Автор Тема: Хирон -коя врата отключва в натала ви  (Прочетена 54307 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #105 -: Юни 16, 2014, 02:32:07 pm »
Силно поставен Хирон(или която и да е друга планета) за мен е първо,когато получава максимално много мажорни аспекти.За Хирон не съм съгласна с идеите да управлява стрелц,телец или дева и за това не го определям по сила в знак или дом. :)
Чета мита за Хирон и въпреки всичко(писах го онзи ден) не съм съгласна (за сега  :) ) с идеята за "нелечението". Понякога препрочитам характеристиките на Хирон по дом и знак и всичко ме води към превъзмогване на проблема или поне аз така го тълкувам.Май съм хиперинат.  :)

Цитат
не съм съгласна (за сега  :) ) с идеята за "нелечението"

Къде е ранен Хирон ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #106 -: Юни 16, 2014, 09:55:40 pm »
Мястото по дом и знак на Хирон било ранено и нямало пълно изцеление.

Попитах ,в коя част на тялото е ранен Хирон ,от своя приятел Херкулес,а не какво индикира наталният ни Хирон . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #107 -: Юни 16, 2014, 09:59:48 pm »
Ахилесовата ни пета - там се чувстваме винаги уязвими  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #108 -: Юни 16, 2014, 10:10:14 pm »
Ахилесовата ни пета - там се чувстваме винаги уязвими  :)

О, не не-на най скъпото за един кентавър място

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #109 -: Юни 17, 2014, 12:21:59 am »
О, не не-на най скъпото за един кентавър място
Голяма глупост написах  :57: Обърках Ахил с Хирон, но все пак помня, че и Хирон е ранен в крака - в коляното ли?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #110 -: Юни 18, 2014, 02:18:37 pm »
Някой има ли впечатления от транзит на Хирон през Асц-та? Сега видях, че се е дотътрил дотам  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #111 -: Юни 18, 2014, 02:27:41 pm »
Някой има ли впечатления от транзит на Хирон през Асц-та? Сега видях, че се е дотътрил дотам  ::)

върни назад в темата - сигурно има някакви коментари

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #112 -: Юни 18, 2014, 02:48:37 pm »
върни назад в темата - сигурно има някакви коментари
Да, извинявам се. Намерих това, което търсих.
Сега остава да узная, коя врата ще отключи  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #113 -: Юни 19, 2014, 12:14:41 am »
Да, извинявам се. Намерих това, което търсих.
Сега остава да узная, коя врата ще отключи  ::)

Главната порта . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #114 -: Юни 19, 2014, 12:23:30 am »
Главната порта . :)
Ех, че ме зарадва  :58: Откога търся ключа и все погрешния  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #115 -: Юли 22, 2014, 11:10:13 am »
Майка ми - съвпад на Хирон с Луната във Водолей в 3 дом. И опозиция Уран. Луната има и хубави аспекти. Но е голяма рана. Първо Хирон в 3 - непримирима конкуренция със сестра и, чувствам неизлекуваните рани. Проблем с майка и, била е много взискателна, държала се е като че голямата и дъщеря не е дете, а възрастен. Отношенията и с мен също са сложни, с тоя съвпад на Луните ни. Много идентификации прави. Трудно положение.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #116 -: Юли 22, 2014, 09:33:13 pm »
Хирон е като недъг ,с който си се родил ,но го виждаш при определени обстоятелства (специфика по транзит/прогресия/дирекция ) и тогава разбираш ,какво /кой можеш да отключиш с него,учейки се от знака ,в който попада и преподавайки знанието на...според дома, в който се намира.След като символиката му е да свързва ,значи носи част и от природата на Венера /7-ми дом /Везни и затова много често ,участва в синастричните интимни карти,с цел докосване на невидимото у другият,ако има съпротивление/ограничение-боли.Има и сексуална нотка тук-Хирон е ранен в слабините . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #117 -: Юли 22, 2014, 09:57:28 pm »
Прочети пак и като отмини Уран над твоят,ще разбереш . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #118 -: Юли 22, 2014, 10:13:58 pm »
Засекох го при мен, нямало е никакво събитие нито на транзит на хирон върху лични планети и куспиди, нито на преминаващи големи през него, по прогресии почти не е мръднал, по дирекции е на к4. Дотук 30 години не ми действа?

Съни, разгледай си по-внимателно транзитите на Хирон - при мен се оказа, че във всяко значимо събитие участва и той по някакъв начин - гледай и куспидите, не само планетите. Може да е само при мен така, ама .... да кажа де :)

Happy58

  • Гост
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #119 -: Юли 22, 2014, 10:31:37 pm »
Разгледах дата на запознанство, на брак, на започване на бизнес, на фалит, на работа, на смърт на близки хора и нищо. Явно не при всички хора е силен и действа.

верно? Дракончето ще трябва да си преразгледа записките :), щото бяхме много въодушевени от моите констатации :)