не се познаваме, подобен мироглед не бих изтърпяла, колкото и да уважавам чуждо мнение. Просто се върни назад и си прочети постовете в тази тема и дано схванеш какво искам да ти кажа.
Люба, вероятно е патологично, не съм изобщо последователен човек с този мой Марс, но пък нечии глупости не мога да ги пропусна покрай ушите си .
И се оказа, че проклетията ми хващала! :D
« Последна редакция: Март 23, 2021, 10:50:39 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #676 -: Март 24, 2021, 07:51:32 pm »
Някой знае ли нещо за това защо в Германия има два вида тестове, на едните пише положителен, на другите отрицателен и на положителния има специална картинка? Дали и в България е същото?


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1882
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #677 -: Март 24, 2021, 09:42:45 pm »
Имам позната, която е лекар - анестезиолог в Германия.

Питах я, въпреки че изглеждаше налудно. Тя потвърди - няма такова нещо там.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #678 -: Март 24, 2021, 10:00:33 pm »
Тя потвърди - няма такова нещо там.

Това са две противоположни твърдения, написани в едно изречение. Тя е потвърдила и е казала, че няма такова нещо. В крайна сметка, какво е казала?


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #679 -: Март 24, 2021, 10:50:08 pm »
Ми щото е хазард-опасен, затова има допълнителна иконка

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1882
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #680 -: Март 25, 2021, 12:42:23 am »
Тя потвърди - няма такова нещо там.

Това са две противоположни твърдения, написани в едно изречение. Тя е потвърдила и е казала, че няма такова нещо. В крайна сметка, какво е казала?

Нали си филолог, не знаех, че трябва да ти превеждам какво съм написала.
Тя потвърди мнението ми, че това е налудност. Няма такива тестове в Германия.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #681 -: Март 25, 2021, 06:56:17 am »
Тя потвърди - няма такова нещо там.

Това са две противоположни твърдения, написани в едно изречение. Тя е потвърдила и е казала, че няма такова нещо. В крайна сметка, какво е казала?

Нали си филолог, не знаех, че трябва да ти превеждам какво съм написала.
Тя потвърди мнението ми, че това е налудност. Няма такива тестове в Германия.

Тогава трябваше да напишеш това, което и сега - "тя потвърди мнението МИ", а не "тя потвърди". Така не се знае какво е потвърдила. Добре е човек да има правилен изказ, а не да напише каквото му дойде, без да мисли много.



romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1882
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #682 -: Март 25, 2021, 12:40:49 pm »
Тя потвърди - няма такова нещо там.

Това са две противоположни твърдения, написани в едно изречение. Тя е потвърдила и е казала, че няма такова нещо. В крайна сметка, какво е казала?

Нали си филолог, не знаех, че трябва да ти превеждам какво съм написала.
Тя потвърди мнението ми, че това е налудност. Няма такива тестове в Германия.

Тогава трябваше да напишеш това, което и сега - "тя потвърди мнението МИ", а не "тя потвърди". Така не се знае какво е потвърдила. Добре е човек да има правилен изказ, а не да напише каквото му дойде, без да мисли много.

Оо, мерси за препоръката!
Ти явно мислиш много, защото същите теми, които пускаш тук ги засичам на 1001 места в и-нет.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #683 -: Март 25, 2021, 01:54:06 pm »

Оо, мерси за препоръката!
Ти явно мислиш много, защото същите теми, които пускаш тук ги засичам на 1001 места в и-нет.

По това ще познаеш кой е истински изследовател в астрологията и кой само си пише каквото му хрумне, без да мисли, колкото да се намира на приказка, щото му е скучно и няма какво толкова да прави, за да си осмисли живота.




Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #684 -: Март 25, 2021, 07:48:03 pm »
Отново ще припомня ритуала на Мадона, показан във видеото и в текста на песента. Всичко е било предварително подготвено.

https://www.youtube.com/watch?v=VG3WkiL0d_U





Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #685 -: Март 25, 2021, 08:35:49 pm »
Още ли има съмняващи се? На Мадона отдавна не й е чиста работата, но по-добре да си припомним създадетялт на Световния търговски форум в Давос, Клаус Шваб, малко известен, нали? Това е целта, обича да се облича като лорд от средните векове. Роден 30 март 1938, рожденик, но иначе е свежарка, от тези моите любимите, които са свежи вечно.
2 докторски титли от два университета, получени в две последователни години 1966 и 67, различни дисертационни трудове, допълнително магистър по публична администрация от Харвард.
2016 година излиза с доклад на тема Индустриална революция 4.0, която в момента е погълнала икономиката и науката, смарт технологии с минимално човешко участие, човек се намесва само в конфликтни ситуации, иначе всичко се джурка от машината, т.нар. комуникация машина-машина. Говори за минаване от интернет на хората към интерен на "нещата". Визионер и ветропоказател. Всеки се надпреварва да говори за И 4.0, модерно е и вървежно, звучи умно.
Миналата година докладът е Ковид 19-Голямото нулиране The Great Reset.
Давос се провежда през януари, в началото на годината, за да се задава тон на света.
Традиционно на форума говори шефката на Европейската централна банка, тази година се изказва и нашата Кристалина като шефка на Валутния фонд, но няма как, печатат се едни пари, увеличава се световната задлъжнялост към група хора, кой е ЧСИ-то на човечеството? На кого дължим живата си? Да, не всеки отива в бъдещето, то просто няма нужда от повечето.
Думата конспирация май означава дишаме едновременно.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #686 -: Март 25, 2021, 09:39:07 pm »
Нали знаете, че ви наблюдават и подслушват с камерите и микрофоните и на компютрите и на телефоните, дори когато те са изключени? Същото важи и за по-модерните телевизори. Всички те предават в живо време всичко, което се случва наоколо и към което са насочени камерите.


Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #687 -: Март 25, 2021, 10:59:13 pm »
През последните два часа не можех да вляза във форума- викам си, айде , разкриха ни, че знаем пъклените им планове с четенето на мисли и прочие конспирации!🤣
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #688 -: Март 26, 2021, 02:43:17 am »
 :D Корея...

Ом, аз затова имам черна лепка на компюгъра, но така или иначе съм в схемата, хахах. Всъщност те не се интересуват от нас, докато ти не започнеш да се интересуваш от тях. Аз определено няма да бъда поканена в Давос да чета доклад  ;) Но, да, който иска да бъде скрит, ползва телефон от миналия век или дори нищо не ползва.

А моят човек доживял възврати и опозиции на всички планети извън септенера. Ти да видиш, може затова да ми е влязал в полезрението, пък той да не иска. Да не забравяме, че винаги има някой по-млад и по-силен, който ти диша във врата. С възрастта хората ставаме плашливи, защото разбираме, че отслабваме.