Автор Тема: Мъжете и техният подход в любовта  (Прочетена 23189 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #165 -: Юни 08, 2015, 08:50:06 pm »
Мдааа... днес след края на раб. време даже го срещнах в офиса и реших да му помрънкам, хем да видя каква ще е реакцията. Изглежда, че съм била много ядосана след сблъсъка с вампира на отдела, горкият момък направо се стъписа от моя цветущ монолог и коментари за женска менопауза...  :57:

И да е имал намерение да те покани, най-вероятно ги е поотложил  ;D

Аватарът на Санти, нали го замени с този  :012:

И аз имам сексуални фантазии  ;D



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #166 -: Юни 08, 2015, 08:54:24 pm »
Е, да, оставаше да се заключим и да ми изсвири на балалайка  :D

За малко да останем сами в офиса и да заключваме заедно, първоначално така ми се стори... но се оказа, че има още хора в техния отдел, номерът не мина  ;D

Нищо, друг път. Направих му нишан.  :57:

Каза ми да си взема тая вечер 'апче за нерви и да си лягам  :D /грижовен е той - АС Риби, Луна в Дева, Венера и Марс в Рак/
« Последна редакция: Юни 08, 2015, 08:56:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #167 -: Юни 08, 2015, 10:44:49 pm »
Давай, момиче! С теб сме. Форумно стискаме палци на ръце, крака, кълки, зъби - само да стане заварката.  :012:
Поговори му и за други неща при следващата среща. Не само за сърдитите тьотки. Излез от работата!  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #168 -: Юни 09, 2015, 08:20:27 am »
Gauri,за неразбралите,като мен-2 въпросчета:
-при Ведическата карта - транссатурновите планети не се вземат предвид,като Упр.на знаците нали?
-и как точно се нарича този метод -за планетарните цикли във ведич.карта/на английски/,за да потърся инфо...

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #169 -: Юни 09, 2015, 09:48:38 am »
Мдааа... днес след края на раб. време даже го срещнах в офиса....


Бамааму и стратегия :smiley_confused1: Споменаването на думичката климактериум във "възрастово неравномерни" отношения не е точната виагра. Необяснимият ти бяс към колектив, в който той явно добре се харчи, само те клеймосва като незадоволена истеричка. А в същото време навън цъфтят усмихнати Йес-сърчета в прокурорска възраст почти без дрехи и претенции, птички, пчелички, пеперудки и прочее. Щом те е пратил да си пиеш хапчетата, ако ще се заключвате някъде, той със сигурност ще гледа да е от другата страна на вратата. 

За*би ги ти тия твои нишани, без импровизации повече  :012:. Предлагам предвид наближаващия дедлайн спешно да преосмислиш екшънплана на Драката.
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #170 -: Юни 09, 2015, 09:59:55 am »
Предлагам предвид наближаващия дедлайн спешно да преосмислиш екшънплана на Драката.

 :72:
Днес му пращай мейл от името на шефа, че трябва да остане след работно време. Взимаш ключовете, заключваш всички изходи и ги хвърляш в шахтата.  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #171 -: Юни 09, 2015, 10:03:55 am »
Диди, в интерес на истината пет пари не давам какво ще се случи. За мен този колектив е бита карта. Момъкът също не ми е голяма тръпка - дали го има или няма, това не променя нищо в живота ми. И определено не е фактор, който би ме задържал в тази деградирала клоака.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #172 -: Юни 09, 2015, 10:13:26 am »
С момъка можете да се имате и извън колектива и даже така би било по-добре, според мен. Щото колежките като надушат привличането помежду ви и като почнат едни интрижки от завист...

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #173 -: Юни 09, 2015, 10:15:52 am »
Венера, най-популярната система от даши е Vimshottari dashas.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #174 -: Юни 09, 2015, 10:22:36 am »
Тия тук на кого ли не се подиграват. Няма колега, когото не са изкоментирали. Обаче забелязах, че има определен тип жени, които успяват да се интегрират. Една колежка ми каза "Лили, не си губи времето да правиш революции, не можеш никого да промениш". И е права. Това са безброй поколения, градили и допринесли за такъв тип самосъзнание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #175 -: Юни 09, 2015, 10:49:16 am »
Да ти кажа, аз нищо не залагам на тези отношения, затова не го отчитам и като грешка. Тия тука ако си мислят, че всичко ще се премълчава и истината за помиярския им манталитет няма да се чуе, в голяма грешка са. Днес съм тук, утре ме няма, а лайнарникът си остава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #176 -: Юни 09, 2015, 12:10:03 pm »
Имам много близка приятелка с подобна конфигурация - Слънце/Венера в Близнаци в квадрат към Сатурн в 7 дом. За съжаление при нея такъв модел си действа в брака, в отношенията с брачния партньор. И не става въпрос за дълъг брак, от самото начало е тръгнало така.

Ей тук ти отговарям, за да не цапаме там.

Сега погледнах картата на мъж Венера в Близнаци квадрат Сатурн. Избра жена по описаното от Санти. Той от аристократично семейство (доколкото има такива в България), жената също, любовта при изборът му беше на заден план. Луната му е Лъвска.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #177 -: Юни 09, 2015, 12:23:05 pm »
И моята приятелка е с Луна в Лъв, шестодомна. И домът, в който е поставена Луната, се изявява доста силно. Взел я е да чисти, пере, готви, да ражда и отглежда деца. Нямат никаква духовна връзка - не си въобразявам и не съдя, тя лично ми го е споделяла. И двамата далеч не са от аристократични семейства, дори не бих ги нарекла интелигенция.

Взела си е мъж от плебоса, макар че единствен от семейството е успял да получи висше образование /което не е показател за нищо/. Никога не правете тази грешка - не си вземайте за половинка човек, който идва от много по-ниска среда. В такъв брак компромисите са много трудни, изключително много нагаждане е нужно.

Нейният съпруг също е с квадрат Венера/Сатурн, при това са във взаимна рецепция. И той също е със Сатурн в 7 дом.



« Последна редакция: Юни 09, 2015, 12:31:41 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #178 -: Юни 09, 2015, 12:29:54 pm »
Разгледах още 6-7 карти в които има аспект Венера-Сатурн, включително тригони, общото е че всичките са прагматични по отношение на любовта.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #179 -: Юни 09, 2015, 03:35:16 pm »
Разгледах още 6-7 карти в които има аспект Венера-Сатурн, включително тригони, общото е че всичките са прагматични по отношение на любовта.
Мдам,учат се на прагматичност до сатурновия възврат
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: