Автор Тема: Прочит на наталната карта  (Прочетена 34766 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #90 -: Юни 12, 2013, 10:58:15 pm »
И при двамата се наблюдава синдромът "на аванта е забавно и се пестят пари"

а това пък много отива на стрелците - дори и като са свидливи - купон да става (ама за чужда сметка) :)

Така е  ;) и не можеш да ги 'обвиниш" в същото  :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #91 -: Юни 12, 2013, 11:10:25 pm »
И аз си помислих за Телец - Скорпион, венера в скорпион засмуква или внимания или притежание, а Юпитер е отсреща- може да им харесва да имат достъп до общи неща  :D точно това им харесва. Чуждото е общо. Единият е финансист дори - може и реализация по този аспект  :D  Иначе стелиумните образувания в Козирог са характерни за този период през няколко години, в които тежките планети са там, но не се наблюдава повсеместно да дават "скръндзливост", явно е по- индивидуален фактора.
Имам усещането, че поне при единият Луната е в Овен приближава се към съвпад с Марс и квадратира с този стелиум - уран, мерк, сатурн, нептун. При това положение - в картата няма хармонични аспекти към Луната този човек като стои 1-2 часа на едно място и му става апатично, друго си е да скача от 10 -метрови скали. При другият може и Луната да е в Риби - тя би правила квадрат Слънце и тригон венера, секстил Юпитер.

Някои от изброените трябва да е свързан с оста 2/8 -ми .
Хм ,сега се замислих ,дали и аз не съм скъперница,защото обичам да си ям шоколада сама  ::) :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #92 -: Юни 12, 2013, 11:53:51 pm »
И аз си помислих за Телец - Скорпион, венера в скорпион засмуква или внимания или притежание, а Юпитер е отсреща- може да им харесва да имат достъп до общи неща  :D точно това им харесва. Чуждото е общо. Единият е финансист дори - може и реализация по този аспект  :D  Иначе стелиумните образувания в Козирог са характерни за този период през няколко години, в които тежките планети са там, но не се наблюдава повсеместно да дават "скръндзливост", явно е по- индивидуален фактора.
Имам усещането, че поне при единият Луната е в Овен приближава се към съвпад с Марс и квадратира с този стелиум - уран, мерк, сатурн, нептун. При това положение - в картата няма хармонични аспекти към Луната този човек като стои 1-2 часа на едно място и му става апатично, друго си е да скача от 10 -метрови скали. При другият може и Луната да е в Риби - тя би правила квадрат Слънце и тригон венера, секстил Юпитер.

Някои от изброените трябва да е свързан с оста 2/8 -ми .
Хм ,сега се замислих ,дали и аз не съм скъперница,защото обичам да си ям шоколада сама  ::) :D

Със сигурност не си скъперница. Това аз го правя тенденциозно, но като съм с други хора давам почти всичкото да е за тях. Сетих се как Леопардите  си качват плячката на дървото  :D

Остта 2- 8 съм сигурен, че като получа точен час- ще се окаже свързана. Единият от мъжете не е имал връзка досега  - на 25 години е, атлетичен, висок, спортист, заможен, купонджия, харесват го. Сигурно западната полусфера е празната.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #93 -: Юни 12, 2013, 11:59:10 pm »
...Единият от мъжете не е имал връзка досега  - на 25 години е, атлетичен, висок, спортист, заможен, купонджия, харесват го. Сигурно западната полусфера е празната.

не, това е щото е свидлив  :D

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #94 -: Юни 13, 2013, 12:05:09 am »
...Единият от мъжете не е имал връзка досега  - на 25 години е, атлетичен, висок, спортист, заможен, купонджия, харесват го. Сигурно западната полусфера е празната.

не, това е щото е свидлив  :D

може да, много неща се навързаха оттам  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #95 -: Юни 13, 2013, 12:12:04 am »
...Единият от мъжете не е имал връзка досега  - на 25 години е, атлетичен, висок, спортист, заможен, купонджия, харесват го. Сигурно западната полусфера е празната.

