Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от Сафо - Днес в 11:07:35 am »
Юпитер влезе в близнаци и Негово Величество Фердинанд пристигна с него....дали и други височайши особи ще ни навестят,или трайно установят в близката една година,предстои да разберем.
При всички случаи ,новините за кралски особи и религиозни лица,ще продължават да са тема неизменна.
Румен Радев отиде при папата.Сигурно и папата някъде ще отиде.
2
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Сафо - Днес в 11:00:03 am »
Близнашкият стелиум ,който се е заформил по същото време-Меркурий,Юпитер,Слънце,Венера-едни полемики безкрайни,коалиции нетрайни,новини всезнайни.....Юпитер е по ритуалите,църковните въпроси и заедно с Меркурий едни големи приказки от хиляда и една нощ,да вярваме ли,или не......пълна бъркотия и дезинформация,предвид и новата Луна в близнаци,сляла се с Венера.
3
Лунации / Re: Пълнолуние в знак Стрелец-23.05.24г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 10:41:56 am »
Пълнолунието при мен попада на к7,секстил нат.Меркурий.
Разчитах на секстила,ама не съм познала ;D
Имах час при татуистКА,отвисях си да я чакам,така и не се появи.
4
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Люба - Днес в 04:23:21 am »
Марс в Телец не действа. Или по-точно, докато се задейства, загоря манджата. Марс в Телец първо ще си вземе почивка, ще изпуши една цигара, ще планира действията... Оттече работата.

Ако прехвърлим тази му чаровна особеност към Изборите, то не чакайте България да се оправи за 800 дни. Вероятно 800 дни ще умуват нови сглобки и никой няма да се осмели да направи бърза и решителна стъпка. Ще се ослушват и подготвят. Търсете ги в пушалнята.
5
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от Люба - Днес в 04:16:26 am »
Люба,за нощно раждане,упр.по триплицитет са Марс,Венера и Луна при теб и като включим Нептун и Юпитер..

Хахахах, много, бе. То половината хороскоп ме управлява. Само вождове, няма индианци.
И аз не ги разбирам, Сафо, но ти благодаря 🍐💚
Ако научиш, да ми кажеш 😏🍷
6
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Сафо - Май 29, 2024, 08:57:45 am »
Тази година Марс е особено важен за процесите в България,като част от 1ви дом в сезонната карта,нека проследим ингреса му в знак Телец на 10 юни,ден след изборите,когато е и квадратът Сатурн -Слънце в действие.
7
Лунации / Re: Пълнолуние в знак Стрелец-23.05.24г.
« Последна публикация от Сафо - Май 28, 2024, 03:51:36 pm »
Акрукс,прочетох ,че и в Китай се е срутила жилищна сграда.
8
Астрология / Re: Транзити на Юпитер
« Последна публикация от Сафо - Май 28, 2024, 03:50:18 pm »
Моят Юпитер е много скопен и аз на него съм се метнала. Работи с производствен брак.
Планирам да отбележа смяната буквално - езиков курс, който може би е отлаган 14 години, но сега чувствам, че ми е необходим и няма да изплувам само с плажната ми версия.
Люба,за нощно раждане,упр.по триплицитет са Марс,Венера и Луна при теб и като включим Нептун и Юпитер....ми не са ми ясни много тези триплицитетни управители кога се включват и как действат.
Преди време си мислех,че съм Меркурианка с асц близнаци,след това разбрах,че за дневно раждане трябва да разглеждам Сатурн като упр.на триплицитет. ;D
Трудно ми е да го асимилирам  все още.
9
Мистика / Re: Да попитаме Таро
« Последна публикация от Allie - Май 28, 2024, 01:00:15 pm »
Здравей, Романтика :) Ако може и аз имам един въпрос : Какво чувства Н. към мен ?
10
Лунации / Re: Пълнолуние в знак Стрелец-23.05.24г.
« Последна публикация от akruks - Май 28, 2024, 12:34:50 pm »
В статията си за Пълнолунието написах още в началото следното:
В този градус на знака е Изидис – звезда от втора величина с природата на Марс и Сатурн, свързвана с внезапни атаки, с опасност от падане отвисоко. Опасност във въздуха и полети.

И няколко часа по-късно втория етаж с терасата на ресторант в Палма де Майорка пропадна в мазите, за съжаление 4 загинали и 16 тежко пострадали туристи и персонал (също чужденци).
Страници: [1] 2 3 ... 10