Автор Тема: Профекции  (Прочетена 55871 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Профекции
« Отговор #195 -: Февруари 18, 2017, 11:01:18 pm »
Първо важно е Управителят на годината как е ситуиран в солара, есенциалната му сила, има ли добри аспекти към него, дали не е ретро, стационарен и т.н.
После важно е ако той предава управлението на друг, как е другият в солара
Например по профекция управител сатурн-проф. асц козирог. Натално в козирог е марс, т.е.- управлението е предадено на него. Ако в солара сатурн е в лъв, а марс е ретро-ето ти една кофти годинка, и без значение кой на коя соларна куспида е, кой соларен дом управлява и т.н.
Да, може да се гледа и нататък-в кои домове са в солара и какви аспекти правят, но това само ще дооформи нещата, годината си остава кофти

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Профекции
« Отговор #196 -: Февруари 18, 2017, 11:15:28 pm »
Сатурн е в сол. 5д съвпада с нат. Иц, в знак стрелец, в секстил със Слънцето в сол. 4д, диспозитор Юпитер на сол. Иц на 4* от Слънцето везни, сол. Луна У1 също везни в сол4д съвпада с нат. Венера

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Профекции
« Отговор #197 -: Февруари 19, 2017, 05:25:43 am »
По-интересното тука е, че като преместим всичко с 5 знака, сатурн ще отиде на мц, слънце и венера в знака на нат сатурн, марс-на дсц, и после солара-марс на асц заедно с венера, но юпитер пак е в секстил със сатурн, както в натала, с една дума-динамична година, промени на различни фронтове, но и да има проблеми, двамата добротворци гледат, така че краят трябва да е добър. Промените могат да засегнат и партньора, или да са провокирани от него

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Профекции
« Отговор #198 -: Февруари 19, 2017, 05:11:19 pm »
Папи , а литература по темата имаш ли?
По-скоро афоризми и тълкувания.
Предполагам , че картата се гледа по сидерал? м

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Профекции
« Отговор #199 -: Февруари 19, 2017, 05:15:38 pm »
Папи , а литература по темата имаш ли?
По-скоро афоризми и тълкувания.
Предполагам , че картата се гледа по сидерал? м

Имам, да

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Профекции
« Отговор #200 -: Февруари 19, 2017, 05:16:41 pm »
удобно ли е да споделиш? ???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Профекции
« Отговор #201 -: Февруари 19, 2017, 05:20:08 pm »
удобно ли е да споделиш? ???

Не, разбира се, всичко е пари в днешно време

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Профекции
« Отговор #202 -: Февруари 19, 2017, 05:33:29 pm »
Не, разбира се, всичко е пари в днешно време

О.ки , колко :012:, значи се продава? :72:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Профекции
« Отговор #203 -: Февруари 19, 2017, 06:30:05 pm »
О.ки , колко :012:, значи се продава? :72:

Хм,колко ли? Ти сериозно ли? Не ти трябват профекции,минала си всичко,изпробвала си всичко,което си чела досега,останала си доволна от астрологията,та сега ще плащаш,така ли? Съмнявам се - я,помисли доколко астрологията ти е помогнала досега? Колко от прочетеното го прилагаш,разбираш,помагаш си с него? Стигнала до Профекции... Брех...

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Профекции
« Отговор #204 -: Февруари 19, 2017, 06:59:16 pm »
Хм,колко ли? Ти сериозно ли? Не ти трябват профекции,минала си всичко,изпробвала си всичко,което си чела досега,останала си доволна от астрологията,та сега ще плащаш,така ли? Съмнявам се - я,помисли доколко астрологията ти е помогнала досега? Колко от прочетеното го прилагаш,разбираш,помагаш си с него? Стигнала до Профекции... Брех...

Хм , какво против имаш не разбрах :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Профекции
« Отговор #205 -: Февруари 19, 2017, 07:00:57 pm »
Хм , какво против имаш не разбрах :)

Не знам какво против имам,не става ли ясно? Зададох ти куп въпроси,нищо ли не ти говорят?

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Профекции
« Отговор #206 -: Февруари 19, 2017, 07:17:25 pm »
Не знам какво против имам,не става ли ясно? Зададох ти куп въпроси,нищо ли не ти говорят?

Явно не стана ясно , след като и ти не знаеш ;). Карай-няма значение.
Онова , което търся , ако не го намеря - то ме намира. :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Профекции
« Отговор #207 -: Февруари 19, 2017, 07:21:33 pm »
По сидерал ли да разглеждаме и наложено със Солар? Така всичко се променя и ми излиза сол. Асц съвапд с нат. Сатурн в 8-ми+ сол Сатурн в 1-ви сол.
Ако не е по сидерал имам проф Асц в 7-ми и нат Марс съвпад сев. възел в 12-ти, като проф Марс съвпада с нат 7-ми и е в 9-ти соларен, съвпад нат. Луна. Сол Мц-Иц са в 1-7-ми натални. Проф. Венера е съвпад с нат. Иц. Осите са разменени. Проф Венера раглеждам като диспозитор на проф. Марс, по солар са един до друг, но в различни знаци и домове. Разглеждано по равнодомната с-ма.

По дирекции Марс е съвпад с нат. Асц, а Венера е съвпад с нат. Мц. Сол. Мц е съвпад с дир. Сев възел. И сега, от всичко което написах е манджа с грозде, но ми се набиват в очи Марс и Венера, които са упр. на една от главните оси. Ако рзглеждам солара, не по равнодомната, имам сев. възел в 1-ви соларен.

Марс е малефик и управлява 7-ми, открити врагове, партньорства. Намира се в 12-ти, скрити врагове.  :012: Венера упр. 1-ви и 6-ти(заключен) се намира в 8-ми, сега тр на Сатурн я затиска. Както Тери беше написала в събития и транзити, че ще имам взимане-даване с пари, точно това се случва. Тъкмо се справя с един заем и взимам друг, голяма въртелешка е. И сега пак съм без пари, но пък имам нови придобивки, от които съм горе-долу доволна. Емоционално също е зле, подтисната съм. Все тръгвам с положителна нагласа и все не е добре накрая. Все се иска твърде много от мен, а другите не дават, за да получат уважението ми.

Партньорските отношения също пострадаха, изведнъж реших да приключа дълга връзка.

Големи глупости написах, но да си питам, от това поне не боли. Ако някой, разбира се, успее да ме разбере или да ме насочи.  :D

И солара следва да е построен с прецесия. Факт , че техниката не е от модерните.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Профекции
« Отговор #208 -: Януари 27, 2018, 01:06:26 pm »
Тери, какво стана тук

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Профекции
« Отговор #209 -: Януари 27, 2018, 01:25:04 pm »
Тери, какво стана тук

Нищо. Ходих на далечно пътешествие, това беше 2016 г. Друго важно не се сещам.
Frankly, my dear, I don't give a damn.