не, това е щото е свидлив  :D

Не е от това ,скъперничеството привлича :)
Споделям мнението на Orfei,за празната западна полусфера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #96 -: Юни 13, 2013, 12:16:50 am »

Не е от това ,скъперничеството привлича :)
Споделям мнението на Orfei,за празната западна полусфера.

аха - къде пък видя 20 год момиче да се привлича от скъперничество- наше време :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #97 -: Юни 13, 2013, 12:23:01 am »

Не е от това ,скъперничеството привлича :)
Споделям мнението на Orfei,за празната западна полусфера.

аха - къде пък видя 20 год момиче да се привлича от скъперничество- наше време :)

Не съм ,видях го в самата думичка -венерина е и преди ,и сега . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #98 -: Юни 13, 2013, 06:22:19 pm »
Много странно е това, което даваш като пример Орфей.
Нямам наблюдения в/у свидливи стрелци- напротив. Козирози с акцент в/у знаците скорпион и стрелец също са дашни- баща ми е такъв- много се раздава за другите. Едва сега- към 60-те, взе да проявява някакво чувство за самосъхранение- егоизъм. Ако има егоизъм- то е в действията, а не в материалната страна на нещата.
Вероятно се дължи на някакво по-сложно взаимодействие м/у знаци, стихии, домове, аспекти.

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #99 -: Юни 13, 2013, 11:18:46 pm »
Много странно е това, което даваш като пример Орфей.
Нямам наблюдения в/у свидливи стрелци- напротив. Козирози с акцент в/у знаците скорпион и стрелец също са дашни- баща ми е такъв- много се раздава за другите. Едва сега- към 60-те, взе да проявява някакво чувство за самосъхранение- егоизъм. Ако има егоизъм- то е в действията, а не в материалната страна на нещата.
Вероятно се дължи на някакво по-сложно взаимодействие м/у знаци, стихии, домове, аспекти.

Аз нямам слънце стрелец за свадливо,  също нямам наблюдения върху много други свадливи стрелци и също ми се стори странно като установих това съвпадение при двамата ми познати от обкръжението. Според мен идва от Венера Скорпи опозиция Юпитер Телец. При тях само Слънцето е в Стрелец и апликира на 5, 6 градуса от стелиума в козирог като първата от четворката е уран, Юпитер е Телец и ретро. Първото нещо, което си помислих е,че в управителя на Слънцето е отговора на загадката.
Един близък роднина, който е роден точно на предния ден от тези двамата - сутринта - луната при него е в началото на Риби - има съхранителност, но няма свадливост, черпи мало и голямо.
Сигурно точният час ще покаже защо са така нещата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #100 -: Юни 13, 2013, 11:47:28 pm »
Искаш да кажеш свидливо, вместо свадливо, нали?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #101 -: Юни 13, 2013, 11:55:09 pm »
Свидливи са женските планети и знаци ,мъжкият принцип е даващ .В мъжка карта мъжки планети в женски знаци или женски планети в същите ,акцент върху Луна/Венера/Нептун рафинират мъжкия принцип .В женска карта наранени женски планети и знаци засилват същото .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #102 -: Юни 14, 2013, 12:04:53 am »
Свидливи Стрелци не съм срещала, но меркантилни и пресметливи - да. Широкопръсти са си, но могат и добре да си правят сметката, не са лишени от прагма.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #103 -: Юни 14, 2013, 12:06:36 am »
Искаш да кажеш свидливо, вместо свадливо, нали?
да, моя грешка.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #104 -: Юни 14, 2013, 12:09:09 am »
Искаш да кажеш свидливо, вместо свадливо, нали?
да, моя грешка.

Щото понякога стрелците могат да са си доста свадливи, дори и без тежки аспекти към светилата
Изобщо огнените-само им намери битка и са там :)