Автор Тема: Изгорен и казими  (Прочетена 29937 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изгорен и казими
« Отговор #30 -: Май 06, 2014, 10:56:28 pm »
Ти откога започна да обобщаваш ,това е интересно ?!?  :012:

разминават ни се интересите :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изгорен и казими
« Отговор #31 -: Май 06, 2014, 10:58:20 pm »
От 3 хороскопа на познати-няма да стане.... Пък и цялата карта влияе.

темата си остава отворена...ще си дописваме при новопопадения

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изгорен и казими
« Отговор #32 -: Май 06, 2014, 11:02:13 pm »
разминават ни се интересите :)

И така трябва да бъде ,за да е в сила принципа на опозицията .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #33 -: Май 07, 2014, 09:42:55 am »
Същото забелязвам и при Меркурий в лъчите на Слънцето, в един знак с него и без да е налице съвпад. Дотук имам няколко примера - все работа в някоя от меркуриевите сфери (лингвисти, преводачи, счетоводители, икономисти).

аз съм още един пример за това - и двете са във Везни, на 10гр. В гимназията едно време бях спечелила някаква олимпиада по лингвистика (без да знаем, какво е това всъщност), точно преводач не съм, но работя все с помощта на чужд език, и за да завършим цикъла - природен талант за счетоводство/финанси/икономика (без завършено съответното образование), който си и използвам откакто ме откриха.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Изгорен и казими
« Отговор #34 -: Октомври 03, 2014, 11:47:53 pm »
Много е сложно да се помнят различни градуси за отделните планети за изгаряне ,според Радж Капийл /KRS/в ю туб ,практичен опит,планетите на разстояние от 6* и 20** от Слънцето са изгорени ,което се изразява в отслабване на положителните им страни ,Раху и Кету на 15* имат обратния ефект-те отслабват Слънцето .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изгорен и казими
« Отговор #35 -: Октомври 04, 2014, 03:34:25 pm »
Много е сложно да се помнят различни градуси за отделните планети за изгаряне ,според Радж Капийл /KRS/в ю туб ,практичен опит,планетите на разстояние от 6* и 20** от Слънцето са изгорени ,което се изразява в отслабване на положителните им страни ,Раху и Кету на 15* имат обратния ефект-те отслабват Слънцето .

Oposit, любопитна информация.Аз досега не бях се замисляла върху това, че имам СЛВ на 1* от Слънце и Хирон на 3* от него -кой кого отслабва и засилва ? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Изгорен и казими
« Отговор #36 -: Октомври 04, 2014, 04:07:45 pm »
Рени,това го давам като един опростен вариант на орбиса на изгаряне ,проверена в практиката от индиец,астролог -изследовател ,още не съм запознат достатъчно добре за ефекта на Раху/Кету в/у Слънце ,ако не ме изпревари някой мога да отговоря след време .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изгорен и казими
« Отговор #37 -: Октомври 04, 2014, 05:06:34 pm »
Пише, че Раху затъмнява слънцето, като се преструва на него, ефектът личал особено до към 35-та година, двойно его и отчуждение и странни отношения с бащата

линк

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изгорен и казими
« Отговор #38 -: Октомври 04, 2014, 05:48:07 pm »
Papy, благодаря за споделеното-при  мен има сходни проявление от написаното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Изгорен и казими
« Отговор #39 -: Октомври 13, 2014, 01:22:45 pm »
"Аз съм моите мисли"-най-силно за казими, но и при другите
Не го разбирам съвсем, освен в смисъл "няма по-важно от това, което аз мисля по въпроса".
Защо ли древните са го описали като изключителен плюс?
Тогава ще да зависи от нивото на развитие на човека. Все пак стига да не е в абсолютно окултация, аналогията дорифорий возничий говори твърде много за наклонностите на родения.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Изгорен и казими
« Отговор #40 -: Октомври 13, 2014, 01:25:01 pm »
Майка ми е със Слънце 19 * ,Меркурий 17 * и Венера 20 *52 ' във Водолей,това  което сподели Papy - "няма по-важно от това, което аз мисля по въпроса" e вярно за нея,както й че притежава магнетичен чар и привлича към себе си хората;нестандартна е била за времето си и в облекло ,и в прическа ,и в поведение и сега също е,за годините си. :)
Това е добра ОВ, , устройва ме. Но меркурий му отива да дневен, а венера като нощна е по-комплицирана при казими. И все пак знам такива венери в овен и везни,които се занимават с изкуство.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #41 -: Ноември 13, 2014, 12:11:42 pm »
Хора, чували ли сте, че планета на трон или в екзалтация не може да бъде изгорена?  :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Изгорен и казими
« Отговор #42 -: Ноември 13, 2014, 02:39:08 pm »
Хора, чували ли сте, че планета на трон или в екзалтация не може да бъде изгорена?  :017:
Чела съм в  пост на Диана. На изгорена тронова планета Слънцето многократно увеличава качествата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Изгорен и казими
« Отговор #43 -: Ноември 13, 2014, 03:02:30 pm »
Само на тронова планета ли? А дали Марс изобщо може да е изгорен, а също така и транссатурновите планети?  :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Изгорен и казими
« Отговор #44 -: Ноември 13, 2014, 03:13:38 pm »
Само на тронова планета ли? А дали Марс изобщо може да е изгорен, а също така и транссатурновите планети?  :017:
По моята логика правилото ще се отнася за всички тронови без значение,транссатурнови ли са или не.Не мога да си спомня кой имаше Слънце съвпад с Плутон в Скр,защото много ми е интересно до колко качествата на Плутон са осъзнати и се изразяват свободно навън.Слънцето е себеосъзнаване,а Плутон напротив-символизира подсъзнанието.Тази комбинация трябва ли да значи,че разумно човек има достъп до дълбините си?  ;) Али-Лун мисля,че има изгорен тронов Плутон от форума. :)
Ако иска да обясни.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: