Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 310807 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7407
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1830 -: Декември 16, 2023, 03:19:16 pm »
Юпитер ще тръгне в директно движение на 31.12.23г.Нещо голямо за ЧНГ?
28/29 декември е стационарен в 5*на телец.
При мен в опозиция с натален ,упр.7,8,11 домове.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1831 -: Декември 17, 2023, 09:41:07 am »
Директен тръгва точно на МЦ. Не очаквам нищо, досега в десети дом събития някакви важни не виждам. То и преди 12 години беше същото, по-скоро беше свързано с утвърждаване в работата ми, която бях започнала няколко години преди това.

Интересно ми е като мине в 11 дом и Сатурн транзитира 8-ми където е слънцето какво ще даде. Преди близо 30 години, когато Сатурн пак беше в 8-ми дом и съвпадаше със слънцето, транзитният Юпитер беше в опозиционния - пети дом. Нодалната ос също беше на обратно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1832 -: Януари 02, 2024, 01:28:02 pm »
Юпитер стационарен в Телец- напрежение, свързано с парите и материалните притежания; земя и имоти; продолствени стоки, антики, бижута, произведения на изкуствата; с гласните струни, гърло, щитовидна жлеза.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1195
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1833 -: Днес в 09:16:05 am »
Уважаеми астролози, Юпитер влезе в Близнаци и групата не го отчете.
Тя впрочем е заглъхнала, а уж Юпитер в Близнаци трябва да стимулира балалайките.
Пиша, вървя, уча чужди езици, уча нещо друго, движа се, качвам се на влак, автобус, особено ако не се е случвало от предния му възврат. Все едни такива хубави работи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7407
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1834 -: Днес в 09:30:31 am »
Люба,тъкмо се "гмурнах"тук да го отчета    ..Юпитера.При мен е управител на 7,8 и 11 домове и ще транзитира през 1ви .Събития имах,по генерални ,на 18г,на 30,на 42 и разбира се,че и сега в близката една година няма да ми се размине .По натал не е добре поставен,в 6ти дом,скорпион ,опозиция Сатурн и квадрат Меркурий.Свързвам го по-скоро с негативни емоции.
В близнаци,Юпитер не е добре поставен,заточение,диспозиторът му е в телец,а и предстои първа квадратура от цикъла му със Сатурн.
Близнаци е мъжки,топъл ,двоен знак,човешки в своята природа и въздушен.Тук всичко,което предстои ,ще бъде продиктувано от човек,и добро и лошо.Юпитер е Бенефик ,но с транзита си през знак Телец с какво го запомнихме,свързахме?

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1835 -: Днес в 10:26:59 am »
Наистина заглъхна форума. Да го раздвижим.
И моят Юпитер няма кой знае какви достойнства - У3,5 в 6д Овен. В Телец ми разду, може би претенциите, от които не отстъпвам, тъй като се докоснах до една друга реалност, за която само бях чувала - комфортна, сигурна, спокойна. Мина през ДЦ, през Слънцето, до дни ще мине през ЮЛВ/ управлява СЛВ/. Влезе в 8-и дом и забелязвам повишена комуникация и говорене, за съжаление темите не са от приятните. Ангажирам се с помощ към други.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1885
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1836 -: Днес в 10:43:14 am »
Юпитер до 12-13.06.2024 г. го дават, че е невидим (слаб морал, липса на добри възможности, превес на материалното и др.). След това изгрява в съвпад с Плеядите.



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13554
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1837 -: Днес в 01:30:39 pm »
Уважаеми астролози, Юпитер влезе в Близнаци и групата не го отчете.
Тя впрочем е заглъхнала, а уж Юпитер в Близнаци трябва да стимулира балалайките.
Пиша, вървя, уча чужди езици, уча нещо друго, движа се, качвам се на влак, автобус, особено ако не се е случвало от предния му възврат. Все едни такива хубави работи.
Групово не, но иначе съм го отчела, чакам го да достигне 26*, където е мийдпойнта Юпитер–Уран   :)
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid0QbDkThzuuzeVTQUjTqHe9VB6J2v9ejZow9sBUDLehSagkjBeRUfRc5CFcHZC18MAl

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1195
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1838 -: Днес в 02:03:04 pm »
Мисля, че за годината, в която Юпитер беше в Телец, най-отчетливото му проявление, свързано и с престоя на Уран в знака - невиждана популярност на Биткойн, както и успех за тези, които се занимават с него - инвестират или философстват по темата.
Ако трябва да го отдавам на Юпитер, макар и не само на него, при транзита му през моя втори дом започнах да получавам заплата двойно по-висока със смяна на работата. Следва да отбележа, че Юпитер е мой у9,10, а новият ми шеф е чужденец, който прояви голямо желание да работим заедно и стартира с добра воля. Доста буквално
Изобщо цялостно нов тласък при планове и процедури по придобиване и разширение на материалното и имоти. Възможности, които избирам да случа и се осмелявам. Отбелязвам това, защото аз натално не нося сила да привличам и задържам в широк смисъл. Затова считам, че Юпитер удари голямо рамо, като започна с транзита си върху Луната ми в края на Овен. Дори вчера, вече сменил знак, но още във втори, ми даде предимство в дребни кокошкарски материални ситуации, които не си струват, но все пак е проявление.